dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dąbrowa

Gdynia,pomorskie

570 000 zł109 m² 5 229,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 4-pokojowe Gdynia Dąbrowa. Mieszkanie o powierzchni 109 m2 4-pokojowe z obszerną antresolą znajduje się w kameralnym ogrodzonym budynku. Na terenie osiedla ładnie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

244 939 zł54 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,25m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł64 m² 8 890,63 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Aleja Wyścigowa - 2 pokoje osobna kuchnia, garaż Bardzo ładne, widne dwupokojowe mieszkanie przy Alei Wyścigowej. Mieszkanie usytuowane na bardzo wysokim parterze w budynku trzynastopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

413 000 zł59 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament 3 pokoje, 59m2, 4 piętro w 5-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, bemowo. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 7m2. Termin oddania III kwartał 2017. Jest to pięciopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł99 m² 9 446,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Opaczewska /ochota 4 pokoje osobna kuchnia ogródek Bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe przy ul. Opaczewskiej na Ochocie blisko Blue City. Powierzchnia 99,4 m2. Wysoki parter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł70 m² 2 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-6 na ul. Katowickiej, w układzie pokoi 3x1, blok dwu klatkowy. Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Okna pcv, duży balkon, w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

138 194 zł32 m² 4 353,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 31,74 m² położone na I piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu w Cieszynie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

294 000 zł49 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyborska ok. Al. Waszyngtona 2 pokoje w kamienicy. Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Międzyborskiej Praga Południe w pobliżu Al. Waszyngtona. Usytuowane na wysokim parterze (2,5 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Amundsena

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencja oferuje Ursynów Amundsena cztery pokoje z osobna kuchnią. Ładne czteropokojowe mieszkanie przy ul. Amundsena w pobliżu ul. Dereniowej na Ursynowie. Usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

92 000 zł46 m² 2 012,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetnie mieszkanie po generalnym remoncie: - nowe okna pcv - Nowa instalacja elektryczna i wod-kan - Nowe drzwi wewnętrzne - Na ścianach gładzie - Panele w sypialni i salonie - Kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rychlińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

147 000 zł50 m² 2 912,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie własnościowe (wspólnota mieszkaniowa) o powierzchni 50,48 mkw zlokalizowane na Osiedlu Grunwaldzkim na 1 piętrze w niskim bloku (3 piętrowym docieplonym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marco Polo

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ursynów ul. Marco Polo- 2 pokoje osobna kuchnia do remontu. Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Marco Polo niedaleko ul. Miklaszewskiego i ul. Ghandi. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł77 m² 2 584,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu bardzo ładne i zadbane, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77 m2 (po podłodze) znajdujące się w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

260 000 zł53 m² 4 865,27 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,44m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Bronowice. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lencewicza

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł72 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 72 m2 na 2. piętrze 6-piętrowego budynku z 1981 r. przy ulicy Lencewicza na Bemowie. Składa się z salonu z wyjściem na loggię, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe, przestronne i dobrze oświetlone mieszkanie na Ursynowie (kabaty). Nowe budownictwo - inwestycja z 2000 roku. Kuchnia umeblowana i wyposażona. W łazience kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Izabelli

Warszawa,mazowieckie

413 000 zł53 m² 7 792,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia czwartego, niedużego pokoju np. na gabinet lub pokój dla dziecka) po kapitalnym remoncie z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Błeszno

Częstochowa,śląskie

180 000 zł67 m² 2 686,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa Niższa Cena! Uwaga Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie M-4 o pow. 67 mkw na drugim piętrze w bloku. Składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zatorze

Gliwice,śląskie

159 000 zł47 m² 3 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w ładnie odrestaurowanej kamienicy na Zatorzu. Mieszkanie po generalnym remoncie,łazienka jedynie do wykończenia wg własnego upodobania. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł47 m² 6 296,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży mieszkanie w nowym budownictwie usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku z windą. Mieszkanie składające się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielszowice

Ruda Śląska,śląskie

95 000 zł43 m² 2 194 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Bielszowicach przy ul. Księdza Niedzieli. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł38 m² 7 480,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny dla młodej rodziny lub pod inwestycje na wynajem Możliwość zamknięcia kuchni powstaje wtedy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

289 000 zł43 m² 6 758,65 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokal do remontu, w budynku z lat 60.(wybudowany w technologii mieszanej, remontowana elewacja ok 10 lat temu, odnowione klatki, windy), na 8.piętrze. Składa się z osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tuwima

Białystok,podlaskie

109 000 zł29 m² 3 801,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę atrakcyjnej kawalerki, która znajduje się na I piętrze w budynku przy ulicy Tuwima na osiedlu Antoniuk. Nieruchomość, w którym znajduje się mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

226 000 zł55 m² 4 139,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Polecam, na sprzedaż mieszkanie w znakomitej lokalizacji, spokojnej dzielnicy Pogodno. W pobliżu znajdują się komunikacja miejska, sklepy, ryneczek Pogodno, szkoła, apteki i inne obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: do wprowadzenia / dwustronne Mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

140 000 zł54 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas wyremontowane M4 os. Sikorskiego! Nieruchomości Komplex przedstawiają na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o całkowitej pow. 54 m2, zlokalizowane w Żorach na os. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł64 m² 12 461,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Nietuzinkowe, przestronne I ciche miejsce Z "duszą" z przedwojennym klimatem W pobliżu filtrów warszawskich. Miejsce idealne zarówno dla koneserów modernistycznych kamienic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

262 000 zł28 m² 9 323,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka 28M2, super lokalizacja, okolice ulic dubis, karmelicka, stawki. Blisko znakomicie skomunikowana ulica jana pawła, ch arkadia. Budynek z lat 70tych, piętro 10/10. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Turzyn

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł68 m² 4 199,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam, na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w odnowionej, zadbanej kamienicy- w 2013 roku wymienione zostały wszystkie instalacje. Nieruchomość bardzo ciekawie zaaranżowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

154 900 zł59 m² 2 625,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnym miejscu Białego Kamienia. Składa się trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

241 600 zł40 m² 6 040 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

zakup bezpośrednio od dewelopera Nowoczesne osiedle, które Państwu prezentujemy znajduje się w urokliwym i cichym zakątku położonym w sercu Krakowa. Zespół składającym się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł54 m² 4 872,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w budynku z cegły z windą w prestizowej lokalizacji lat 60. Niedaleko trakcji tramwajowej, blisko Uniwersytetu Medycznego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

277 000 zł50 m² 5 540 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam! Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na VIII piętrze w bloku z 1980 roku w ok. ul. Obornickiej. Lokal składa się z: - salonu - pokoju - jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szpitalna

Warszawa,mazowieckie

1 565 000 zł141 m² 11 099,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Kameralne i przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul.Szpitalnej z tarasem 26m2. Kamienica zadbana z windą, czyste szerokie klatki schodowe. Rozkład mieszkania : - hol wejściowy 11.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł49 m² 5 534,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Centrum Poznania, przy ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie położone na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Na powierzchnię 48,60 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

175 000 zł56 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 zlokalizowane na parterze kamienicy w centrum miasta. W skład mieszkania wchodzą dwa duże rozkładowe pokoje (22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł57 m² 7 193 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe (56,7m2) bliziutko stacji metra imielin. W skład mieszkania wchodzi: - salon (18,5m2) z wyjściem na balkon. - sypialnia (10,4m2) - Pokoj dziecięcy (9m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,22m2, z balkonem , mieszczące się na 4 piętrze bloku w Fordonie na osiedlu Szybowników. Bardzo ładna lokalizacja u podnóży Fordońskich górek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana Pawła II

Ełk,warmińsko-mazurskie

190 000 zł66 m² 2 861,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne rozkładowe mieszkanie położone w Ełku na osiedlu Jeziorna, ul. Jana Pawła II. Funkcjonalne, idealne dla rodziny z dziećmi. Rozkład pomieszczeń: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wola

Wola,śląskie

112 200 zł58 m² 1 945,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w niskiej zabudowie w Woli, gmina Miedźna. Nieruchomość jest położona w spokojnej lokalizacji:.