dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

740 220 zł95 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie W nowym kompleksie - kraków grzegórzki nieopodal bulwarów wiślanych Mieszkanie o pow. 94,90 m2 położone na pierwszym pietrze nowoczesnego apartamentowca. Rozkład: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Dobra,zachodniopomorskie

125 000 zł69 m² 1 811,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Ładne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 69 mkw położone w małym miasteczku Dobra Nowogardzka. Mieszkanie rozkładowe, z widną kuchnia , łazienką z osobnym wc. W mieszkaniu nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czechów

Lublin,lubelskie

350 000 zł67 m² 5 197,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Trzypokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Lublin,lubelskie

330 000 zł72 m² 4 554,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

528 000 zł114 m² 4 633,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia wnętrza. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 18.61 m2 i garaż 18,08 m2. Znakomita lokalizacja, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł98 m² 5 867,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Grochów, bliskie sąsiedztwo ulicy Szaserów. Cicha, spokojna okolica. Niski budynek z 2000r., Blisko do przystanków komunikacji miejskiej. Duże, prawie 100-metrowe mieszkanie na 1-szym pietrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Lublin,lubelskie

250 000 zł45 m² 5 512,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Dwupokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

368 900 zł52 m² 7 090,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Posiadamy również inne ciekawe propozycje mieszkań o innych układach w tej inwestycji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

221 690 zł32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Okna wychodzące na zachód. Atuty: - nieobowiązkowy garaż. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wola

Wola,śląskie

101 300 zł59 m² 1 707,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w niskiej zabudowie w Woli, gmina Miedźna. Nieruchomość jest położona w spokojnej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

338 232 zł65 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze we Wrocławiu w dzielnicy ołtaszyn/wysoka. Okna wychodzące na wschód,zachód. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

100 900 zł31 m² 3 279,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mam do zaoferowania piękne, nieduże mieszkanko na Śródmieściu w Jeleniej Górze. W mieszkaniu znajdują się: 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Lokal po remoncie, do zamieszkania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pługa

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł195 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1932

Warszawa ochota kolonia lubeckiego oryginalne mieszkanie o powierzchni 195 m2 na klimatycznej Kolonii Lubeckiego na Ochocie. Kamienica zabytkowa - po rewitalizacji z oryginalną bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokoła

Gdynia,pomorskie

529 000 zł100 m² 5 300,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjna oferta Oferujemy do sprzedaży, klimatyczne, zadbane i ciekawie zaaranżowane mieszkanie dwupoziomowe o pow. 99,8 m2 ( po podłodze 113m2), 4-pokojowe usytuowane na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

338 000 zł75 m² 4 524,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 74,7 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal dostępny w terminie 1 m-ca po sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

279 000 zł48 m² 5 791,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam za sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie na nowym osiedlu w Warzymicach. Teren ładnie zagospodarowany, w pobliżu place zabaw, tereny spacerowe, ścieżka rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rakowiec

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł38 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m2 na wysokim parterze w bloku 10-piętrowym przy skrzyżowaniu 1 Sierpnia i Grójeckiej na Ochocie (druga linia zabudowy, więc nie słychać ruchu ulicznego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sieradz

Sieradz,łódzkie

93 000 zł40 m² 2 336,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,80 m2 położone na parterze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Dąbrówka Sieradzka. Mieszkanie środkowe, dwustronnie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

221 052 zł28 m² 7 894,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji! Przedstawiamy ofertę apartamentu na sprzedaż położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanka

Poznań,wielkopolskie

318 000 zł43 m² 7 395,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,30m2 położone przy ul. Polanka w bloku z 2000 roku. Znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł64 m² 3 931,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się w niskim bloku. Na powierzchnię 63,59 m2 składają się 3 rozkładowe pokoje o powierzchni ok. 25, 10 i 9 m2, z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

262 324 zł53 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,71m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 7,08m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Kraków,małopolskie

247 000 zł34 m² 7 264,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie na Ruczaju. Lokal nadaje się do wprowadzenia. Składa się z sypialni, kuchni otwartej na salon, łazienki oraz garderoby. Niskim nakładem można uzyskać dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podolany

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł67 m² 5 998,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Doskonała oferta dla inwestora. Mieszkanie będzie sprzedawane W pakiecie Z roczną umową najmu - 3 000 zł /miesięcznie Polecam 3-pokojowe mieszkanie na Podolanach z ogródkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

135 000 zł50 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 50 m2 położone w budynku mieszkalnym w okolicy Zduńskiej Woli. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest brak miesięcznego czynszu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bernarda

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

180 000 zł124 m² 1 451,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże zadbane mieszkanie w kamienicy w Grodzisku Wlkp, przy ul. Sw. Bernarda o pow. 124 m2- 4 duże pokoje , kuchnia , hol, łazienka oraz ładny balkon - taras. Atutem tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

264 470 zł53 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,00m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,31m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grochowe Łąki

Poznań,wielkopolskie

284 000 zł37 m² 7 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Poznania przy ul Grochowe Łąki. Mieszanie o powierzchni 36,5m2 położone w nowszym bloku z cegły (2000 rok) z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

275 947 zł55 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 3 pokoje 55,30m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z balkonem 6m2 za jedyne 4990 zł za m2 - cena 275 947 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

218 400 zł38 m² 5 747,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m2 z ogródkiem 21 m2. 3 km od Rynku, ul. Obornicka cena brutto: 218 400 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli 2% wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł40 m² 4 855,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam, na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Szczecina, mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym bardzo blisko Bramy Portowej. Na mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

115 000 zł47 m² 2 435,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy ~~do sprzedania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,21 m kw, mieszczące się w Bytomiu - dzielnicy Szombierki. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

236 340 zł26 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: nowoczesne narożne mieszkanie nieopodal Centrum Warszawy w otoczeniu licznych parków i miejsc rekreacji. Nie czekaj Z zakupem mieszkania! wkład własny od 2017 roku to 20%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

318 000 zł49 m² 6 503,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Obozowej na Ruczaju. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 1/3. Nieruchomość o pow: 49 mkw. składa się z 2 pokoi: 20 i 13 mkw., kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Pruszków,mazowieckie

281 000 zł52 m² 5 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie 53,1 m2, 2-pokojowe na parterze w budynku 4-piętrowym z 2010 roku. Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 25,7 m2, okna na zachód - Sypialnia 12,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

282 642 zł55 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,42m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,02m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,67m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 900 zł37 m² 4 591,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym położone na osiedlu Bartodzieje. Na łączną powierzchnię 36,4 m , składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł34 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduje się w pobliżu skrzyżowania ul. Kinowej i al. Waszyngtona. Jest to doskonały punkt komunikacyjny - do centrum dostaniesz się w 12 minut. Ogromnym atutem jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

205 000 zł41 m² 5 059,23 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,52m2 na III piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Bronowice. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Porszewice

Porszewice,łódzkie

105 000 zł69 m² 1 526,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego cena do negocjacji opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowy I przestronny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej: 68,80 mkw. położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

135 000 zł42 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m2 położone na parterze w budynku zlokalizowanym w spokojnej dzielnicy Zduńskiej Woli. Nieruchomość wynajęta I przynosząca.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij