dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł85 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Ładne, funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie 85m2, zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej. Usytuowane na 2-piętrze w 3-piętrowym budynku z 2001 roku. W skład wchodzą: salon 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Lublin,lubelskie

350 000 zł73 m² 4 781,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Czteropokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

408 074 zł52 m² 7 828,01 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 8piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

125 000 zł37 m² 3 336,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr suk-ms-7720 gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! gratis : organizacja obsługi notarialnej! transakcja : sprzedaż mieszkania w zielonej okolicy standard: do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Opole

Opole,opolskie

530 000 zł159 m² 3 336,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Sprzedaż Mieszkanie Opole Centrum oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedania przestronne mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni użytkowej 158,86 m2, składające się z 5 pokoi, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bukowskiego

Warszawa,mazowieckie

367 200 zł51 m² 7 183,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Praga Południe. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 51,12m2 składające się z 3 pokoi położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł45 m² 5 236,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże i przestrzenne mieszkanie w samym centrum Szczecina 2 pokoje+kuchnia z jadalnią (jadalnia przekształcona z pokoju) 44,88m2 na parterze w czteropiętrowym bloku.W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe, położone na Osiedlu Powstań Narodowych na Ratajach, mieszkanie o powierzchni 47,20m2, znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł56 m² 8 018,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie w Warszawie, praga Południe Kamionek. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym bloku z 2 windami z roku 1998. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

315 500 zł40 m² 7 881,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

320 300 zł34 m² 9 338,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny: mieszkanie 2-pokojowe na trzecim piętrze (kamienica z windą), od strony frontowej, w kamienicy przechodzącej generalny remont (nowy dach, elewacja, własna kotłownia gazowa dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| barbakan Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Dywizjonu 303 o powierzchni 52m2. Mieści się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku po ociepleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

303 221 zł71 m² 4 270,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / szeroka oferta Polecam nowe mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

275 947 zł55 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji.Bez podatku PCC 2% Opis mieszkania: Trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze we Wrocławiu w dzielnicy Ołtaszyn/Wysoka. Okna wychodzące na wschód,zachód. Ogrzewanie gazowe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krowodrza

Kraków,małopolskie

461 890 zł49 m² 9 426,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji " zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł60 m² 5 460,35 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta bez prowizji od Kupującego! Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,52m2, blok z 2012r., przy ul. Architektów. Przestronne, jasne, zadbane, w całości umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

440 984 zł45 m² 9 799,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji Drodzy Państwo serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł34 m² 9 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34 m2 na 1. piętrze 10-piętrowego bloku z 1969 r. przy ul. Okopowej na wysokości Dzielnej. Sypialnia - drewniana podłoga; okna skierowane w kierunku południowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze bloku położonym na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu "Nad Strugą",blisko pętli mzk.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

344 500 zł53 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zrealizowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53m2 na parterze nowoczesnego budynku w Centrum Lublina. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 26,60m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

177 000 zł48 m² 3 695,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47,9m2 ,trzy pokoje, II piętro,na ulicy Kołobrzeskiej, obecnie wykorzystywane pod wynajem. Cicha spokojna okolica , blisko Biedronka, szkoły, przystanek autobusowy, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

578 662 zł76 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 8 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł48 m² 4 144,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną bardzo zadbane mieszkanie 2 pokojowe Z dużym balonem oraz piwnicą przy ul. Paderewskiego na os. Sady! Jeżeli szukasz dwupokojowego mieszkania w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

249 000 zł61 m² 4 081,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Polecamy do sprzedaży funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m2 położone przy ul. Kołobrzeskiej na II piętrze w czteropiętrowym bloku. Usytuowanie bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł52 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację.Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami , tel. (pokaż numer) lic. zawodowa numer 15252. Najbardziej atrakcyjny apartament Z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

414 990 zł58 m² 7 099,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku zlokalizowanym jest w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

634 890 zł70 m² 9 013,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

194 315 zł36 m² 5 397,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł96 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 96,33m2 i wysokości 4,10 m (z komórką lokatorską) usytuowane na 3 piętrze 5 piętrowej kamienicy z 1904 r. (cegła) zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

350 000 €116 m² 3 017,24 €/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na słonecznej Majorce Elegancki apartament, parter na terenie luksusowego osiedla utrzymanego w sródziemnomorskim stylu z przepięknym ogrodem. Osiedle usytuowane pomiędzy Portem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

158 000 zł52 m² 3 026,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje położone na parterze na os. Ustronie IV w Lubinie. Powierzchnia 52,20m 2 , na którą składa się kuchnia, pokój stołowy z balkonem, sypialnia, duży kwadratowy przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: balkon / do wprowadzenia / dwustronne Mieszkanie o powierzchni 58m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

307 000 zł110 m² 2 790,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie mieszczące się na 2 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 110 m2 składają się; na I poziomie salon 28m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

77 000 zł34 m² 2 264,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie usytuowane jest na 6-piętrze w bloku 10-piętrowym. Lokal o pow 34m2 w skład, którego wchodzą dwa pokoje, półotwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Piaseczno,mazowieckie

322 000 zł72 m² 4 472 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Duże (72m2), czteropokojowe mieszkanie w przystępnej cenie w dobrej lokalizacji Piaseczna. Mieszkanie do remontu - odświeżenia, stąd niska - atrakcyjna cena. Doskonałe dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

283 648 zł44 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

[Title: nowy, 3 pokojowy apartament na sprzedaż- bieńczyce] nowy, 3 pokojowy apartament na sprzedaż- bieńczyce uwaga - Przedstawiamy Państwu ekskluzywny apartament dla wymagających klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

358 400 zł52 m² 6 892,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł49 m² 4 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku z cegły z balkonem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, do niewielkiego odnowienia. Duży pokój ok 20m2 , sypialnia ok 13m2 Łazienka po remoncie, w pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość w samym centrum Szczecina. Na mieszkanie o powierzchni 140m2 składa się 5 pokoi, widna kuchnia, przestronna łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wrotków

Lublin,lubelskie

271 161 zł55 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,78m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,90m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kraków - Piaski wielkie - Ul. Kordiana. Ładne mieszkanie 2 pokojowe w super cenie! Do sprzedanie mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym.