dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Widzew

Łódź,łódzkie

242 000 zł68 m² 3 544,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Nr oferty w biurze: con 003358 Do sprzedania rozkładowe M5 o powierzchni 68,28m2, w położeniu szczytowym, na parterze czteropiętrowego bloku z płyty, położonego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł51 m² 2 549,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! 3 pokoje W rozkładzie! Do sprzedania słoneczne mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra w Wałbrzychu. Lokal położony jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rządz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł48 m² 2 164,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze we wieżowcu na os.Rządz. Mieszkanie do remontu. Balkon typu loggia, okna pcv(oprócz kuchni). Wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Cena do negocjacji! Ofertujemy do sprzedania atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 75 mkw. powierzchni użytkowej (100 mkw. po podłodze), zlokalizowane na 3 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

169 000 zł23 m² 7 347,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż kawalerkę w okolicach Sky Tower'a. Mieszkanie ma powierzchnię 23m2 i składa się przedpokoju z aneksem kuchennym, pokoju i łazienki z wc. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

316 000 zł63 m² 5 015,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik super lokalizacja 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w niepełnym rozkładzie, z balkonem - centrum. Zapraszam Państwa do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł89 m² 10 955,10 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie W centrum miasta Reprezentujemy Państwu mieszkanie dla młodych ludzi ,ceniących sobie bliskośc komunikacji miejskiej, centrum handlowego Arkadia; pełnej infrastruktury. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Polecam mieszkanie o powierzchni 52 m2 na ostatnim piętrze w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodzińskiego

Jaworzno,śląskie

134 000 zł50 m² 2 696,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi - podłęże - mieszkanie 3 pokoje Z balkonem -możliwa zamiana na dom - cena do negocjacji! rezerwacja Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,7 m 2 w Jaworznie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Numer oferty w biurze: con 003305 Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, M-4 o pow. 60m2 znajdujące się na III piętrze w bloku czteropiętrowym mieszczącym się w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

168 000 zł46 m² 3 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.46m2 na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły. Kuchnia, łazienka z wc, dwa pokoje, balkon.W kuchni nowsze meble na wymiar, łazienka w płytkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

130 000 zł40 m² 3 237,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Numer oferty w biurze: con 003274 Do sprzedaży rozkładowe M3 o pow. 40 m2 wraz z przynależną piwnicą znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

59 000 zł24 m² 2 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przyjemna słoneczna kawalerka na Piaskowej górze. 1 pokój, wnęka kuchenna, łazienka z wc, przedpokój. do mieszkania przynależy piwnica. budynek po termomodernizacji. :dodatkowe informacje Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

169 000 zł28 m² 6 035,71 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 28 m 2 Stare Miasto, szczepin, legnicka blisko centrum Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym - 13 m 2 + 5 m 2 (aneks)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohomolca

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł34 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie W pięknym, klimatycznym miejscu - żoliborz dziennikarski. Kameralna, spokojna ulica nieopodal placu wilsona. Cisza, dużo pięknej zieleni, blisko parki I tereny rekreacyjne - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

258 000 zł50 m² 5 160 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, w pełni rozkładowe, 2 stronne mieszkanie 2 pokojowe - Muchobór Wielki - ok. Krzemienieckiej, hłaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarankiewicza

Warszawa,mazowieckie

348 000 zł54 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bardzo dobra lokalizacja do Centrum Biznesowego na Mokotowie przy ul. Marynarskiej dojazd w 8 min. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 przy ul. Zarankiewicza, blisko Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł75 m² 9 312,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie tuż przy stacji Metro Kabaty, idealnie ciche , z oknami na południe, na wewnętrzny, bardzo zadbany dziedziniec. Budynek ogrodzony, z ochroną. Wchodzimy do mieszkania do hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Fałęcki

Kraków,małopolskie

946 000 zł187 m² 5 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

| oferta bez prowizji od kupującego. Do sprzedania piękne 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 187 m , usytuowane na 2 piętrze w nowym kameralnym 4-kondynacyjnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mierzeja Park

Sztutowo,pomorskie

130 000 zł28 m² 4 623,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Ceny już od 130 tys. - już dziś umów się na prezentacje! najtańsze mieszkania nad morzem - teraz dostępne W rządowym programie "mieszkanie dla młodych" skuteczna pomoc W uzyskaniu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 60 mkw w bloku z pustaka zlokalizowane w Bielsku-Białej na osiedlu Złote Łany. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojskowa

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł87 m² 6 185,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie na Warszawskim zaciszu. Mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu na ul. Wojskowej. Okolica domów jednorodzinnych. Osiedle strzeżone i monitorowane. Salon z kuchnią 42m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

145 000 zł37 m² 3 961,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone na 2 piętrze w niskim ocieplonym bloku, wokół dużo zieleni, spokojna okolica, bardzo dobre połączenie komunikacyjne, wokół pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

441 100 zł80 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| apartament o powierzchni 80,2 m2 w stanie deweloperskim. Apartament składa się z salonu, jasnej kuchni otwartej na salon (możliwość wydzielenia), dwóch dużych sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

135 000 zł55 m² 2 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nr oferty w biurze: con003252 Do sprzedaży rozkładowe, środkowe M-3 o pow. 55m2 znajdujące się na II piętrze czteropiętrowego bloku z cegły na osiedlu Żubardź, w rejonie ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

460 020 zł84 m² 5 476,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| apartament o powierzchni 83,6 m2 w stanie deweloperskim. Apartament składa się z salonu, jasnej kuchni otwartej na salon (istnieje możliwość wydzielenia), dwóch dużych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

517 200 zł77 m² 6 715,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| *** rynek pierwotny - nie pobieramy prowizji od kupującego *** ***zakup od znanego I sprawdzonego dewelopera - zwolniony Z podatku pcc *** *** cena podlega negocjacji*** Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

483 600 zł52 m² 9 289,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

| ***oferta bez prowizji ze strony kupującego*** rynek pierwotny*** bez podatku 2% pcc*** zakup od dewelopera*** W sprzedaży piękny nowoczesny apartament o powierzchni 52,10 m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wodna

Kraków,małopolskie

401 688 zł72 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

| oferta bez prowizji od kupującego! Mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 71,73 m², usytuowane na 3 piętrze w nowoczesnym kompleksie budynków wielorodzinnych w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

539 000 zł86 m² 6 267,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Kraków krowodrza ul. Radzikowskiego. Dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie ( 5 piętro i poddasze) w bloku pięciopiętrowym z windą. Powierzchnia użytkowa 86,13 m. kw z uwzględnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

250 100 zł41 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,11m2 w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje 17,84m2 oraz 11,15m2 przedpokój z możliwością wstawienia szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie - z całkowitym wyposażeniem - gotowe do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Panewniki

Katowice,śląskie

418 000 zł98 m² 4 265,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~do sprzedaży od zaraz ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie w pięknej dzielnicy Katowic - Panewnikach. ~Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Sosnowiec,śląskie

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, pogoń, niepodległości, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

259 000 zł62 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze: con 003320 Do sprzedaży rozkładowe M4 o pow. 61,60 m2 wraz z przynależną do lokalu piwnicą, w położeniu środkowym na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Gliwice

Gliwice,śląskie

115 000 zł26 m² 4 509,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka (idealna pod wynajem) 10min od Politechniki Śląskiej gliwice - zubrzyckiego 25.5 m2, 115 000(do negocjacji) Czynsz około 250 zł Serdecznie polecam do sprzedaży ładną kawalerkę na idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

| do sprzedania pokój z kuchnią w nowym bloku , metraż 38m , lokalizcaja Mistrzejowice, os. Piastów nowa część na przeciw Urzędu Skarbowego, , balkon, łazienka. Zainstalowana klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

1 619 800 zł150 m² 10 798,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

| *** rynek pierwotny - nie pobieramy prowizji od kupującego *** ***zakup od znanego I sprawdzonego dewelopera - zwolniony Z 2% podatku pcc *** Proponujemy Państwu przepiękny apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muzealny

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Doskonała lokalizacja!mieszkanie 2 pokojowe z balkonem,osobną kuchnią oraz łazienką.Położone w centrum miasta w kamienicy z lat 50-tych.Mieszkanie jest w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

165 000 zł46 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na I piętrze w ścisłym centrum Rybnika. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz dużego balkonu. Wymienione zostały wszystkie okna, drzwi wejściowe.