dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

339 900 zł52 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne ogromne osiedle, na winogradach. Wielorodzinne budynki mieszkalne Z częścią usługową oraz podziemną halą garażową. Monitoring, kontrola dostępu. Lokalizacja: inwestycja to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł80 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście, nadodrze Przestronne 3 pokoje w zadbanej kamienicy-70 m w księdze wieczystej, fizycznie ponad 80m Nieruchomość o powierzchni 80m składa się z 3 pokoi (20, 13, 8m kw.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

474 768 zł61 m² 7 774,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na pierwszym piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

154 900 zł47 m² 3 296 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone w dzielnicy Raków. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku. Lokal mieszkalny składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł69 m² 7 215 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

154 990 zł32 m² 4 843,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka po generalnym remoncie w centrum Milanówka. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z założoną kw o powierzchni 32,30m2, usytuowane na czwartym piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

218 000 zł46 m² 4 708,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w Śródmieściu Opola! Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju [46,3 m2.] Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Godlewskiego

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł77 m² 5 584,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację godlewskiego / nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77m2 składa się dwóch pokoi, salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

242 784 zł49 m² 4 969,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe, 48.85 m2, parter w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja woj. mazowieckie, ząbki. Termin realizacji IV kw. 2017. Inwestycja w Ząbkach cechuje się doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Baildona

Katowice,śląskie

790 000 zł65 m² 12 131,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w apartamentowcu na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Osiedle zamknięte z ochroną. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocienia

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł37 m² 8 351 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Warszawa wola 2 pokoje Mieszkanie ok 37 m2. Dwa pokoje i oddzielna widna kuchnia. Duży pokój ok 15m.;mały pokój ok 9 m.; kuchnia ok 6 m.; łazienka ok 3 m.; przedpokój ok 4 m. Cala zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

228 589 zł43 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

241 020 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupokojowe, 40.17 m2, szóste piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja woj. mazowieckie, legionowo. Termin realizacji: oddane do użytkowania. Osiedle położone w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

176 000 zł67 m² 2 626,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku, przy głównej ulicy. Bardzo dogodna dostępność komunikacyjna (tramwaj, autobus). W sąsiedztwie inne bloki mieszkalne, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górne

Piła,wielkopolskie

300 000 zł96 m² 3 129,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie o pow. 95,85m 2 na Osiedlu Górnym! bezczynszowe! Na parterze, 4 pokoje (29,52m2; 18,38m2; 12,86m2; 10,23m2), kuchnia (10,04m2), łazienka (3,12m2), przedpokój. W części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Figiel

Warszawa,mazowieckie

2 148 000 zł153 m² 14 057,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Ochota. Mieszkanie o powierzchni 152,8m2 składające się z 4 pokoi położone na parterze w 3-piętrowym apartamentowcu z 2016 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie znajduje się w samym Śródmieściu Warszawy, na ul. Wilczej. Składa się z dwóch pokoi w amfiladzie, kuchni, łazienki, przedpokoju. W pokojach i w korytarzu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

238 090 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania dwa pokoje z aneksem balkonem. Budynek będzie składał się z 3 klatek, łącznie 44 mieszkań o powierzchniach od 26 m2 do 49 m2, (od 1 do 3 pokoi), 1 lokalu użytkowego od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Marcinowice

Marcinowice,dolnośląskie

100 000 zł80 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania położonego w Marcinowicach o pow. 80 m2 na II p. w kamienicy. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i spiżarki. Na ścianach tynk zwykły, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł50 m² 3 805,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko U nas 1500 złotych prowizji brutto od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

210 360 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupokojowe, 35.06 m2, tryecie piętro w 3-piętrowym budynku. Lokalizacja woj. mazowieckie, legionowo. Termin realizacji: oddane do użytkowania. Osiedle położone w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

78 000 zł25 m² 3 120 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma do zaoferowania atrakcyjną kawalerkę położoną na III piętrze bloku w Centrum miasta. Budynek zarządzany przez wspólnotę, czynsz wynosi 110 zł. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Widzew-Wschód

Łódź,łódzkie

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

0 % prowizji! Szanowni Państwo, proponujemy do zakupu ekskluzywny apartament w nowej inwestycji o bardzo wysokim standardzie wykończenia panoramika na Widzewie. Piękne halle i klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł78 m² 6 405,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie składa się z salonu (20,25mkw) z wyjściem na balkon (6,15mkw), dwóch sypialni (17,43mkw i 15,16mkw), łazienki z dużą wanną i co najważniejsze z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

143 900 zł48 m² 2 979,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! - Idealna oferta dla osób wymagających i potrafiących docenić wysoką jakość wykończenia wnętrz a zarazem oczekujących rozsądnej ceny zakupu mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł48 m² 3 694,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

217 500 zł38 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania dwa pokoje z aneksem kuchennym i balkonem przy ul. Opolskiej. Budynek będzie składał się z 3 klatek, łącznie 44 mieszkań o powierzchniach od 26 m2 do 49 m2, (od 1 do 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Beliny-Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

255 000 zł32 m² 8 001,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: kraków / al. Beliny-Prażmowskiego (ok. Ronda Mogilskiego). Do sprzedania funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,87 m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - zwycięska / maczka / dwupoziomowe / os. Zamkniete / 2008 R. / ciche / ładne Do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł70 m² 3 268,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż duże 2 pokoje po generalnym remoncie przy ul.Dubois. Dwa duże pokoje 26m2 i 19,m2, kuchnia z oknem 15m2, łazienka również z oknem 8m2. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sasankowa

Juszkowo,pomorskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dwustronne, ciepłe i słoneczne mieszkanie znajdujące się w budynku z 2010 roku, w uroczym cichym miejscu, z dala od wielkomiejskiego hałasu. Mieszkanie w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnogórska

Kraków,małopolskie

273 074 zł42 m² 6 434,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży,wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe, bezpośrednio od dewelopera. Znajdujące się w nowej inwestycji o powierzchni 42,44m2, położonej w Bronowicach w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł120 m² 9 292 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, bemowo. Przestronne, jasne mieszkanie, wyposażone i wykończone, gotowe do zamieszkania od lipca. Mieszkanie dwupoziomowe o pow. 120m2 (zabudowana antresola) /w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

95 000 zł24 m² 3 901,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Otti proponują Państwu zakup kawalerki o powierzchni 24,35m2 z ogrodem zlokalizowanej na I piętrze, w 4-rodzinnym domu na ogrodzonej posesji na zacisznych obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gaj

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe, mieszkanie we Wrocławiu ( Osiedle Gaj) o powierzchni 64,70 m2 składające się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Warszawa,mazowieckie

336 000 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe rozkładowe z widną kuchnią i balkonem.Na podłodze parkiet do cyklinowania, w kuchni glazura , terakota, zabudowa. W łazience nowa glazura, gres oraz kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł63 m² 9 256 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 63,2m2, bemowo. W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy (biedronka, kaufland, rossman, apteka, pepco), dogodna komunikacja miejska, szkoły i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilgi

Włocławek,kujawsko-pomorskie

190 858 zł60 m² 3 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne/nowe mieszkanie własnościowe w najnowszej inwestycji Osiedla Michelin przy ulicy Wilgi. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 4- piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Faszyzmu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

77 500 zł37 m² 2 094,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o pow. 37 m2 w dzielnicy "Zdrój" na ulicy Ofiar Faszyzmu na drugim piętrze niskiego bloku z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

267 400 zł41 m² 6 597,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40.53 m2 położone na parterze w budynku 5-piętrowym. Zakończenie budowy: IV kwartał 2018 r. Camlia to nowoczesna inwestycja położona w południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kielecka

Gdynia,pomorskie

494 866 zł42 m² 11 726,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta! Oferujemy mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na I piętrzekameralnego budynku, nowo powstającego kompleksu mieszkaniowego w ścisłym centrum Gdyni.Mieszkanie jednostronne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij