dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł78 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na osiedlu z 2001r. Mieszkanie godne polecenia - ładne, zadbane,nowocześnie urządzone.3 pokoje ( 22, 11, 11 ) z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł79 m² 7 848,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania przytulne, trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 79 m2 składa się z - pokój 22,60 m2 - pokój 19 m2 - pokój 14 m2 - kuchnia 10,5 m2 Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 550 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prowizja 0% - na rynku pierwotnym klient nie płaci prowizji! Nowoczesna inwestycja usytuowana na pograniczu 2 dzielnic, kapuścisk i Glinek, w bliskim sąsiedztwie Parku Leśnego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Jana Pawła II

Sośno,kujawsko-pomorskie

130 000 zł64 m² 2 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku,2-gie piętro,częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

219 000 zł64 m² 3 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie naszego biura mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w centrum Gryfina: - powierzchnia użytkowa 64 m2 - cena wynosi: 219 000 zł do negocjacji - mieszkanie znajduje się w okolicy nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł20 m² 10 484,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Słupsk,pomorskie

205 000 zł58 m² 3 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowy lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze bloku położonego na słupskim Osiedlu Niepodległości (ul. Gen. Wł. Andersa). Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

303 000 zł48 m² 6 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,5m2 zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta/ Mistrzejowice na os. Złotego Wieku. Lokal usytuowany na 2 piętrze 11 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Koszalin,zachodniopomorskie

169 000 zł52 m² 3 270,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednia wynagrodzenie pośrednika ponosi developer. Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim położone w Koszalinie przy ul. Batalionów Chłopskich. Budynek usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i przytulne mieszkanie w odnowionym kameralnym wieżowcu ( I-klatkowy). Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Dwa osobne pokoje: 16m2 oraz 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

503 000 zł69 m² 7 303 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

363 699 zł58 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja kraków - prądnik biały ok. Simply Market Nowa inwestycja w północnej części Krakowa, to sześciopiętrowy budynek o szerokiej ofercie układów mieszkań od 42 m² do 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Koszalin,zachodniopomorskie

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Cena tylko 165.000zł brutto za mieszkanie 2 pokojowe OFERTA BEZPOŚREDNIA WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI DEVELOPER. Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim położone w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Bociana. Lokal usytuowany na 5 piętrze 5 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

134 000 zł30 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży czysta i zadbana kawalerka 30m2 na osiedlu Bartodzieje! Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w wieżowcu, w pobliżu Szpitala Jurasza! W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Europejskie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

332 000 zł80 m² 4 143,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Os.Europejskie. Spokojna okolica w sąsiedztwie rezerwatu. Mieszkanie o podwyższonym standardzie. Całość na jednym poziomie. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł86 m² 2 690,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze zadbanej kamienicy blisko centrum miasta. Doskonała lokalizacja dla osób, które szukają wygody wynikającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 999 zł45 m² 2 133,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, łazienki z wc oraz balkonu. Nieruchomość usytuowana na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

440 000 zł110 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż luksusowe mieszkanie o metrażu domku jednorodzinnego. Mieszkanie składa się z : - dużego przedpokoju z zabudowanymi szafami. - salonu połączonego z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilgi

Włocławek,kujawsko-pomorskie

153 407 zł48 m² 3 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne/nowe mieszkanie własnościowe w najnowszej inwestycji Osiedla Michelin przy ulicy Wilgi. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 4- piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kurdwanów

Kraków,małopolskie

215 870 zł34 m² 6 399,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka - pod wynajem - 4 piętro! Bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Oferujemy Państwu do zakupu ustawne mieszkanie jednopokojowe usytuowane na ostatnim piętrze pięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieprzyce

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

99 000 zł40 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta wstrzymana Przedmiotem oferty jest bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,6m2 (po podłodze 52m2)umiejscowione na poddaszu 2 piętrowego budynku z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

119 738 zł32 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jedyne takie mieszkania W legnicy! Mieszkanie o pow. 31,51m2 na Osiedlu Słoneczne Tarasy przy ul. Myrka składa się z 2 wygodnych pokoi,aneksu kuchennego,łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Warszawa,mazowieckie

884 000 zł59 m² 14 983 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej starówce. Mieszkanie idealne pod najem krótkoterminowy. Lokal znajduje sie na pierwszym piętrze kamienicy tuż obok katedry św. Jana. 50 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśminowa

Warszawa,mazowieckie

809 786 zł74 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na parterze II-Kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

183 000 zł45 m² 4 067 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam dla Państwa świetne 2 pokojowe mieszkanie w Częstochowie. Piękna okolica, dużo zieleni, nieopodal duży park. Mieszkanie ma dobre połączenie komunikacyjne. Blisko sklepy, szkoła, przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

301 576 zł34 m² 8 774,40 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko 1 km od Starego Miasta Nowa Inwestycja Oferta bez Prowizji / Brak podatku pcc Oferujemy mieszkania w klimatycznym budynku łączącym tradycyjny styl z nowocześnie i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

269 000 zł77 m² 3 493,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, słoneczne mieszkanie w Katowicach. Bardzo ciche osiedle, miłe sąsiedztwo. Mieszkanie o powierzchni 77m 2 obejmuje: - 3 niezależne pokoje - dużą kuchnie z oknem - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

196 000 zł36 m² 5 444 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kuźniki/fabryczna 2 pok 36mkw., Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe,jasne, przytulne -36mkw., usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym zadbanym,odnowionym bloku. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

369 000 zł49 m² 7 577 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania przestronne dwupokojowe mieszanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na piątym pietrze w sześciopiętrowej kamiennicy. Okna wychodzą na południe, zachód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arentowicza

Włocławek,kujawsko-pomorskie

235 000 zł73 m² 3 210,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Spectrum House oferuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Południe. Prestiżowa lokalizacja, w połączeniu ze wszystkimi funkcjonalnościami, które niesie za sobą mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blachnickiego

Kraków,małopolskie

310 000 zł33 m² 9 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33m2 zlokalizowane w dzielnicy Grzegórzki przy ul. ks. Franciszka Blachnickiego w bliskiej odległości al. Ignacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

184 853 zł60 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe na zamkniętym osiedlu znajdującym się we Włocławku w południowo-wschodniej części dzielnicy. Mieszkanie znajduje się na parterze w 1- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

577 746 zł99 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 98,76 m2. Zlokalizowane jest na 1 piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego, jest 1-poziomowe a pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

314 000 zł64 m² 4 906,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok hermanowska / dźwirzyńska / spokojne osiedle Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na parterze z czterech pięter w bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

404 676 zł60 m² 6 798,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze bloku mieszkalnego o powierzchni ok. 60m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (istnieje możliwość wydzielenia osobnej, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: gdynia Działki Leśne, ul. Śląska Mieszkanie: 4 pokojowe. 100 m2, III p. w kamienicy czteropiętrowej. Opłaty dodatkowe: administracja ok 790 zł / w zależności od ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

349 000 zł165 m² 2 115,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czterokondygnacyjny apartamentowiec w zabudowie szeregowej w Świebodzicach. Na poziomie parteru: garaż, pomieszczenie gospodarcze oraz pralnia, i piętro: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

376 444 zł49 m² 7 714,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 48m2 w nowej inwestycji na Podgórzu. Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku wykonanego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

194 700 zł39 m² 5 044,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa inwestycja, topowa loakalizacja! Super lokalizacja. Idealne pod wynajem. Nowe adaptacje poddasza na ul. Jagiellońskiej! Inwestycja obejumje 7 nowoczesnych apartamentów 1 lub 2 pokojowych. Sprawdzony.

Szczegóły ogłoszenia

Następna