dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

707 000 zł74 m² 9 554 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wąwozowa

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł81 m² 13 456,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 2-poziomowe z aneksem kuchennym o powierzchni 81 m (97 m po podłodze) w Krakowie Nowa Huta ul. Wąwozowa idealne zarówno pod inwestycję jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narewska

Białystok,podlaskie

427 257 zł42 m² 10 172,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, usytuowane na 1 piętrze w bloku mieszkalnym, czeka na nowych właścicieli. Mieszkanie jest 3-stronne, dzięki czemu jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

813 000 zł88 m² 9 223,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: plac zabaw, inteligentny dom. Przynależności: deweloper przewidział również komórki lokatorskie. Bezpieczeństwo: domofon Wielkość Projektu: inwestycja składa się z 1 budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

290 870 zł49 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,3 m2 w nowej inwestycji przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim, 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

650 000 zł105 m² 6 184,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Oferta Wyłącznie w Grand Nieruchomości Pełne wyposażenie mieszkania w cenie- gotowe do zamieszkania! Duży, przestronny, komfortowy i gustownie urządzony apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł64 m² 6 283,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie na cenionym i lubianym osiedlu Zawadzkiego. Lokalizacja znakomita pod względem dostępnej infrastruktury miejskiej. Na osiedlu są sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

504 300 zł62 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 900 zł53 m² 6 385,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na 2 piętrze bloku czteropiętrowego w Fordonie, na osiedlu Bohaterów. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

184 000 zł41 m² 4 509,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłącznośc. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 40,80m2 składajace się z dwóch pokoi, jasnej kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

566 000 zł60 m² 9 430,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.03 m2 zlokalizowane w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

945 000 zł63 m² 14 928,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania na kameralnym osiedlu przy ulicy Piastowskiej. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka; - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Huby

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie, bardzo dobra lokalizacja Mieszkanie znajduje się w 10cio piętrowym bloku w okolicy ulicy Świętego Jerzego, jest w pełni rozkładowe, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Wrocław,dolnośląskie

832 650 zł78 m² 10 675 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona * Przekazanie mieszkań do 06.2023! Idealne dla Rodziny przestronne mieszkanie W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

658 000 zł65 m² 10 123 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Lublin,lubelskie

620 500 zł53 m² 11 714,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin lublin - śródmieście! najlepsza lokalizacja W mieście! bez prowizji! bez podatku pcc! ogrzewanie miejskie - bez piecyków! brak gazu W budynku! już dziś zarezerwuj dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Lublin,lubelskie

528 000 zł44 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

685 000 zł50 m² 13 777,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 49,72 m , zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza idealnie nadające się dla pary, rodziny lub do dalszego wynajmu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie - Siechnice Na sprzedaż piękne mieszkanie w Siechnicach, owy Lokal znajduję się w bloku z 2020 roku. Świetna lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

830 011 zł91 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Towers. Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc oraz jest bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tokarza

Warszawa,mazowieckie

417 000 zł32 m² 12 831 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania przestronna kawalerka po remoncie o powierzchni 32.4m2 zlokalizowana na warszawskim Bródnie przy ulicy Tokarza 1. Mieszkanie mieści się na 7.piętrze w 10.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja! Trzypokojowe mieszkanie(57m2), gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane na granicy Piaseczna i Józefosławia. Usytuowane na (ostatnim) 6 piętrze w bloku z 2013 r. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

780 000 zł62 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Spokojnej, w skład którego wchodzi : 1. duży salon z wyposażoną w nowe sprzęty kuchnią (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

255 000 zł35 m² 7 348,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

34,7m - 2 pokoje - atrakcyjna lokalizacja - ul. Żeromskiego idealna do zamieszkania I celów inwestycyjnych! teren ogrodzony Mieszkanie składa się z: - ustawnego pokoju - łazienki + wc - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

447 000 zł34 m² 13 122,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Przytulne jednopokojowe mieszkanie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się w każdy zakątek miasta. 10 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kameralna

Gdynia,pomorskie

899 000 zł62 m² 14 479 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,09 m2 w Gdyni na Małym Kacku na os. Bernadowo Park. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

475 000 zł47 m² 10 063,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Mistrzejowice osiedle Tysiąclecia lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Teofilów

Łódź,łódzkie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemnośc przedstawienia oferty sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania na Teofilowie na Bałutch w Łodzi. Doskonała lokalizacja, nieopodal świetna, pełna infrastruktura handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Podolany

Poznań,wielkopolskie

450 360 zł44 m² 10 251,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lok: b1 .B0 .07 OGRÓD: 66 m2 Udogodnienia: JA_SIELSKA to kameralne osiedle mieszkaniowe na Podolanach stworzone z myślą o ludziach pragnących żyć bardziej świadomie. Teren inwestycji będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

418 000 zł48 m² 8 693,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękny apartament na nowoczesnym osiedlu Mazowiecka w Kołobrzegu. Mazowiecka Park to nowoczesne, spokojne osiedle, bardzo chętnie wybierane zarówno przez młodych, jak i starszych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Deszczowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Krzyki 4 pokoje 65m2 - lux premium Top aparatment /2007r! Od zaraz polecam mieszkanie w apartamentowcu z 2007 r. przy ul. Deszczowej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 64m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

387 000 zł42 m² 8 481,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji, podatku pcc i dodatkowych kosztów. Mamy gotowe na juz mieszkania o metrażach 42, 45, 46, 49, 54 m2. Zadzwoń Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

665 000 zł55 m² 12 199,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji- ruczaj, piltza. Mieszkanie składa się z: - dużego przedpokoju z szafą w zabudowie - dużej łazienki - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

680 000 zł145 m² 4 689,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o pow. 145 mkw, w bloku dwupiętrowym (tylko dwa mieszkania na piętrze, sześć mieszkań na klatce) z 2008 roku, znajdującym się przy `parku 750-lecia`.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszłości

Gliwice,śląskie

199 000 zł43 m² 4 681,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie Z balkonem położone na III piętrze niskiego bloku W sośnicy. Budynek ocieplony, z własnym parkingiem, klatka po remoncie, instalacje na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł63 m² 17 480,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie z dużym tarasem i niesamowitym widokiem zza okna. Mieszkanie - powierzchnia: 62,64 m2 - 3 pokoje (dwie niezależne sypialnie oraz salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Zabrze,śląskie

99 000 zł36 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone przy ul. Sienkiewicza (od strony ul. Wolnościi) na trzecim piętrze (poddaszu) w ocieplonej kamienicy. Mieszkanie składa się jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 000 zł47 m² 7 396,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, po generalnym remoncie, w bloku z balkonem, w pełni wyposażone i umeblowane. Pomieszczenia: - pokój 16m, z wyjściem na balkon, następne 9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 Mieszkanie mieści się 7 piętrze w 10-piętrowym budynku Lokal składa się z: -salonu -sypialni -kuchni -łazienki -przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Podgórze - Koszykarska - 2 pokoje z aneksem lokalizacja: lokalizacja idealna dla rodziny jak również pod najem. Budynek znajduję się niedaleko obok przystanku autobusowego, który ma świetne.