dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 zlokalizowane na drugim piętrze 4-piętrowego budynku z 1975 r. w Pruszczu Gd. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Pilnie sprzedam mieszkanie 3 pokojowe we Wrocławiu przy ulicy Grudziądkiej, położone w kamienicy z 1930 roku- zabudowa typu Biskupin. Mieszkanie o powierzchni 51 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

521 985 zł59 m² 8 908 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, gotowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł60 m² 7 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie 60 m2 oraz miejsce garażowe na parkingu podziemnym w cenie 12 000 pln. Rozkład: dwa pokoje 10m2, 11m2, salon 23m2 z aneksem kuchennym. Łazienka z wc 5 m2, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

69 900 zł38 m² 1 839,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji blisko deptaku w uzdrowisku Szczawno- zdrój. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy, kamienica zadbana, kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

336 652 zł50 m² 6 799,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis Trzypokojowe mieszkanie, bardzo dobrze ustawne. Praga Południe. Prowizja 0%. Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład własny wzrasta do 20% Komunikacja: rondo Wiatraczna: tramwaje oraz autobusy - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

387 500 zł43 m² 9 012 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkania w inwestycji na warszawskiej Woli to propozycja dla osób kochających miejski styl życia. Doskonała komunikacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

354 889 zł36 m² 9 806,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W malowniczej, górskiej scenerii w Szklarskiej Porębie powstanie kompleks apartamentowy o nazwie Blue Mountain Resort. Na widowiskowej działce o powierzchni 19 705 m2 zaprojektowano 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł60 m² 6 766,67 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Zamiejskiej. Mieszkanie 3 pokojowe. Pokoje 18m,12m, 8m oddzielna kuchnia 7m, duży przedpokój o pow. 10m z wbudowanymi dwiema szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 338 854 zł110 m² 12 116,30 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy mieszkanie trzypokojoweusytuowane na 29. piętrze, jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w Polsce.Mieszkanie w stanie deweloperskim, składa się z: pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo słoneczne i przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 37m2 zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta/ Mistrzejowice na os. Oświecenia. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł55 m² 7 664,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

214 000 zł38 m² 5 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/127

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe w Piasecznie ul.Kusocińskiego. Uwaga: kontakt bezpośrednio do właściciela nieruchomości poniżej ogłoszenia. Mieszkanie położone w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Marcinowice

Marcinowice,dolnośląskie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż dwóch pokoi o powierzchni 50m2 zlokalizowanych na wysokim parterze w bloku w Marcinowicach. Nieruchomość składa się z: pokoju połączonego z kuchnia, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

271 000 zł51 m² 5 314 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Parter Z ogródkiem. 2 pokoje.ODDZIELNA WIDNA KUCHNIA. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Mieszkanie 2 pokojowe (51m2) w Markach na parterze W bloku Z windą. Budynek z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł130 m² 4 915,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu. W holu znajduje się szafa zabudowa pod wymiar (drzwi lustrzane). Piękne schody szkieletowe wykonane z drewna dębowego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

312 000 zł53 m² 5 886,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 52,9 m.kw. składa się z kuchni, łazienki, 2 pokoi, garderoby, dużej loggii (8m.kw.). Mieszkanie jest przestronne i jasne , loggia od strony południowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książęca

Puck,pomorskie

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie nad samą zatoką. Z balkonu widać pływające żaglówki i piękne zachody słońca. Bardzo cicha okolica, a pięć minut pieszo od centrum Pucka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł46 m² 8 098 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą. Data oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąska

Białystok,podlaskie

249 900 zł73 m² 3 423,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta Z klauzulą wyłączności! Zapraszamy na bezpłatną prezentację przytulnego i funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 73m2 zlokalizowanego w poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

358 000 zł73 m² 4 933,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Czteropokojowe przestronne mieszkanie na parterze bloku z cegły z 1991 roku. Budynek w bardzo dobrym punkcie na Bielanach blisko przystanków komunikacji miejskiej. W 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

368 000 zł49 m² 7 501 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Oddanie do użytku w III kw 2019. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżyny

Kraków,małopolskie

295 990 zł49 m² 6 096,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje - osobna kuchnia- czyżyny/prądnik czerwony Oferujemy Państwo do zakupu ustawne i przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,55 mkw zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

307 000 zł59 m² 5 203,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Białołęka 59m2 + 12m2 balkonu - 307 tys zł - MDM Niedrogie, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na ładnie położonym nowy powstającym osiedlu na Białołęce. Pokoje 17m2; 10m2; 10m2. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Częstochowa,śląskie

119 000 zł39 m² 3 059,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą z wydzieloną własnością części gruntu. Powierzchnia 38,9 m2 (35,6 m2 powierzchni użytkowej). Mieszkanie dwupokojowe z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

178 000 zł73 m² 2 438,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje podlogi W pokojach drewniane reszta plytki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

553 486 zł85 m² 6 549,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Cicha okolica! super komunikacja! Blisko planowana stacja metra! Ustawne mieszkanie. Balkon 8,96m2. Okna na północ-południe-wschód. Oddzielna widna kuchnia, oddzielne wc i łazienka. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 069 471 zł98 m² 10 968,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy mieszkanie czteropokojowe z tarasem mięszczącym się na dachu budynku, usytuowane na drugim, nowo powstającego kompleksu mieszkaniowego, zlokalizowanego w zacisznej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Rzeszów,podkarpackie

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 53m2 na czwartym piętrze w bloku 10-piętrowym z wielkiej płyty z windą. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowe Miasto. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

199 000 zł46 m² 4 336,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oryginalnie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie ul. Legionów (polesie, na pograniczu ze Śródmieściem) (na odcinku między Żeligowskiego a Żeromskiego) poprzednia cena: 210.000 zł nowa cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceramiczna

Pruszków,mazowieckie

291 000 zł50 m² 5 801,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie pruszków 50,16 M2 W stanie deweloperskim. Udział W gruncie!. Salon Z aneksem kuchennym 31,79m2 sypialnia 10,58m2 łazienka Z wc 4,27m2 przedpokój 4,49m2 piętro 2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

224 000 zł65 m² 3 435,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta wstrzymana Bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Słonecznym w Gorzowie. Nieruchomość o powierzchni 65,2m2., na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

282 000 zł54 m² 5 271,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Zapraszam do prezentacji mieszkania zlokalizowanego przy ul.Sienkiewicza w odległości 200 m od Rynku Kościuszki. Lokal usytuowany na II piętrze w bloku po termomodernizacji z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kruszewskiego

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł32 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie jedno pokojowe z aneksem kuchennym na 2 piętrze w budynku z 2016 roku. Mieszkanie nie było przez nikogo zamieszkałe. Szykowane było dla właściciela dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

125 000 zł53 m² 2 358,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pok. o powierzchni ok. 53mkw w pięknie położonym kilkurodzinnym domu na zacisznym osiedlu. Mieszkanie dwukondygnacyjne składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł76 m² 8 292,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

281 999 zł40 m² 7 049,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,3 m2 w warszawskiej dzielnicy Białołęka. Mieszkanie składa się z: korytarza - przedpokoju - 4,3m2 dużego pokoju (17,3m2) z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Figiel

Warszawa,mazowieckie

2 148 000 zł153 m² 14 058 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Ochota. Mieszkanie o powierzchni 152,8m2 składające się z 4 pokoi położone na parterze w 3-piętrowym apartamentowcu z 2016 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Bytomskich

Bytom,śląskie

70 000 zł35 m² 2 004,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentuję mieszkanie własnościowe o powierzchni 34,92mkw, jednopokojowe, w Bytomiu, w sąsiedztwie rynku. Mieszkanie znajduje się w budynku czteropiętrowym, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poprzeczna

Zamość,lubelskie

280 000 zł69 m² 4 040,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy, w dzielnicy Nowe Miasto, oś. Lege Artis, ul. Poprzeczna. Blok zbudowany został w 1998 r. tradycyjną metodą z zastosowaniem pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hallera

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwa oddzielne pokoje(17m2 i 9m2), kuchnia 9m2 oddzielna z oknem. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, czyste, zadbane, po wymianie wszystkich okien, drzwi wewnętrznych, zewnętrznych oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij