dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuławskiego

Kraków,małopolskie

1 160 000 zł70 m² 16 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż unikatowe mieszkanie w dzielnicy Stare Miasto podzielone na 3 apartamenty. Mieszkanie o powierzchni 70mkw składa się z trzech oddzielnych apartamentów. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

858 000 zł52 m² 16 455,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż bardzo eleganckie 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,14m2 w dzielnicy Bemowo. Mieszkanie jest Idealnie skomunikowane: - metro Bemowo 5 minut piechotą - Tramwaj 3 minuty piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł58 m² 2 939,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,84 m2, usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego. W jego skład wchodzi: duży pokój (sypialnia) + wyjście na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Lublin,lubelskie

443 000 zł48 m² 9 141,56 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin! ul. Północna! ścisłe centrum lublina! bez prowizji oraz bez podatku pcc! Apartament dostępny również na piętrze :1,2,4,5 Najbardziej prestiżowa przestrzeń w Mieście!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

376 900 zł37 m² 10 170 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie z dobrym dojazdem na Pl. Grunwaldzki. Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,06m2 z balkonem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na IV piętrze w bloku na Kapuściskach. Lokal o pow. 53 m2, skłąda się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia, - sypialnia, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojerska

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł122 m² 14 745,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1977

Szukasz dużego mieszkania dla Siebie i swojej rodziny ? A może jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś otworzyć własne biuro/kancelarie lub prowadzić firmę w jednej z lepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

470 000 zł100 m² 4 709,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na całym 3 i ostatnim piętrze zadanej kamienicy - elewacja po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Górne

Ujście,wielkopolskie

285 000 zł50 m² 5 745,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza o łącznej powierzchni 49.6 m w spokojnej okolicy. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sośnica

Gliwice,śląskie

462 861 zł94 m² 4 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu do sprzedaży umeblowane mieszkanie z bardzo dużym potencjałem,usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej klimatycznej kamienicy z ładnej cegły,w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze w bloku na osiedlu leśnym. Lokal o pow. 52 m2, składa się z: - pokój dzienny, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

642 000 zł70 m² 9 145,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie z 2008 roku. Mieszkanie ustawne i wygodne. Orientacja okien na południe i północ. Od południa jest salon z otwartą kuchnią oraz balkon. Po środku toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

797 000 zł86 m² 9 224,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: plac zabaw, inteligentny dom. Przynależności: deweloper przewidział również komórki lokatorskie. Bezpieczeństwo: domofon Wielkość Projektu: inwestycja składa się z 1 budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie inwestycyjne! Prezentowane mieszkanie posiada 42 m2 i składa się z dwóch oddzielnych micro- kawalerkę po generalnym remoncie na parterze pod wynajem. Bródno , Turmoncka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

700 000 zł66 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w niedawno oddanej inwestycji na łódzkiej Retkinii. Na lokal składają się - salon z aneksem kuchennym - sypialnia x2 - łazienka z wc - korytarz +balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieniak

Nałęczów,lubelskie

832 800 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam do zaoferowania apartament 3-pokojowy w wysokim standardzie, zlokalizowany w Nałęczowie, przy ul. Kamieniak w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dzień dobry , mam do zaoferowanie mieszkanie , sprzedaję jako osoba prywatna , bez pośredników. Pełna własność i księga wieczysta. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Zacisze , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł62 m² 6 899,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje wyremontowanego mieszkania nieopodal centrum. Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy w okolicy Stadionu Miejskiego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Modlnica

Modlnica,małopolskie

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Więcej informacji: martalub biuro: w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku ; e-mail -. Wszystkie oferty na stronie: ; 0% prowizji! Brak podatku pcc 2%! Oferujemy Państwu w przedsprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tarnogaj

Wrocław,dolnośląskie

869 999 zł76 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Krzyki nowy apartamentowiec 4 pokoje garaz piwnica w cenie! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76 m parter w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Środmieście

Katowice,śląskie

699 111 zł86 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania z rynku pierwotnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach. Nowoczesne osiedle, które łączy bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł56 m² 11 160,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu mieszkania przy ulicy Bohdanowicza na Ochocie! Ta przestronna nieruchomość ma powierzchnię 56 m2 i składa się z 3 pokoi, znajduje się na parterze budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

285 000 zł24 m² 11 989,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest na os. Kalinowym, nieopodal al. Komorowskiego (przedłużenie u. Opolskiej)/ dzielnica Nowa Huta, bieńczyce. W pobliżu ulice: okulickiego, wiślicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybna

Łódź,łódzkie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne mieszkanie z potencjałem w okolicy ul. Zachodniej 25. Idealne dla młodej pary! 500 metrów do Manufaktury 2 pokoje / 48 mkw / do remontu / wysokość pomieszczeń 2,9 m Prezentuje Wam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne dwupokojowe mieszkanie, umiejscowione przy ul. Czerniakowskiej na warszawskim Mokotowie. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone jest na wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Czeladź,śląskie

309 999 zł61 m² 5 048,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*** Czeladź - 3 pokoje - C.O miejskie - BALKON - PO REMONCIE - UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE - WINDA *** Witam, przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego w Czeladźi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

277 000 zł38 m² 7 232,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego, słonecznego mieszkania w idealnej lokalizacji! Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze ogrodzonego bloku, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Kraków,małopolskie

411 000 zł40 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

477 000 zł44 m² 10 841 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romera

Lublin,lubelskie

532 000 zł72 m² 7 534 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Witam, oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w niskim roku, dwustronne, położone na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z 1977 roku na osiedlu Nałkowskich (wrotków), bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł56 m² 8 553,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone W stylu soft loft, gotowe do zamieszkania! Wszystkie meble i sprzęty agd są całkowicie nowe oraz wliczone są w cenę mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

250 800 zł42 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję budowaną w północnej części - Rudnej Małej, a odległość do centrum Rzeszowa to zaledwie 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

419 000 zł39 m² 10 743,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Najważniejsze cechy mieszkania to - przestrzenne i jasne mieszkanie ze świetnym rozkładem. Duży salon z przestronną kuchnią oraz możliwość oddzielnej kuchni, ukazuje ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł56 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z loggią znajdujące się na parterze. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

439 000 zł50 m² 8 792 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bochnia ul. Brzeźnicka (osiedle Panorama) - na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,93 m2, gotowe do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Snopków,lubelskie

325 000 zł36 m² 8 987,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie typu "wejść i zamieszkać". Komfortowe i funkcjonalne, idealne dla singla, pary lub seniora. Całość nowoczesna, jasna i ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł91 m² 9 879,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Duże, słoneczne mieszkanie, znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowej stylowej kamienicy w sercu Oliwy. Nieruchomość składa się z: - 3 osobnych pokoi (w tym jeden z balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chałupki

Chorzów,śląskie

260 000 zł48 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 4 pietrze w bloku 10 pietrowym, w Chorzowie przy ulicy Chałupki. W skład mieszkania wchodzą: - trzy pokoje (salon przechodni), - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne, przytulne dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Krowoderskich Zuchów, zaraz przy pętli tramwajowo autobusowej Krowodrza Górka. Mieszkanie położone jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

239 000 zł35 m² 6 887,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

NA sprzedaż przestronna kawalerka z osobną kuchnią, na osiedlu Manhattan, położona przy Placu Papieskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o powierzchni 34,70 m2, znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

625 500 zł58 m² 10 765,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Bardzo dobrze skomunikowane miejsce postojowe W garażu W cenie mieszkania! Funkcjonalne ,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij