dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

490 911 zł38 m² 12 807,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 38 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 2 | Cena: 490 911 pln Najczęściej wybierane pod kątem inwestycyjnym To kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m jest w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

676 000 zł62 m² 10 868,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

****************** umowa rezerwacyjna*********************** Czteropokojowe, trójstronne mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Kwidzyn,pomorskie

600 000 zł63 m² 9 451,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje z windą, balkonem i 2 piwnicami | nowe osiedle - Kwidzyn Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się od razu, bez remontów, kompromisów i kiedyś coś z tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

643 000 zł47 m² 13 680,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne zadbane 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i piwnicą w idealnej lokalizacji- niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego, świetna komunikacja! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

588 500 zł48 m² 12 209,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność, klucze w biurze! makler poleca na sprzedaż przytulne, komfortowe mieszkanie M-4 z balkonem na osiedlu Filmowym na 2 pietrze z windą z poziomu zero! klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż kameralne osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Dostępne lokale: - na parterze z ogrodem - na 1 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł55 m² 20 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ciche 2 pokoje 55 m | patio | klimatyzacja | garaż | Jana Kazimierza Wyjątkowo ciche mieszkanie 2-pokojowe 55 m - wszystkie okna wychodzą na zielone, wewnętrzne patio, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

870 000 zł59 m² 14 846,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, 3-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym osiedlu przy ul. Wilczak na poznańskich Winogradach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

399 000 zł43 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przytulne mieszkanie na Zielonych Wzgórzach - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,7 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Stargard,zachodniopomorskie

189 000 zł27 m² 6 907,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Nowa niższa cena 189000 zł! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania ( 27,36 m2) zlokalizowanego w malowniczym Stargardzie, przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

209 999 zł43 m² 4 883,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 43 m2: salon sypialnia z balkonem kuchnia łazienka z wc 2 windy dostępne dla mieszkańców Blok jest dostosowany do osób niepełnosprawnych Czynsz - 300zł (co, śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Radom,mazowieckie

270 000 zł42 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dwupokojowe, w atrakcyjnym rozkładzie na osiedlu Ustronie. Położone na trzecim piętrze. Dwustronne, z dużym balkonem w pokoju dziennym. Oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

219 999 zł38 m² 5 744,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Powierzchnia - ok 38M: salon z balkonemsypialniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana klimatyzacja Wyposażenie: płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Miasteczku

Poznań,wielkopolskie

875 000 zł76 m² 11 502,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam dwupak inwestycyjny mieszczący się w Poznaniu w Tarasach Warty przy ul. Na Miasteczku. Można również w łatwy sposób zmienić mieszkania w przestronny apartament. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

509 394 zł35 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle w kameralnej zabudowie - 98 mieszkań z pełną infrastrukturą. Idealne miejsce dla osób ceniących wygodę i świetną komunikację - blisko centrum, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

877 000 zł65 m² 13 492,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w kameralnej inwestycji w otoczeniu zieleni. ul. Marmurowa 44 - Jabłonna Idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 720 000 zł80 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Aura Park, na Miasteczku Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m z dwoma balkonami. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł47 m² 9 001,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Bohaterów Westerplatte. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46 m2 z piwnicą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł30 m² 22 166,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy - na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

2 310 826 zł95 m² 24 316,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 95 m | Ilość pokoi: 4 | Piętro: 1 | Cena: 2 310 825 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł57 m² 11 754,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 zlokalizowane przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Opis budynku:Rok budowy: 2011ilość pięter: 1/3rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł84 m² 11 854,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,27 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z 1982 roku. To doskonała propozycja dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

299 000 zł39 m² 7 613,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy ul. Smoleńsk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

542 000 zł59 m² 9 186,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przytulne mieszkanie 59 m os. Leśna Dolina, ul. Niska. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane na popularnym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudy

Zabrze,śląskie

165 000 zł78 m² 2 117,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Zabrze, biskupice, ul. Karola Żmudy 2b Na sprzedaż oferujemy ustawne i przestronne mieszkanie o powierzchni 77,93 m2, położone w Zabrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem! Południowo-zachodnia ekspozycja mieszkania i tarasu zapewnia mnóstwo słońca i światła dziennego. 2 pokoje w tym jeden na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dowbora-Muśnickiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł65 m² 5 676,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65m2 na osiedlu Piaski. Cena do negocjacji! Mieszkanie o pow.65m2 znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku z lat 90 tych. Posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

975 000 zł84 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni ok. 85 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego apartamentowca zlokalizowanego na nowo powstającym prestiżowym osiedlu w Zielonej Górze- nowy zastal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Częstochowa,śląskie

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Mazowieckiej, w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

799 000 zł51 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Słoneczny apartament przy lesie z balkonem od strony południowo-zachodniej. Apartamenty na Polanie - Gdynia Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń i świeże powietrze Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

255 000 zł37 m² 6 877,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Proponujemy Państwu zakup dwupokojowego mieszkania, stanowiącego pełną własność z kw, mieszczącego się na 2 piętrze czteropiętrowego bloku na Teofilowie, zaraz za wiaduktem. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

478 355 zł36 m² 13 120 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe mieszkanie 1 -pokojowe z antresolą o pow. 10,61 m2 w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²