dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Północna

Mszczonów,mazowieckie

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,4 m , zlokalizowane w doskonałym punkcie Mszczonowa. Lokal znajduje się na 4. piętrze, co gwarantuje domownikom ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

499 000 zł60 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na parterze, w spokojnej i zielonej części osiedla Tysiąclecia przy ul. Bolesława Chrobrego w Siedlcach, znajduje się mieszkanie, które łączy funkcjonalność z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł81 m² 5 562,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Bezczynszowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80.90m2 znajdujące się na wysokim parterze (wysokość półpiętra) w dwupiętrowym budynku z lat 50'. Usytuowanie mieszkania względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morąska

Orneta,warmińsko-mazurskie

350 000 zł73 m² 4 794,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, pełna własność

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

609 000 zł60 m² 10 153,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na osiedlu Tysiąclecia, przy ulicy Bolesława Chrobrego w Siedlcach, znajduje się mieszkanie, które od pierwszego wejścia daje poczucie ładu, świeżości i gotowości do zamieszkania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

360 315 zł32 m² 11 259,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ostatnia okazja na takie mieszkanie 2 pokoje _zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji | 0% pcc | brak ukrytych kosztów parametry idealne pod najem Powierzchnia: 32m Układ: salon z aneksem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł84 m² 4 891,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z antresolą i balkonem | 4 pokoje | 83,62 m | Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: i kwartał 2026 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pensjonatowa

Rowy,pomorskie

819 819 zł44 m² 18 590 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty: 50 m od morza i plażyapartament wykończony pod kluczprestiżowa lokalizacja nad Bałtykiem - idealna dla osób ceniących bliskość morza i naturybliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie| Gdańsk Letnica | 45m | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jutrzenki, na terenie osiedle Salomea, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł64 m² 3 109,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2, zlokalizowane w Centrum miasta w zadbanej i ogrodzonej kamienicy na piętrze 1. Ogrzewanie własne: kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

645 000 zł58 m² 11 035,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sosnowy Zakątek - nowe mieszkania przy granicy Białołęki ul. Marmurowa, jabłonna Szukasz mieszkania w stanie deweloperskim, ale nie chcesz martwić się remontem i szukaniem ekip? Tu masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Równoległa

Warszawa,mazowieckie

1 789 904 zł124 m² 14 474,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oddanie: IV kwartał 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 123,66 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

768 500 zł54 m² 14 231,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo pragniemy Wam zaoferować fantastyczne mieszkanie, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku opis: do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zajączkowska

Wrocław,dolnośląskie

349 900 zł42 m² 8 330,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-комнатная квартира 42 М | вроцлав, свиняры | готова К проживанию | С мебелью 2-pokojowe mieszkanie 42 m | Wrocław Świniary | gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,5 m do wprowadzenia od zaraz po generalnym remoncie- centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maczka (1892 - 1994)

Łódź,łódzkie

1 289 000 zł86 m² 14 991,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! Bez pcc! Do pierwszego zamieszkania! Zachwycający, olśniewający 4 pokojowy apartament z dwoma łazienkami i przestronną garderobą oraz wyjątkowymi balkonami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz swojego pierwszego mieszkania w Poznaniu wygodnego, nowoczesnego i gotowego do wprowadzenia? A może interesuje Cię mieszkanie, które od razu można wynająć? Ta funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

228 000 zł32 m² 7 102,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie - gotowe do zamieszkania Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych nakładów finansowych, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Kielcach. Blok po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - widnej kuchni, - łazienki z wc. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysoka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł64 m² 10 413,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Uwaga rezerwacja: umowa przedwstępna Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 63,86 m (powierzchnia całkowita z piwnicą 69,16 m ), położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

152 000 zł36 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej kamienicy. Idealne mieszkanie na weekendowe wypady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

649 000 zł50 m² 13 127,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe bardzo widne i przestronne mieszkanie zlokalizowane na 8 piętrze 10cio-piętrowego bloku. Jego powierzchnia to 50,20m2 , przynależy do niego komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Kobierzyce,dolnośląskie

385 000 zł39 m² 9 871,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2 pokoje w Kobierzycach / bez czynszowe. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie 39 m położone na 1/1 piętrze kameralnego budynku z lat 80. Własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

709 120 zł50 m² 14 097,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,30 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Jest to dla Ciebie duża oszczędność! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest pięknie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Września,wielkopolskie

550 000 zł124 m² 4 449,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie (pełna własność) gotowe do zamieszkania na ul. Paderewskiego we Wrześni! Najważniejsze atuty nieruchomości: łączna powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł47 m² 15 847,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.20 m przy ul. Marii Grzegorzewskiej 4 na Ursynowie. Lokal położony na 6 piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z 1979 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

737 000 zł48 m² 15 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przestronne, narożne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Okrąg 5 - w jednej z najbardziej atrakcyjnych, zielonych części warszawskiego Powiśla. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

569 950 zł39 m² 14 614,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 39 m - Reda City - wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Idealna propozycja pod inwestycję na wynajem lub do zamieszkania dla siebie - w pełni wyposażone, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

533 000 zł34 m² 15 653,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Podedworze dzielnica Podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kusowo,pomorskie

253 000 zł50 m² 5 044,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | kusowo | 2 pokoje | 50,15 m | parter | balkon | 2 duże piwnice | obórka | garaż | działka warzywna | Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

516 367 zł54 m² 9 613,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym ogródek 39 m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł42 m² 4 989,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej części dzielnicy Biały Kamień, które jest jednocześnie świetnie skomunikowane i oddalone od zgiełku głównych ulic. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

399 000 zł39 m² 10 315,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! bez pcc! bez prowizji! klucze luty 2026! Tylko 5 min. pieszo od ulicy Piotrkowskiej i vis a vis budynku Politechniki Mamy jeszcze 3 takie mieszkania w pełnym komplecie - czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

509 990 zł42 m² 12 142,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wygodne mieszkanie na przestrzał o powierzchni 42m2 z dużym balkonem o powierzchni 5,03m2. Ustawny salon od strony południowej, komfortowa sypialnia (11,55m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł43 m² 15 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem. Delago prezentuje nową ofertę z rynku wtórnego Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł46 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż bardzo zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,20 m2, piętro 3/4 z doskonałym rozkładem i możliwością zamieszkania od zaraz. Kielce, ul chałubińskiego 36 w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Chełm,lubelskie

435 009 zł63 m² 6 904,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! Gotowe do zamieszkania, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 2023 r.! Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż pięknie wykończone i kompletnie wyposażone mieszkanie o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

963 739 zł37 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1958 roku, tuż obok Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzeg,opolskie

250 000 zł75 m² 3 337,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,90 m , z dodatkową piwnicą 15,40 m oraz komórką 1 m . To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć.