dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

449 999 zł72,70 m² 6 189,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,7m2 , położone na 4 (ostatnim) piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pabianic - os. Bugaj/stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Winogrady ul.Ziarnista/Hawelańska/Naramowicka Doskonała lokalizacja! BRAK podatku PCC BEZ PROWIZJI MIESZKANIE 2 pokojowe - 30 m2, 2 piętro, blok z windą CENA : 439.000 zł - miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł48,50 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 usytuowany w nowoczesnym budynku w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł89,37 m² 15 441,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartamenty | widok na zieleń | siłownia | Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą przestrzeń komunikacyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł62,70 m² 13 221,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na przestrzeń- 10 minut spacerem nad Bałtyk Największym atutem mieszkania jest wyjątkowy widok w kierunku wschodu słońca oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł83,28 m² 8 873,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Taka oferta nie zdarza się często - w pełni wyposażony, funkcjonujący apartament, gotowy do pracy, ale również doskonale sprawdzi się jako miejsce do życia. Przedstawiam ofertę sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

614 324 zł56,36 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 130 zł40,01 m² 14 749,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w sercu Czyżyn - ul. Galicyjska Oferujemy mieszkanie w jednej z najbardziej przemyślanych i konsekwentnie realizowanych inwestycji mieszkaniowych w Czyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 026 574 zł116,14 m² 34 670 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 116,14 m z największym dostępnym tarasem widokowym zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł73 m² 8 082,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację! Katowice Bogucice osiedle Kukuczki Mieszkanie o zmienionym układzie pomieszczeń, przearanżowane z mieszkania z 4 pokojowe na 3 pokojowe. Obecny układ to: - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 010 zł52,60 m² 13 460,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł54,54 m² 22 900,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3-pokojowego apartamentu o pow. 54,54 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 322 zł52,64 m² 13 095,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, w którym każdy domownik znajdzie swój kąt, a Ty nie będziesz płacić za zbędne metry korytarzy? Ten 3-pokojowy układ to funkcjonalność. Na niespełna 53 m udało.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł49,30 m² 8 922,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Oławie. Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47,37 m² 4 834,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnym w Pile. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł33,74 m² 10 521,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze przy ul. Andersa 51 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 33,74 m2 wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 110 zł105,25 m² 9 473,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 134 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł39 m² 11 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Pruszcz Gdański, ul. Sikorskiego Opis nieruchomości Na sprzedaż nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 880 zł53,43 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł58,81 m² 19 044,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu pięknego apartamentu - całkowicie nowego mieszkania, w kameralnym budynku oddanym do użytku w 2025, posadowionym przy cichej uliczce na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

804 815 zł45,13 m² 17 833,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł42,33 m² 2 598,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*** nowa cena *** okazja inwestycyjna! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić od A do Z, w atrakcyjnej cenie i z niskimi opłatami? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 326 942 zł104,77 m² 22 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Unikatowe, 3-poziomowe mieszkanie z prywatnym tarasem na dachu | Centrum Wrocławia Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego? Współpraca z wieloma deweloperami pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32,10 m² 12 928,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 32,10 m Nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 60 , 16 m 2 , położone blisko centrum Lęborka przy ulicy Stwosza.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Herby, kielce Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 253 zł86,77 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa Myśliwska to kameralna inwestycja, która powstaje w Tychach na osiedlu L. To budynek znajdujący się w sercu już istniejącego osiedla w pełni zagospodarowanego architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,90 m² 6 813,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Tylko u nas! Polecam słoneczne, przytulne, mieszkanie 4 pokojowe o pow. 63,20, na III piętrze bloku w Lesznie, ul 17go Stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 260 zł39,71 m² 14 687,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na styku dwóch dynamicznie rozwijających się dzielnic - Moreny i Jasienia. To przemyślana inwestycja, która harmonijnie łączy atuty miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł69,17 m² 9 397,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość położona przy ul. Piastowskiej w Pruszczu Gdańskim - w spokojnej, dobrze zorganizowanej części miasta, cenionej za wygodę codziennego życia. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,29 m² 11 772,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w zacisznej lokalizacji na osiedlu "fale Bałtyku". W skład mieszkania o powierzchni 37,29m2 wchodzą; - salon + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 14 maja 2026 (czwartek) na godzinę 17.00 -19.00; ul. Przepiórcza, junikowo, poznań obowiązują zapisy: aby wziąć udział, konieczne jest wcześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 149 zł46,60 m² 11 162 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł49,95 m² 6 606,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 m2. Nieruchomość znajduje się w centrum Przysuchy, przy ul. Krętej 9 na drugim piętrze, niskiego trzy kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,20 m² 14 220,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Видовые 2-комнатные апартаменты на длугих огродах - потенциал И панорама гданьска Ищете квартиру с душой и.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86 m² 11 616,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie , po generalnym remoncie, przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, wszystkie instalacje wymienione, klimatyzacja. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł64,20 m² 14 797,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kręta na Osiedlu Kawaleryjskie, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł62,30 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowa, atrakcyjna cena! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy Alei Niepodległości w Lubinie. Lokal o powierzchni 62,3 m został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,90 m² 10 239 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa hot oferta W pepperhouse! atuty: - świetna lokalizacja, - bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku tramwajowego), - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w sąsiedztwie, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł39 m² 29 487,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Studio 39 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-3 - Lubliniec Ul. Powstańców Śląskich Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie M-3 o powierzchni 46 m , położone na parterze w niskim budynku.