dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

497 999 zł71 m² 7 002,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żułowska

Kraków,małopolskie

445 000 zł64 m² 6 953,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania piękne, słoneczne, komfortowe mieszkanie, luksusowo urządzone. Mieszkanie składa się z dużego salonu z balkonem, dwóch sypialni, łazienki z wc, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

345 363 zł47 m² 7 416 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, i podatku pcc Mieszkanie 2 pokoje, 546m2, 3 piętro w 15-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola. Termin oddania II kwartał 2017. Inwestycja powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł120 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Pięknie położone kameralne osiedle niskich budynków wielorodzinnych apartamentowych. Prosta bryła domów świetnie wpisuje się w zielone otoczenie. Okolica cicha, spokojna - idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

364 446 zł67 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne osiedle na pograniczu Bemowa z Ożarowem, w cenach od 5000 tysięcy: - inwestycja to kompleks 3-piętrowych budynków, z placem zabaw dla dzieci, lokalami usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Warszawa,mazowieckie

410 709 zł55 m² 7 449,83 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Własność gruntu! Mieszkanie na nowym osiedlu na Gocławiu. Ekspozycja południowo-zachodnia. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Duża loggia! Świetny dojazd do głównych arterii dzielnicy - szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

218 550 zł47 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż elegancki apartament o pow. 50m2 położony na 3 piętrze przy ul Piltza. Składa się z salonu połączonego z jasną kuchnią, sypialni, garderoby, łazienki, hallu oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

502 437 zł70 m² 7 177,67 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne ceny mieszkań - mokotów! Oferowane mieszkanie znajduje się w południowej części Mokotowa, w doskonale skomunikowanym z resztą miasta miejscu. W odległości 5 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

198 000 zł47 m² 4 194,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie dwu-pokojowe W zielonej oazie Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,20m2 położone na drugim piętrze niskiego i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł92 m² 6 510,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M- 5 , osiedle Sielanka , 92 m2 , 599.000 złotych. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy w świetnej okolicy jaką jest osiedle Sielanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Malinka

Opole,opolskie

182 000 zł36 m² 4 986,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - duża, wyremontowana kawalerka pow.36,50 m2. balkon, opole-Malinka. Wyremontowana kawalerka z balkonem , o powierzchni użytkowej 36,50 m2, składająca się z dużego, słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bronowice Małe

Kraków,małopolskie

327 500 zł44 m² 7 443,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Ładne mieszkanie typu studio o pow.44 m2 to duży salon z kuchnią otwartą na pokój,łazienka i przedpokój z szafą typu Komandor. Mieszkanie urządzone , z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Figiel

Warszawa,mazowieckie

2 148 000 zł153 m² 14 058 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Ochota. Mieszkanie o powierzchni 152,8m2 składające się z 4 pokoi położone na parterze w 3-piętrowym apartamentowcu z 2016 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

119 000 zł38 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Gratulujemy stronom transakcji! mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem, szczecinek, ul. Koszalińska. Lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) o pow. 37,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

292 899 zł58 m² 5 049,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Bardzo ciekawa inwestycja! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja w okolicy ul. Stabłowickiej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Częstochowa,śląskie

158 000 zł38 m² 4 158 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż w Częstochowie w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie posiada metraż 37,25 m2, usytuowane jest na I pietrze. Mieszkanie jest po świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

357 000 zł91 m² 3 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do zakupienia na przetargu ok. Piaseczna, józefosław, ok. Saturna, mieszkanie dwupoziomowe - na II piętrze i poddaszu, 4-pokojowe, widna kuchnia, 2 łazienki, garderoba, przedpokój, pow. 91 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

383 000 zł60 m² 6 383,33 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania jasne, funkcjonalne mieszkanie na os. Oświecenia. Przestronny przedpokój, 3 pokoje i jasna kuchnia. Do mieszkania przynależy piwnica, z salonu wychodzi taras. Łazienka (4,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żubrów

Białystok,podlaskie

330 000 zł57 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość na osiedlu Dojlidy przy ulicy Żubrów. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57m2 położone jest na drugim piętrze w nowym trzypiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Pory Roku

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,30m2 (powierzchnia całkowita 70m2). Do mieszkania przynależy garaż o powierzchni 15m2 znajdujący się w poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąkolowa

Warszawa,mazowieckie

304 000 zł72 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do zakupienia na przetargu wawer, miedzeszyn, ok. Kąkolowej, mieszkanie 2-pokojowe, aneks kuchenny, antresola, łazienka z wc oraz przedpokój, pow. 71,5 mkw., niski standard wykończenia, jest balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł33 m² 8 252 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania inwestycji: II kwartał 2019 Liczba pokoi: 2 49,06 na:   ,38 pln pln Piętro:14 opis inwestycjioferta obejmuje funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

291 006 zł57 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,06m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,07m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

470 500 zł49 m² 9 602 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkania w inwestycji na warszawskiej Woli to propozycja dla osób kochających miejski styl życia. Doskonała komunikacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

165 000 zł102 m² 1 617,65 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! M6 Maroko - Nowiny ul. Wawelska 165 000 zł 161 000 zł Przedstawiamy Państwu mieszkanie M6 zaadaptowane z suszarni znajdujących się na 11 piętrze budynku przy ul. Wawelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

330 500 zł67 m² 4 924,02 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana w centrum Rzeszowa w odległości 700 metrów od centrum handlowego , Galerii Rzeszów " Budynek o wysokim standardzie wykończenia, garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielska

Poznań,wielkopolskie

258 169 zł43 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na górczynie! atrakcyjne mieszkania W dobrej lokalizacji! Lokalizacja : ul. Sielska 22 , Poznań Grunwald - Górczyn , boczna uliczka od Głogowskiej , jednokierunkowa zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

121 000 zł21 m² 5 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do zakupienia na przetargu ochota, rakowiec, ok. Pruszkowskiej, mieszkanie 1-pokojowe, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, pow. 21 mkw., piętro 3/4 bez windy, w bloku z lat 60., ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

839 335 zł71 m² 11 821,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe apartamenty W prestiżowej lokalizacji! komfort, wyjątkowy design, bliskość ścentrum! Nowoczesne apartamenty o wysokim standardzie w prestiżowej lokalizacji! Stylowy design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł71 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Gaj / krynicka ok. / zadbane / ciche Na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe w bardzo dobrym standardzie, położone na 6 piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

109 000 zł68 m² 1 602,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam mam do sprzedania bardzo ładne, słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. 2 pokoje z balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł75 m² 4 606,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie o powierzchni 74,9 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie jest jasne, słoneczne i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

184 000 zł64 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. użytkowej 64m2 w Lubinie na oś. Przylesie. Charakterystyka: salon, trzech sypialni, kuchni, łazienki oraz wc. Standard wykończenia: panele na podłogach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

411 900 zł60 m² 6 811 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł97 m² 7 206,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania piękne umeblowane w wysokim standardzie, ciche, przestrzenne mieszkanie. Spokojna, zielona okolica. Z mieszkania piękny widok na jeziorko i panoramę warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

1 515 000 zł101 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Klimatyzowany, przestronny, niedawno wykończony materiałami z najwyższej półki, nowoczesny apartament dla rodziny z dziećmi, na najbardziej prestiżowym osiedlu Warszawy - Eko Park. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

234 000 zł52 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura do sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim 2 i 3 pokojowe z możliwością wykończenia pod klucz. Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym osiedlu Malawa 1,5km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

310 000 zł90 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, widokowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta, w zadbanej przedwojennej kamienicy. Bardzo atrakcyjne, trzy pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

500 000 zł97 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie 97 m2 + garaż. Mieszkanie położone na III i IV piętrze,bez skosów. Na 3 piętrze salon z balkonem,kuchnia,jadalnia,łazienka i schowek. Na drugim poziomie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij