dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

357 786 zł46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 14-ostatnim piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

76 000 zł36 m² 2 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe, klimatyczne mieszkanie w czterorodzinnym domu w cichej, spokojnej uliczce w pobliżu Szczawna Zdroju.W mieszkaniu zostały wymienione okna, częściowo instalacje, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł62 m² 5 725,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Żeromskiego ok. / rozkładowe / po remoncie Na sprzedaż mieszkanie 3pokojowe o całkowitej powierzchni 62m2 położone na parterze. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł45 m² 9 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Nowowiejskiej (ochota/filtry). Wielkość pomieszczeń pokazana na zdjęciu (rzut mieszkania), wysokość pomieszczeń to 285 cm. Mieszkanie wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Kraków,małopolskie

212 194 zł27 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na osiedlu o unikalnej lokalizacji - przy porcie Płaszów. Lokalizacja osiedla powinna odpowiadać osobom szukającym ucieczki od zgiełku wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

244 483 zł55 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania W łęcznej! ostatni etap budowy! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,95m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

550 000 zł188 m² 2 925,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

0% wynagrodzenia! klient kupujący nie ponosi kosztów związanych Z usługą pośrednictwa. Słoneczny loft Z ogrodem o łącznej powierzchni 188 m2 (użytkowej 110 m2): *powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

205 434 zł40 m² 5 135,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne mieszkanie z wielkim ogrodem! Mieszkanie bezpośrednio od developera - brak podatku 2% pcc! Świetna alternatywa dla Warszawy! Wyjątkowa oferta mieszkań dla Klientów, przywiązujących wagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karczewska

Warszawa,mazowieckie

413 500 zł57 m² 7 283,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

***wykończenie w cenie mieszkania*** Ostatnie mieszkania! Metraż 57,66 m2 Ilość pokoi 3 Cena brutto lokalu pln 413 500 Cena brutto za m2 lokalu pln 7 284 Typ kuchni aneks bez okna Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szwankowskiego

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł68 m² 5 573,53 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Godne uwagi w dobrej cenie Jasne, przestronne, ciche mieszkanie na ósmym piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Zlokalizowane w dzielnicy Bemowo nieopodal Parku Górczewska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyki

Koszalin,zachodniopomorskie

259 000 zł75 m² 3 457,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie, 2 piętro, 4 pokoje z loggią, na Przylesiu w Koszalinie Mieszkanie, 4 pokoje, 74,90 m2 na osiedlu Przylesie w Koszalinie. Drugie piętro, mieszkanie rozkładowe. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kochanowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

132 000 zł38 m² 3 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow.38 m2 położone na PARTERZE w bloku na os. Kochanowskiego. Składające się z : dwóch pokoi, kuchni ,łazienki z wanną. Na podłogach w pokojach ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł87 m² 11 367,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Agencja oferuje Centrum ul. Ptasia czteropokojowy apartament garaż Czteropokojowy apartament usytuowany w rewelacyjnej lokalizacji na ul. Ptasiej w Śródmieściu, pomiędzy ulicami Królewską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

510 000 zł40 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Nowoczesne,świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Miasta! 40 m2 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym we wnęce, duża sypialnia,niewielki przedpokój oraz garderoba. Mieszkanie bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łanowa

Gdynia,pomorskie

497 299 zł113 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Klient Ciekawa propozycja architektoniczna Osiedla mieszkaniowego składającego się z 9 czteromieszkaniowych budynków, zlokalizowanego w cichym, spokojnym zakątku Dąbrowy, na słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł40 m² 8 231,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowy budynek wielorodzinny, zlokalizowany w Warszawie na Targówku.Dwupokojowe mieszkanie z tarasem: Pokój dzienny 16,2 m2 z wyjściem na taras 29,63 m2, sypialnia 8.68 m2, kuchnia 4.19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Relaksowa

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł105 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Agencja oferuje ursynów/kabaty ul. Relaksowa ok. Szajnowicza 4 pokoje garaż komórka Przestronne czteropokojowe mieszkanie przy ul. Relaksowej na Kabatach bardzo blisko Lasu Kabackiego. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

246 530 zł55 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania W łęcznej! ostatni etap budowy! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,40m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

213 219 zł36 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji na Krzykach (jagodno), która zostanie oddana do użytku w maju 2018r. o pow 36,2m2 na 3 piętrze. W ofercie 130 mieszkań 2 i 3 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mirów

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł38 m² 10 237 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W samym sercu warszawy 2pok.38M2,BALKON, POLECAM! SUPER LOKALIZACJA! MIESZKANIE IDALNE POD INWESTYCJĘ LUB DO ZAMIESZKANIA! Mieszkanie 2 pokojowe 38 m 2 położone w ścisłym Centrum tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niewielki budynek apartamentowy w Centrum, położony we wnętrzu kwartału niskiej zabudowy wielorodzinnej z lat 60xxw., w otoczeniu zieleni. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną, elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

159 000 zł57 m² 2 794 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Kup dla Swojej Rodziny przestronne mieszkanie 2 pokojowe w poszukiwanej okolicy kępa północna, przy ul. Topolowej. W pobliżu centrum handlowe ogrody, park, szkoły, przedszkole, sklepy, dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

655 800 zł96 m² 6 844,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł52 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalnie rozplanowane, 52 metrowe, wykończone materiałami świetnej jakości oraz umeblowane 2 pokoje na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym osiedlu. Dwustronne północno-wschodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie zadbane, dwupokojowe w kamienicy na Pradze Południe w pobliżu ulicy Wiatraczna( planowana linia Metra) Do mieszkania przypisany jest również strych, który można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

316 000 zł58 m² 5 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Gorąco polecam! Cena 316 tys. zł do negocjacji! Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na kameralnym zielonym osiedlu Kuźniki, w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

350 000 zł96 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

DO sprzedania przestronne 4 pokojowe mieszkanie na radogoszczu zachodzie! cicha spokojna ulica ( okoniowa) parter! cena to 350 000! 0% dla kupującego 0% dla kupującego agent prowadzący izabella kałucka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

466 000 zł57 m² 8 181 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 56,96 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 56,96 m2 , dwupokojowe na 3 pietrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

183 000 zł41 m² 4 219,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Tanie i nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na Fordonie. Lokal o powierzchni 41 mkw mieszczący się na drugim piętrze składa się z: -dwóch ustawnych pokoi (na ścianach gładź, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wałbrzych-Podzamcze-sprzedam mieszkanie. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 36m2 na drugim piętrze dziesięciopiętrowym budynku. Mieszkanie rozkładowe,słoneczne,ciepłe. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł25 m² 3 160 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25m2 , położona na 3 piętrze (z 4) na Piaskowej Górze. Składa się z: widna kuchnia z oknem, pokój dzienny z wyjściem na balkon , przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boryny

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł53 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie zlokalizowane na czwartym ostatnim piętrze w ocieplonym i zadbanym budynku wielorodzinnym. Pokoje rozkładowe, największy pokój z wyjściem na duży balkon, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Trynek

Gliwice,śląskie

165 000 zł48 m² 3 438 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zubrzyckiego. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 odrębnych pokoi, jednego przechodniego z możliwością oddzielenia, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

311 610 zł56 m² 5 525 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o pow 56,40m2 na III piętrze nowego trzypiętrowego budynku. Mieszkanie z balkonem (3,40m2) Cena sprzedaży 311610. Inwestycja oddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z ogrodem! Posiadamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80m2 w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy blisko Dworca pkp. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

190 000 zł25 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Osiedle Widok-świetna lokalizacja, mieszkanie z dużym potencjałem! Oferujemy do sprzedaży słoneczną garsonierę położoną na czwartym piętrze czteropiętrowego odnowionego i ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bankowa

Police,zachodniopomorskie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferuje na sprzedaż słoneczną kawalerkę o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

223 520 zł51 m² 4 382,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Spokojna okolica zapewnia komfort osobom nie przepadającym za hałasem, który w innych lokalizacjach bywa kłopotliwy. Apartament jest położony na parterze budynku. Przy prawie 26 m2 pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie M4 w centrum! Prezentujemy Państwu do sprzedaży M4 o powierzchni ok.48 m 2 , zlokalizowane na wysokim parterze w wieżowcu w centrum miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

176 000 zł58 m² 3 039,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie mieszkanie położone na I-szym piętrze w niskim bloku z płyty położonym przy ul. Gajowej. Lokal w stanie do remontu, obecnie są 4 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

285 000 zł42 m² 6 867,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

41,5 m2 to 2 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze/4. Duży pokój z loggią,mniejszy pokój,oddzielna,jasna kuchnia,łazienka i przedpokój. Na podłogach parkiety,w kuchni deska dębowa,pozostałe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij