dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

365 601 zł44 m² 8 309 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynku na Pradze Południe. Data oddania do użytku to I kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

99 900 zł48 m² 2 081,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra cena! Na sprzedaż mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 48m2 położone na osiedlu Błonie. Nieruchomość składa się z otwartej kuchni z jadalnia oraz dużego pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

734 542 zł93 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego 0% pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Tylko teraz promocja! Mieszkanie w cenie 7900 pln/m2 brutto. Dotychczasowa cena to 8 641 pln/m2. 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

456 300 zł51 m² 8 947 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego 4 piętrowego bloku z windą i monitoringiem. Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł39 m² 12 188 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.39,30 m2 na Górnym Mokotowie. Położone na parterze w sześciopiętrowym apartamentowcu z 2005r. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Świerczewo

Szczecin,zachodniopomorskie

208 000 zł50 m² 4 152,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim ocieplonym bloku w dzielnicy Świerczewo.Jest czyste,zadbane bardzo ładnie utrzymane.Pokoje o powierzchni ok. 14/10/10 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

300 000 zł65 m² 4 592,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65,33m2, usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą z lat 70. Mieszkanie jest jasne. Bardzo dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

326 894 zł45 m² 7 305 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Praga Południe. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 17 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

459 900 zł60 m² 7 665 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkania w inwestycji na warszawskiej Woli to propozycja dla osób kochających miejski styl życia. Doskonała komunikacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

529 900 zł66 m² 8 029 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

405 862 zł51 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w kameralnej inwestycji na warszawskich Włochach - blisko Ochoty. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

306 641 zł60 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gotowe 3 pokoje Z oddzielną kuchnią! Osiedle usytuowane jest w centralnej części Marek skąd aleją Piłsudskiego lub Trasą Toruńską również licznymi liniami autobusowymi (140, 240, 738,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stacja Metra Ursynów

Warszawa,mazowieckie

382 000 zł44 m² 8 595,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na Ursynowie przykładowe mieszkanie dwupokojowe o pow ok 44m2. - zapewniamy pomoc w realizacji transakcji, w tym znalezienie odpowiedniego mieszkania, kontakt, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka w nowej inwestycji! Doskonała lokalizacja! metraż: oferowana kawalerka, to 32m2 z oddzielną, widną kuchnią (ok. 6m2) balkonem (ok. 3m2) budynek: aktualnie oddawany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyokopowa

Warszawa,mazowieckie

1 219 752 zł103 m² 11 842 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego 0% podatku pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie w nowej inwestycji na Woli - najprężniej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Planowany termin oddania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

372 613 zł45 m² 8 280 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

505 650 zł61 m² 8 289 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkalno-biurowo-usługowym położonym na warszawskim Mokotowie. Inwestycja bardzo dobrze zlokalizowana - blisko Centrum Biznesowego, galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, przy ul. Ślicznej. Lokal w pełnym rozkładzie, o pow. 50 m2. Składa się z : 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Okna pcv. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

410 767 zł50 m² 8 298 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Praga Południe. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 17 piętrze. Data oddania do użytku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

1 340 733 zł117 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji od kupującego 5-pokojowy apartament w kameralnej, luksusowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Termin oddania kamienicy do końca 2018. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

169 000 zł76 m² 2 223,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nietypowe mieszkanie o pow. 76 m2 zlokalizowane na parterze budynku z czerwonej, niemieckiej cegły. Składa się z 3 pokoi, kuchni w formie aneksu, łazienki i garderoby. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

459 500 zł54 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego 0% podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe na warszawskich Bielanach. Nowoczesna architektura, doskonała komunikacja (10 min spacerem do stacji Metra Wawszyszew), bliskość parków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

531 800 zł60 m² 8 863 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

113 000 zł49 m² 2 306,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy położonej na obrzeżach Jeleniej Góry. Mieszkanie na chwilę obecna jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

403 338 zł52 m² 7 757 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynku. Oddanie do użytku planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 206 180 zł97 m² 12 435 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów. 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 znajduje się na ostatnim piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

510 348 zł72 m² 7 088 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Praga Południe. Data oddania do użytku to I kw 2018. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

197 000 zł39 m² 5 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zakup mieszkania prosto od dewelopera, bez prowizji , podatku pcc. Bez podatku pcc i prowizji. Dla osób ceniących spokój, ciszę i bliskość zielonych terenów, II etap ? budynki (141.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł61 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup mieszkania prosto od dewelopera, bez prowizji , podatku pcc. Mieszkanie trzypokojowe z oddzielna widna kuchnią. Duży ogród 116 m2 Widok z okien jest na wschód, południe Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie dwustronne 65m2 przy ul. Dąbrowskiego. Rozkład pomieszczeń; - salon. - pokój. - pokój. - kuchnia. - łazienka. - wc. - przedpokój. Mieszkanie jest rozkładowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

415 730 zł61 m² 6 799,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja blisko ronda Wiatraczna. Termin ukończenia: sierpień 2017. Przekazanie kluczy: październik 2017. Cztery piętra mieszkalne, razem 56 lokali mieszkalnych. Duże balkony: od 5m2 do 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Bytom

Ruda Śląska,śląskie

62 000 zł42 m² 1 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyremontowane mieszkanie dwu pokojowe położone w centrum Nowego Bytomia. W mieszkaniu wymieniono okna na pcv , drzwi wejściowe na nowe antywłamaniowe. Wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

143 000 zł48 m² 2 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku na os. Millenium. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, duża, jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

425 926 zł59 m² 7 257,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie W pięknej okolicy! Z tarasem/ogródkiem! Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu składającym się z czterech trzykondygnacyjnych budynków znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

452 042 zł98 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament (98,27 m2) to spore m4 mieszczący się na trzecim piętrze budynku mieszkalnego B. Lokalizacja w górnych partiach budynku jest zdecydowanym plusem ze względu możliwość podziwiania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stegny

Warszawa,mazowieckie

564 464 zł76 m² 7 427,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie prosto od dewelopera! mieszkanie 3 pokojowe Z dużym tarasem Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Mokotowa niedaleko od Stacji Metra Wilanowska w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

394 987 zł54 m² 7 299,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Cicha okolica! super komunikacja! Jasne mieszkanie. Widna kuchnia z możliwością wydzielenia! Okna od południa i północy. Loggia 7,76m2. Inwestycja w pobliżu Ronda Wiatraczna. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Ogródek 200M2! Niewielki budynek apartamentowy w Centrum, położony we wnętrzu kwartału niskiej zabudowy wielorodzinnej z lat 60xxw., w otoczeniu zieleni. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł70 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Krzyki / piękna ok. / dobra lokalizacja / balkon samo mieszkanie 66,01m2 + piwnica 2. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje w rozkładzie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł123 m² 7 967,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 123 m2, ciche, jasne, rozkładowe z 40-metrowym tarasem i balkonem, z widokiem na jeziorko Imielińskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Pory Roku

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,30m2 (powierzchnia całkowita 70m2) wraz z przynależnym garażem o powierzchni 15m2 znajdującym się.