dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

660 022 zł88 m² 7 496 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Nowe Osiedle dla osób ceniących komfort, jakość, nowoczesność i przestrzeń zlokalizowane przy ul. Kieślowskiego w Miasteczku Wilanów. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

854 000 zł104 m² 8 211,54 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w dobrej lokalizacji. Mieszkanie o pow. 103,8m2. Trzy pokojowe o wymiarach salon 31m2 sypialnie 12/14m2. Dużej kuchni 13m2, łazienki7m2, garderoby i przedpokoju. Czynsz 850zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

567 300 zł56 m² 10 201,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Krakowska Kancelaria Nieruchomości homelex poleca: apartament w centrum Zakopanego. Mieszkanie 3 pokojowe ( 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym) o powierzchni 55,61m 2. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Arkadom nieruchomości. Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie jest do wejścia, mieści się na drugim piętrze w nowym bloku z cegły wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

518 814 zł70 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Lokal w Etapie D - oddany do użytkowania w listopadzie! Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłodzka

Wrocław,dolnośląskie

198 000 zł30 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Przytulna kawalerka w apartamentowcu z 2009 roku na wrocławskich Krzykach. Powierzchnia cał. 30m2, czynsz ok. 250zł. Na ścianach gładź, na podłogach panele. Łazienka w kaflach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

515 780 zł70 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Lokal w Etapie D - oddane w IV kwartale 2014 roku. Zapraszam do obejrzenia lokalu - już oddane! Lokal prezentowany w ogłoszeniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

136 000 zł36 m² 3 767,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cisza, spokój, niskie opłaty Na sprzedaż mieszkanie 36,1 mkw., na dobrze zagospodarowanym osiedlu w spokojnej okolicy Zielonej Góry. Lokal znajduje się w kilkuletnim bloku na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Chorzów,śląskie

142 999 zł100 m² 1 429,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Bez prowizji! Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w centrum Chorzowa o powierzchni 100m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze trzypiętrowej zadbanej kamienicy. Mieszkanie o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Oficerskie

Kraków,małopolskie

335 000 zł40 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Krakowska Kancelaria Nieruchomości homelex poleca: dobrze usytuowane mieszkanie o powierzchni ok 40 m2. Składa się ono z jednego pokoju, osobnej kuchni i łazienki z wc. Przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Głogów,dolnośląskie

180 000 zł64 m² 2 795,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta: sprzedaż, mieszkanie własnościowe - powierzchnia całkowita: 64,4 - pomieszczenia- 3 pokoje,kuchnia, łazienka, osobny wc, przedpokój, balkon,piwnica. - piętro: 3 - pięter w budynku: 4 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie o powierzchni 32 m2 przy ul Marsylskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze budynku wybudowanego w latach 80-tych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4-pokojowe,na czwartym piętrze budynku bez windy.Pokoje rozkładowe(16-9-10-9m2),osobna kuchnia(6,30 m2),łazienka(2,80m2),wc(,80m2),przedpokój(8,70m2).Ogrzewanie miejskie,ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

100 000 zł60 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z ogrodem. Nowa cena! Mieszkanie 60m2 w Bronowicach na 1-szym pietrze z balkonem na sprzedaz. 3 pokoje, lazienka i wc osobno. Okna pcv Do mieszkania przynalezy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szombierki

Bytom,śląskie

155 000 zł62 m² 2 485,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż luksusowe, przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się w Bytomiu - Szombierkach o powierzchni 62,35 m 2. Mieszkanie znajduje się na parterze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mirów

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł51 m² 7 745,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atrakcyjna nieruchomość w pięknej kamienicy w doskonałej lokalizacji, 5 minut spacerkiem do Dworca Centralnego. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa ustawne pokoje (17,5m2, 15,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

514 374 zł70 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli jesteś rodzicem i chcesz by twoja pociecha miała szczęście posiadania swojego własnego pokoju, lub właśnie planujesz powiększyć rodzinę to Mieszkanie jest dla idealne dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

724 332 zł101 m² 7 178 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania! Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczyńska

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł32 m² 7 919,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka na bliskiej Sadybie. Znakomita lokalizacja węzeł komunikacyjny na Sobieskiego. Budynek dobrze zarządzany, w trakcie remontu klatek.Nowa instalacja elektryczna, nowoczesne windy, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 211 155 zł127 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! penthouse Lokal w Etapie D - właśnie oddany do użytkowania. Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

454 936 zł62 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od dewelopera! bez dodatkowych kosztów I pcc! Zamieszkaj w sąsiedztwie pałacu i parku w Wilanowie w kameralnej i bardzo nowoczesnej zabudowie. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

929 625 zł74 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta od dewelopera , bez prowizji I pcc. Ostanie kilka apartamentów. Zapraszam Budynek oddany do użytkowania!w ogłoszeniu - apartament o powierzchni 74,37 m2 , 3 pokojowy dwupoziomowy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

330 000 zł93 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Ładne i zadbane mieszkanie o powierzchni 93 m2 położone w Centrum, stąd zaledwie w 5 minut dojdziemy spacerem na Starówkę! Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Mysłowice,śląskie

139 000 zł45 m² 3 088,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta bezpośrednia! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w centrum Mysłowic przy ulicy Morcinka 2 w bloku dziesięciopiętrowym na X pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe, piętro2/4, 65mkw, śródmieście, centrum Możliwość przerobienia na 3 pokoje! Doskonałe pod kancelarię lub wynajem! Mieszkanie: - pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

379 576 zł56 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korfantego

Siemianowice Śląskie,śląskie

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe (pokoje oddzielne) z balkonem, osobna łazienka i wc. Duzy przedpokój w zabudowie Komandor, kuchnia umeblowana. Mieszkanie na 3.piętrze w 9-pietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

224 390 zł59 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

155 000 zł39 m² 3 974,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka o powierzchni 38,60m2 położona na I piętrze niskiego budynku mieszkalnego na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie Szczecińskim.W skład mieszkania wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Teofilów

Łódź,łódzkie

105 000 zł33 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

M2 32,9m2 na teofilowie. Rozkładowe mieszkanko na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. W mieszkaniu potrzebny jest remont: do wymiany okna, do zrobienia podłogi, we wszystkich pomieszczeniach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kolbudy,pomorskie

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Opis: sprzedam mieszkanie w Kolbudach; iip/ivp z 1997 roku. Blok murowany z cegieł i pustaków(z przerwą izolacyjną pomiędzy), ogrzewanie gazowe, kotłownia w bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Lasku

Warszawa,mazowieckie

292 000 zł42 m² 6 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Proszę o nie zgłaszanie się w sprawie pośrednictwa sprzedaży. Pośrednik kupujący może liczyć na prowizję po skutecznej transakcji. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł60 m² 7 341,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 położone przy ul. Kluczborskiej, nowe Górce na granicy Woli i Bemowa. Kameralne osiedle składające się z czterech bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Świętochłowice,śląskie

126 500 zł48 m² 2 635,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie 3 pokojowe, w Świętochłowicach, dzielnicy Centrum Nieruchomość położona w niskim bloku na parterze. Blok czysty zadbany, wejście zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Legnica,dolnośląskie

220 320 zł65 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedyne takie mieszkania W legnicy! Mieszkanie o pow. 64,8m2, na 2 piętrze budynku na Osiedlu Słoneczne Tarasy przy ul. Powstańców Warszawy składa się z 3 pokoi,kuchni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

75 000 zł30 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 30m2, położone na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, w tym jeden z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

127 000 zł53 m² 2 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

mieszkanie w bloku ze starszej cegły Ipiętro po remoncie 53m2 na osiedlu błonie, blok zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową dlatego bardzo niskie opłaty eksploatacyjne 300zł/mc, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł17 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Świetna lokalizacja w Centrum. Klimatyczna kawalerka w kamienicy z lat 30-tych XX wieku, składa się z pokoju 11m 2 z antresolą, aneksu kuchennego w przedpokoju 2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

293 000 zł46 m² 6 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z nr licencji 18505. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

748 957 zł106 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - Polecam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie! W pełni rozkładowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 na 6 piętrze w 7-piętrowym.