dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 110 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

136 000 zł63 m² 2 317 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Kup mieszkanie i zarabiaj na nim lub zamieszkaj! Świetny punkt Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu. Uwaga! promocja cenowa do 15 lipca! Lokalizacja Korzystne położenie budynku (kamienicy) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

459 999 zł125 m² 3 679,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania bardzo funkcjonalny lokal mieszkalny aktualnie zaadoptowany na lokal biurowy w przedwojennej kamienicy w centrum Katowic. W lokalu został przeprowadzony generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

196 000 zł37 m² 5 290,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkań deweloperskich na Okolu. Oferta dotyczy funkcjonalnych nowoczesnych lokali mieszkalnych w budynku pięciokondygnacyjnym. Osiedle z trzema budynkami: a, b, C. Cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł43 m² 9 651,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Budynek z 1976 roku. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku. Budynek stoi przy metrze Ursynów. Składa się: -kuchni 5,5 m2 -łazienki 4,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czapelska

Warszawa,mazowieckie

409 638 zł61 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem (8m2) położone w sercu Pragi Południe, w bliskiej okolicy Ronda Wiatraczna. Lokal położony na pierwszym piętrze z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

398 377 zł50 m² 7 951,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w sześciopiętrowym budynku. Zlokalizowane na Bielanach przy ul. Conrada. Mieszkanie gotowe do odbioru. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

63 000 zł42 m² 1 514,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam urocze mieszkanie - dwupokojowe z osobną widną kuchnią, położone na wysokim parterze w dwupiętrowym budynku zielonej i spokojnej części Boguszowa Gorce. Nieruchomość nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

340 000 zł61 m² 5 583 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania 3 pok. mieszkanie w na granicy Wieliczka Kraków za cenę 340000zł. Lokal o pow. 60,90m2 położony na 2p. w 3p budynku z 2008r. Mieszkanie składa się z : salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

138 500 zł26 m² 5 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam nowe mieszkania o pow. 26 m2, mieszkanie położone jest na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc. Nowy dach. Okna drewniane, pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stary Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł72 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parter domu - mieszkanie bezczynszowe z lokalem użytkowym - Stary Fordon; powierzchnia całkowita 72 m 2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie , wymienione wszystkie instalacje, cała stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

163 000 zł36 m² 4 465,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 , 36,5 m2 , osiedle Leśne , 163.000 złotych Polecam na sprzedaż komfortową , 36,5 metrową kawa lerkę w atrakcyjnej i bezpiecznej części Bydgoszczy (os. Leśne). Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sotta Sokoła

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł49 m² 7 207 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,26m2 na Natolinie. Mieszkanie jest bardzo przestronne i ustawne, znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z 1993 r. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość idealna pod inwestycje. Dostępne od zaraz! Rozkład pomieszczeń: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

145 743 zł26 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka o pow. 26,26m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.18,24m2 - Hol o pow. 4,59m2 - łazienka o pow.3,43m2 balkon:3,34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ukryte pragnienia, nowoczesne mieszkanie, w praktycznie nowym bloku, bardzo dobry dostęp komunikacyjny, osobna kuchenia, bardzo duży balkon, bardzo dobry standard wykończenia, ukryte pragnienia Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

165 581 zł36 m² 4 599,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na osiedlu Drabinianka w bliskim w pobliżu znajduje się Salon Agata- meble, hipermarket tesco. W śród 154 mieszkań do wyboru 2, 3 i 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Suble

Tychy,śląskie

250 000 zł53 m² 4 699,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na sublach w zadbanym , ocieplonym i zamykanym na domofon bloku. Położone jest na 1 piętrze ( z 2 pięter) Lokalizacja - z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Norwida

Katowice,śląskie

270 000 zł105 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Rudzie 1 w rejonie ul. Norwida! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki trasie dtś rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł530 m² 2 452,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:16

 

Rok budowy:1910

Mieszkania W kamienicy przy ul. Cieszkowskiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań usytuowanych przy ul. Cieszkowskiego. Kamienica wybudowana w 1903 r jako nieliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

188 097 zł35 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 35,48m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,82m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Środmieście

Katowice,śląskie

399 000 zł95 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w kamienicy w centrum Katowic. Mieszkanie składa się z dużego salonu z, osobnej widnej kuchni, dwóch oddzielnych sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł78 m² 4 573,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, bezczynszowe trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy na Osiedlu Leśnym Mieszkanie przeszło w 2016r kapitalny remont. Wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kaspijska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł84 m² 7 337,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Własnościowe-pełna własność, 4 pok , 84,50 m 2 na mokotowie Budynkiem zarządza wspólnota. Budynek budowany ,według projektu niemieckiego. Jest pełna własność,grunt wspólnota wykupiła też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł127 m² 3 779,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 127m2 w Kielanówce koło Rzeszowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego 3 piętrowego bloku wybudowanego w 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

145 743 zł26 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka o pow. 26,26m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.18,24m2 - Hol o pow. 4,59m2 - łazienka o pow.3,43m2 balkon:3,50m2 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

141 000 zł42 m² 3 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 42 m2 , centrum/okole , kamienica. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku czterokondygnacyjnym w Centrum miasta z oknami wystawionymi na ruchliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł98 m² 8 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Willa na borku! Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok. 100 m2 z ogródkiem (ok. 200 m2) położone na osiedlu Borek. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł90 m² 9 878 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania Warszawa Bemowo 4 pokoje 90 m2 loggia 4 piętro/5 w apartamentowcu z 2009 roku z windą Można powrócić do pierwotnego charakteru 5 pokoi. Dwie łazienki (w jednej prysznic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

166 137 zł42 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klatka 42 A Ilość mieszkań: 54 lokali o zróżnicowanym metrażu Do mieszkań są przypisane komórki lokatorskie (o powierzchni do 1,8m2), za które nie trzeba dodatkowo dopłacać! Metraż: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

196 914 zł35 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 35,48m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,88m2 od strony południowej - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecam do sprzedaży bardzo ustawne, słoneczne mieszkanie. Ekspozycja okien południe- zachód Pokoje: salon z aneksem kuchennym ok 25m2, sypialnie ok 12,5m2, panele na podłodze, z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bródno

Warszawa,mazowieckie

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie na 10 piętrze budynku z ramy H na Targówku - Bródnie. Kawalerka świeżo po remoncie, gotowa do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

389 777 zł70 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 70,23m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.11,12m2 od strony północnej i północno-zachodniej - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne M3 Widzew! Numer oferty w biurze: ms-1112 Oferujemy do sprzedania rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane na parterze w I-piętowym bloku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

300 000 zł62 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62m2 zlokalizowane w dzielnicy Stara Huta na os. Zielonym. Lokal usytuowany na wysokim parterze bloku z cegły z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irysowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie. Malowane 3 lata temu. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc. Największy pokój ma 18m, dwa mniejsze po Ok. 11m, kuchnia 7m, łazienka 4m, wc 2m. Jest balkon Ok 4m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

294 000 zł38 m² 7 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc, przedpokoju, oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oleandrów

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składające się z 1 pokoju położone na 2. piętrze w 6-piętrowej kamienicy z 1957 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł89 m² 5 280,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w Rembertowie. Mieszkanie o powierzchni 89 m2 z poddaszem użytkowym o takiej samej powierzchni do dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żabikowska

Komorniki,wielkopolskie

314 000 zł79 m² 3 974 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie prosto od dewelopera, bez prowizji. W ofercie znajduje się czteropokojowe mieszkanie o metrażu niemal 80 m2, mieszczące się w Komornikach koło Poznania. Dostępne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

187 000 zł38 m² 4 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 38m2, położone na parterze, w 3-piętrowym, ocieplonym i odnowionym bloku z cegły. Znajduje się w cichej.