dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

564 000 zł55 m² 10 247 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Sdp Nieruchomości Otoczenie nieruchomości: nowa zatorska to prestiżowa inwestycja, która powstała przy ul. Zatorskiej we Wrocławiu na Zakrzowie. Osiedle to 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł79 m² 15 569,60 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować genialny apartament w wyśmienitej lokalizacji! Budynek przy Ul. Słomińskiego znajduję się na granicy Śródmieścia i Żoliborza, dzięki czemu łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości mio casa! tylko W mio casa! Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 80 mkw z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

360 000 zł47 m² 7 582,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Pragnę zaprezentować bardzo ciekawe lokum; mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią na dzielnicy Dziesiątej, terenie historycznej XIII-sto wiecznej osady niewolników z "dziesiątli".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł57 m² 15 438,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Grochowie w bloku z 2018 r., objętym całodobowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

375 000 zł39 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne, dwupokojowe, nowe mieszkanie z przynależnym ogródkiem. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w nowo wybudowanym bloku. Do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

458 993 zł46 m² 9 934,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne centrum Szczepin, jana Pawła rynek Oferujemy na sprzedaż ładne, ciche mieszkanie 3 pokojowe o łacznej powierzchni 46 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu - dwóch pokoi (jednoosobowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

726 996 zł52 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: IV kw 2023 Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryniów

Swarzędz,wielkopolskie

380 000 zł63 m² 6 003 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wygodne i przestronne, 3 pokojowe w doskonałej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł55 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące się na III piętrze w kamienicy. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się 15 minut spacerem od Pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarnucha

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta? Cenisz sobie nowoczesny styl oraz poszukujesz nieruchomości dla siebie lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyryla i Metodego

Zielona Góra,lubuskie

267 000 zł48 m² 5 585,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojow mieszkanie, osiedle Piastowskie ul. Cyryla i Metodego cena do negocjacji Mieszkanie pow. 47,8 m2 położone jest na 6 piętrze w bloku 10-piętrowym zlokalizowanego na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

488 999 zł40 m² 12 255,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Krzyki / Konduktorska / 2 pokoje z ogródkiem! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Konduktorskiej we na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł200 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży dom w prestiżowej części Saskiej Kępy o powierzchni całkowitej 200m2 Dla kogo Pod dalszy wynajem Pod inwestycje Dla rodziny z dziećmi Idealny na cele biurowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł41 m² 11 439 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,03m2 na 1 piętrze w Apartamentowcu na osiedlu Aura Towers. Inwestycja świetnie nadaję się dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł51 m² 18 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży ciche, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m2 położone w Miasteczku Wilanów przy Al. Rzeczypospolitej ( okna nie wychodzą na ulicę). Budynek powstał w 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Wołomin,mazowieckie

589 000 zł59 m² 10 049,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe do zamieszkania z kw! Na sprzedaż wykończone mieszkanie 58,61m2 w prestiżowej inwestycji Toruńska Wołomin. Opis mieszkania: to ustawne mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł51 m² 11 113,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Sprzedam w dobrej cenie 3 pokojowe (salon z aneksem, pokój, gabinet bez okna ze świetlikiem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Wrocław,dolnośląskie

424 991 zł45 m² 9 486,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gądów / Przy Parku Zach. / widok na zieleń! top lokalizacja Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowanie w okolicy ul. Lotników, przy wrocławskim Stadionie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 526 390 zł94 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament nad rzeką Takiej nieruchomości na sprzedaż dawno nie było we Wrocławiu. Ten apartament znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu. Widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

387 495 zł36 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 35,55 m2 nr 96 mieszczący się na 7 piętrze, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

389 865 zł49 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin apartamenty dziesiąta park! (pozostały jeszcze 2 apartamenty na 1 i 2 piętrze ) bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł69 m² 13 965,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie na Ursynowie. Nieruchomość ma 69,1 m2 i składa się z - salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł41 m² 16 184 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Muranów! Idealna lokalizacja! Ciekawe mieszkanie! Kamienica przy al. gen. Władysława Andersa! Metro! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 42m2. przy jednej centralnych ulic Śródmieścia! Usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł50 m² 6 514,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupokojowe w bloku z balkonem 7metrów. Zadbane do wprowadzenia, bez ponoszenia nakładów. Pomieszczenia: pokoje 22m i 9m, oddzielna kuchnia 7m, łazienka 4m, toaleta 2m. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleeberga

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

208 000 zł31 m² 6 709,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży małego mieszkania w Fordonie przy ul. Kleeberga 5. Łączna powierzchnia 31 m2, pokój z wnęką i wyjściem na loggię, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe,które Biuro Makler poleca. Lokal o pow.49m2 położony na II piętrze budynku 7 piętrowego w Fordonie. Powierzchnia pokoi 24 i 9 m2.Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

368 891 zł38 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przystanek tramwajowy - 8min. (pieszo) Panorama - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

429 500 zł37 m² 11 639,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top Ładne mieszkanie z balkonem na Psim Polu klucze W biurze! top lokazlizacja oferujemy na sprzedaż fajne mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni ponad 36,5 m2, znajdujące się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł54 m² 8 205,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane przy ul. Witolda Świadka w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

348 000 zł63 m² 5 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie o powierzchni 63 mkw. składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc osobno i przedpokoju. Usytuowane jest na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego bloku z 2017 r. Mieszkanie znajduję się w Kielanówce zaledwie 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

457 000 zł38 m² 12 026 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dwie niezależne od siebie kawalerki w Rzeszowie ul. Okulickiego opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 38m2 - położone na 2 piętrze /4 - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

259 000 zł40 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Pilna sprzedaż! Złóż swoją ofertę! 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,9m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

259 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

AS nieruchomości poleca słoneczne mieszkanie trzypokojowe * Trzypokojowe. * 52 mkw. * centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. * balkon. * miejsce postojowe przy budynku. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

289 000 zł46 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? A może szukasz mieszkania na inwestycję pod wynajem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

508 000 zł58 m² 8 716,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,28m 2 + duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł52 m² 9 596 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne trzypokojowe mieszkanie, na północy miasta. Na metraż 52m2 składają się: salon z aneksem kuchennym Sypialnia Pokój/ biuro Łazienka Toaleta Przedpokój + 2 piwnice Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Stargard,zachodniopomorskie

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cenisz sobie wysoką jakość wykończenia? A może cenisz sobie przestrzeń i szukasz przestronnego mieszkania? W takim razie ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Oferta sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

429 162 zł38 m² 11 353 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie gotowe mieszkania w tej inwestycji na Ratajach. Mieszkanie 2-pokojowe - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Ubezpieczenie od utraty stałego źródła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł42 m² 12 508,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą i spokojem. Ale to tylko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij