dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 029 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 029 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piastów

Piastów,mazowieckie

350 000 zł72 m² 4 888,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Czteropokojowe mieszkanie w Piastowie w rejonie pętli autobusowej. Powierzchnia 71,6 m 2 usytuowana na parterze w trzypiętrowym budynku 1981 r. Technologia budowlana - płyta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

519 000 zł71 m² 7 290,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie na pograniczu Pruszkowa i Parzniewa (administracyjnie Parzniew), w nowej części strzeżonego osiedla "Twój Parzniew". Powierzchnia 71,19 m2 wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

46 000 zł44 m² 1 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Szczytnicy pow. bolesławiecki. Położone na Ipiętrze (wewnętrzne) o pow. 44 m2 , 2 pokoje , duża kuchnia , loggia. Mieszkanie do remontu kapitalnego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Samarytanka

Warszawa,mazowieckie

189 108 zł28 m² 6 790,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc Do sprzedania mieszkanie typu studio, o powierzchni 27m2 usytuowane na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku. Zlokalizowane na Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł65 m² 7 288 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 2 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym (z możliwością jej zamknięcia) Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

139 900 zł54 m² 2 605,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Jagiellońskiej (koło Starostwa i Szkoły Podstawowej nr8 oraz przedszkola nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ksawerów, 2 pokoje z dużym balkonem przy Galerii Mokotów. Tylko 2 przystanki do metra Wilanowska. Niedaleko Uczelnia im. Łazarskiego. Mieszkanie dwustronne o pow. 43 m2 z ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

231 500 zł31 m² 7 511 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Możliwość zwrotu podatku vat Apartamenty już od 153.000zł netto 20,5 m2 Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starochwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

194 141 zł37 m² 5 184,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o powierzchni 37,45 m2 położone w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni - w Wielkim Kacku. Nowoczesne osiedle zlokalizowane jest w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie, w rejonie kolejki wkd. Powierzchnia 48m2 usytuowana na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 1968 r. Technologia budowlana - Rama H. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

455 000 zł71 m² 6 388,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie na pograniczu Pruszkowa i Parzniewa (administracyjnie Parzniew), w nowej części strzeżonego osiedla "Twój Parzniew". Powierzchnia 71,22 m2 wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

339 000 zł55 m² 6 119 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ustawne, jasne mieszkanie; ekspozycja północ-południe. Mieszkanie jasne dwustronne, pokoje 17, 10 i 8m2. Łazienka - 3,5m2 i wc osobno. Jasna kuchnia 6,5m2. W pokojach na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

554 631 zł49 m² 11 319 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie na Górnym Mokotowie tuż przy metrze Wilanowska. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składające się z 2 pokoi położone na 14 piętrze w 16-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wójtowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 930 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Śródmieście - Nowe Miasto, 2 piętro w 3 -y piętrowej, stylowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - pokoju 20 m2, - pokoju 11 m2, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł53 m² 5 819 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokoje ciche! Mieszkanie trzypokojowe położone na trzecim pietrze w czteropiętrowym bloku z 80 lat. Lokal składa się z: - pokoju nr 1 ok. 15 m2 - pokoju nr 2 ok. 9 m2 - pokoju nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Józefińska

Kraków,małopolskie

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka na wysokim parterze w oficynie. 1 duży pokój 24 m2 ,kuchnia ok.9 m2 nad nią antresola /w tej chwili wykorzystana jako pawlacz.Kuchnia ciemna ponieważ od okna oddziela ją przedpokój ok 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

258 322 zł49 m² 5 271,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

138 000 zł30 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowa kawalerka na parterze na osiedlu piastowskim Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w niskim 4 piętrowym, ocieplonym bloku na Osiedlu Piastowskim. Czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

290 000 zł49 m² 5 956 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul.Stachiewicza. Mieszkanie składa się z -jasnej kuchni,trzech osobnych nieprzechodnich pokoi,łazienki,przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Rumia,pomorskie

299 000 zł88 m² 3 410 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duze słoneczne mieszkanie czteropokojowe z garażem bez opłat czynszowych. Trzy pokoje ok 18m2 , czwarty mały ok 8 m2. Niezależne wejście , własną klatka schodowa. Z klatki wejście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł30 m² 8 167 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedawana jest z całym wyposażeniem ( meble, agd, zabudowa kuchenna itp ). Mieszkanie w nowym bloku z 2009 roku. Jednopokojowe mieszkanie w wysokim standardzie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chociwel

Chociwel,zachodniopomorskie

75 000 zł34 m² 2 206 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowe, bardzo zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane w ścisłym centrum miasta Chociwel. Lokal położony na parterze wielorodzinnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

230 000 zł38 m² 6 053 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na 2-gim piętrze, 4-ro piętrowego bloku wybudowane w technologii mieszanej (rama H). Mieszkanie - ciepłe, okna od strony wschodniej pcv (oknoplast), nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

280 000 zł52 m² 5 385 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam do sprzedaży ustawne, jasne mieszkanie, jasna kuchnia. W pokojach i kuchni panele na podłodze. W łazience terakota na podłodze oraz flizy. Z dużego pokoju wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

334 788 zł57 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3-pokojowe dwoma balkonami na Tarnogaju. Termin realizacji : Grudzień 2017r oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł62 m² 8 693,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62 m na 2 piętrze w budynku 6-piętrowym na warszawskich Bielanach. Rozkład pomieszczeń: salon - 22 m Sypialnia 1 - 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

423 200 zł46 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Apartament W centrum na zamkniętym osiedlu. Ciche, luksusowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem, położone na wysokim parterze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

439 052 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O inwestycji Zyndrama, nowa prestiżowa inwestycja typu waterfront na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, zachwyci każdego wielbiciela nowoczesnej, eleganckiej architektury. Lokalizacja w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł46 m² 2 738,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! 2-pokojowe mieszkanie w stanie do remontu. Zostały już wymienione okna. Całość to 45,64 m2. Składa się na to: - pokój 17 m2 z wyjściem na balkon - pokój 15 m2 - kuchnia 7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kombatantów

Kraków,małopolskie

249 000 zł46 m² 5 371 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Kombatantów, znajdujące się na 3 piętrze. Jasna, oddzielna kuchnia ok 6.5 m2. w pełni wyposażona. Na podłodze wykładzina, na ścianie flizy. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

342 212 zł62 m² 5 475 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam! Mieszkanie 3-pokojowe 62,50 m2 z balkonem znajdujące się w nowej inwestycji położonej w dzielnicy Psie Pole, 10 minut do Placu Grunwaldzkiego, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

199 000 zł38 m² 5 237 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego i ustawnego mieszkania - idealnego dla rodziny z dzieckiem. Pomimo niedużego metrażu ma bardzo korzystny układ - pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł56 m² 11 576 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Śródmieście, 1 piętro w 6 piętrowej kamienicy z 1957r z windą. Mieszkanie składa się z - pokoju o pow. 19,5 m2 - sypialni o pow. 10 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nad Sudołem

Kraków,małopolskie

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi: 16,5 i 9 m, osobnej jasnej kuchni, przedpokoju z dużą szafą wnękową i łazienki. Doskonała lokalizacja bardzo blisko centrum, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

309 000 zł40 m² 7 803 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz. Możliwość wprowadzenie od zaraz. Mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku, słoneczne, usytuowane na dwie strony świata wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -tel: po remoncie / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł76 m² 7 901 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie 39 m na 4 piętrze w budynku 10-piętrowym na warszawskim Żoliborzu, blisko stacji metra Marymont. Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

119 000 zł43 m² 2 767,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania składającego się z 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku, przy ul. Śląskiej, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

220 000 zł51 m² 4 323,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w bloku w Szklarskiej Porębie. Lokal położony na 1 piętrze w bloku. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 50.89m2. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

130 000 zł50 m² 2 595,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50,08 m2 ciepłe posiada centralne ogrzewanie bez podzielników i kominkowe, do mieszkania przynależy piwnica 10,20 m2 i miejsce parkingowe jest możliwość postawienia garażu typu.