dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

505 650 zł61 m² 8 289 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkalno-biurowo-usługowym położonym na warszawskim Mokotowie. Inwestycja bardzo dobrze zlokalizowana - blisko Centrum Biznesowego, galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poligonowa

Warszawa,mazowieckie

317 921 zł44 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

0% prowizji od kupującego 0% podatku pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie w zrealizowanej inwestycji w samym sercu zielonego Gocławia. Kameralne osiedle z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

67 000 zł54 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy z ogródkiem i garażem! Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł46 m² 8 098 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą. Data oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

493 452 zł61 m² 8 089 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkalno-biurowo-usługowym położonym na warszawskim Mokotowie. Inwestycja bardzo dobrze zlokalizowana - blisko Centrum Biznesowego, galerii Mokotów oraz stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brydaka

Rzeszów,podkarpackie

210 000 zł52 m² 4 022,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie o powierzchni 53,20m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku Mieszkanie jest jasne, do ewentualnego odświeżenia. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

351 450 zł47 m² 7 478 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 14 piętrowym budynku. Oddanie do użytku planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bulwar Kurlandzki

Kraków,małopolskie

674 190 zł75 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0% prowizji dla Kupującego Gorąco Polecamy apartament w stanie developerskim będący częścią ekskluzywnej inwestycji powstającej w najbliższym sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gabszewicza

Poznań,wielkopolskie

248 550 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie prosto od dewelopera, bez prowizji. Poniższa oferta dotyczy mieszkania 49,71m2. Nieruchomość ta została podzielone na 3 pokoje. Do mieszkania przynależy; - balkon ok 2m2 - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

170 000 zł31 m² 5 419,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokój | 31,37 m2 | ul. Króla Stanisława Augusta | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 31,37 m2. Część dzienną stanowi 20 metrowy salon. Uzupełnienie stanowią: kuchnia (6,37 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

340 000 zł69 m² 4 927,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 69 m2. znajdujące się na Osiedlu Zacisze. Na nieruchomość składają się 3 oddzielne pokoje, salon z dużym balkonem oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł89 m² 7 753 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania słoneczny, przestronny trzy pokojowy apartament o powierzchni 89 m2 na Bemowie położony w zielonej części Bemowa wśród niskiej szeregowej zabudowy. Mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemiatycka

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł63 m² 5 794 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do*remontu*3pok*63 m2*365tys*polecam!*okazja! mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjnym! Do sprzedania rozkładowe,dwustronne , trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 na Bemowie- jelonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 17 Stycznia

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł56 m² 6 411 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Lokal mieszkalny 2 pokojowy 56 metrowy do sprzedania na Okęciu. Mieszkanie na parterze, składa się z dwóch przechodnich pokoi. Jeden 20 m2, a drugi 25 m2. Widna kuchnia,w której znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

291 006 zł57 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,06m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,07m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Kurdwanów

Kraków,małopolskie

380 000 zł86 m² 4 418,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu położone na parterze,z balkonem i wyjściem do ogródka. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Ogłoszenia zamieszczone na naszych stronach nie stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

279 000 zł35 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,43 m2, położone na trzecim piętrze w 15-piętrowym bloku przy ul. Armii Krajowej. Bezpośrednio w sąsiedztwie bloku znajduje się: basen agh, ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

285 378 zł50 m² 5 754 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Serdecznie polecam! Mieszkanie 2-pokojowe 49,60 m2 z balkonem znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Termin realizacji sierpień 2017 r. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł59 m² 4 559,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

# trzy pokoje w bloku - osiedle Glinki. Mieszkanie po remoncie. Wszystko zaaranżowane z dbałością o każdy szczegół wykończenia. Pokoje przestronne, ustawne, bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Sosnowiec,śląskie

189 000 zł68 m² 2 779,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealna oferta dla wielbicieli zieleni, spokoju i szybkiego dojazdu do centrum! Oferujemy do sprzedaży bardzo ustawne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hery

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł89 m² 7 753 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament 3-pokojowy w dobrym punkcie komunikacyjnym. Komfortowe,jasne,nowocześnie wykończone mieszkanie 89 m2 na I piętrze (budynek 2-piętrowy) na bezpiecznym strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Piaski

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł78 m² 8 355 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania eleganckie trzy pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach -piaski. Położone na czwartym pętrze w dziewięciopiętrowyn budynku z 2008r. cegła. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilda

Poznań,wielkopolskie

595 350 zł85 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Marzysz o luksusowym mieszkaniu z ogromnym tarasem, w miejscu gdzie tętni serce miasta? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

157 000 zł42 m² 3 697,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe dwustronne rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,46 m2 położone na wysokim parterze niskiego ocieplonego budynku zlokalizowanego w zacisznym miejscu osiedla Dąbie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

333 360 zł46 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament dwupokojowy ( kuchnia w aneksie lub oddzielna) w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie z dużym tarasem 28m2 od strony południowej z pięknym i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

178 000 zł37 m² 4 850,14 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Uwaga! Klient kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Do sprzedania nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centru Szczecina. Bardzo dobra lokalizacja lokalizacja. Mieszkanie powstało w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Łódź,łódzkie

239 000 zł54 m² 4 425,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Do sprzedania w pełni rozkładowe M-4, o pow.54,3m2 w stanie bardzo dobrym , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł45 m² 3 901,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Bardzo duża (45 m2) kawalerka, z możliwością przebudowy na mieszkanie dwupokojowe, położona na 2. piętrze kamienicy zlokalizowanej na Niebuszewie (blisko Osiedla Piastowskiego). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

669 000 zł66 m² 10 125,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Duży apartament w kamienicy o podwyższonym standardzie wykończenia z 2 nowoczesnymi windami. Mieszkanie do remontu położone na 2 pietrze /front budynku/ W mieszkaniu nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł46 m² 2 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście. Nieruchomość usytuowana w kamienicy na parterze. Powierzchnię 46 m 2 tworzą dwa duże ustawne pokoje, oddzielna kuchnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

125 000 zł39 m² 3 205 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Oferujemy mieszkanie o pow. 38,86 mkw zlokalizowane na osiedlu Staszica. Lokal położony jest na parterze w budynku 4 piętrowym. Lokal skład się z: widnej kuchni o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

516 456 zł72 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cztery pokoje* stan deweloperski* od 6600 za 1m2*polecam! Nowe, 4-pokojowe mieszkania o powirzchi 66,54 do 82,49m2 położone na nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na Woli - Odolanach. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

366 561 zł94 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klatka 42 A Ilość mieszkań: 54 lokali o zróżnicowanym metrażu Do mieszkań są przypisane komórki lokatorskie (o powierzchni do 1,8m2), za które nie trzeba dodatkowo dopłacać! Metraż: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaliny

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł54 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Designerskie mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym 54-metrowe, dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy - Żoliborzu. Dogodny rozkład pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz stare miasto / bez podatku pcc / 0 prowizji / grudzień 2017 Mieszkanie o powierzchni 88 m2 składa się z 2 sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polonijna

Kraków,małopolskie

252 000 zł40 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Witam! Sprzedam mieszkanie w nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji przy ul. Polonijnej. Mieszkanie usytuowane jest od strony widokowej. Planowane zakończenie inwestycji do listopad 2017. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 2. piętrze kamienicy zlokalizowanej w bardzo bliskiej odległości od Parku Żeromskiego i Wałów Chrobrego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

249 052 zł33 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 32,77 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 32,77 m2 , 1 pokojowe na parterze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

569 181 zł82 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cztery pokoje* stan deweloperski* od 6600 za 1m2*polecam! Nowe, 4-pokojowe mieszkania o powirzchi 66,54 do 82,49m2 położone na nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na Woli - Odolanach w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zalesie

Kraków,małopolskie

319 577 zł49 m² 6 533,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera. Przedstawiamy Państwu ofertę 53 mieszkań w nowej inwestycji firmy dom.NB zlokalizowanej przy ul. Zalesie 44. Budynek liczyć będzie 4 kondygnacje, a w podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł42 m² 6 611,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie dla osób szukających dwóch osobnych pokoi w ścisłym Centrum, w zadbanej kamienicy z windą, z możliwością korzystania z ogrodu. Mieszkanie po remoncie, posiada.