dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

562 000 zł76 m² 7 393 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Poręba

Lublin,lubelskie

145 743 zł26 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ornontowice

Ornontowice,śląskie

255 000 zł73 m² 3 493,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie po remoncie do odświeżenia w atrakcyjnej lokalizacji .Mieszkanie po gruntownym remoncie. Do nieruchomości przynależna jest piwnica i komórka. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

158 000 zł21 m² 7 651 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Wysoki standard Budynku Mieszkanie wyposażone w standardzie w wysokiej klasy drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Lublin,lubelskie

323 889 zł61 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

209 979 zł59 m² 3 554,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje Państwu mieszkanie deweloperskie. Lokal mieszkalny składa się z 2 pokoi, kuchni, sypialni, łazienki, przedpokoju o łącznej powierzchni 59,08m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł41 m² 13 227 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz klimatycznego mieszkania idealnego pod wynajem krótkoterminowy w samym sercu Starego Miasta? W pięknej kamienicy, usytuowanej pośród wielu zabytków, świetnych restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł136 m² 11 757 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Sprzedam wyjątkowy apartament w Warszawie na Mokotowie. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1950r (bez windy) W skład apartamentu wchodzi: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł38 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o jakim marzysz! Idealne dla młodej rodziny z dzieckiem lub singla, 37,5 mkw, jednak tak przestrzenne, że tutaj możesz czuć się swobodnie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

249 000 zł75 m² 3 320 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / 3 pokoje / po remoncie Polecam mieszkanie po gruntownym remoncie zlokalizowane przy Rynku w Oleśnicy. Jego powierzchnia to 75 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawrzyszew

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł56 m² 10 339 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania nowe, trzypokojowe mieszkanie w inwestycji mieszkaniowej. Budynek oddany do użytku na początku 2017 roku, strzeżony i monitorowany, wyposażony w windy oraz dwupoziomowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żółkiewskiego

Warszawa,mazowieckie

415 362 zł53 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% pcc Mieszkanie 2 pokojowe, dwupoziomowe znajduje się na III i IV piętrze. Planowany termin oddania inwestycji to III kwartał 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Częstochowa,śląskie

178 000 zł59 m² 3 037,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 północ Z pięknym widokiem! Mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka C, okolice ul. Sosabowskiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

569 181 zł82 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cztery pokoje* stan deweloperski* od 6600 za 1m2*polecam! Nowe, 4-pokojowe mieszkania o powirzchi 66,54 do 82,49m2 położone na nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na Woli - Odolanach w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł49 m² 6 102 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozwojowe 3 pokoje, mieszkanie położone na krzykach Polecam mieszkanie trzypokojowe z możliwością oddzielenia kuchni, z ogrodem 105 m2, położone na parterze w trzypiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłapowskiego

Poznań,wielkopolskie

269 180 zł44 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie prosto od dewelopera, bez prowizji. Poniższa oferta dotyczy mieszkania 43,77m2. Nieruchomość ta posiada 2 pokoje. Do mieszkania przynależy: - balkon - sypialnia - łazienka z wc - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w urokliwej okolicy, w sąsiedztwie parku. Pomieszczenia mieszkalne są duże i ustawne, poczucie przestrzeni dodatkowo potęguje niestandardowa wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

250 460 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Polecam jasną, kawalerkę w wysokim standardzie, w nowym budownictwie. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuch. 32,8 mkw - łazienki 3 mkw Standard: mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kormoran

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

238 000 zł61 m² 3 901,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 z balkonem na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku położonym na osiedlu Kormoran. Mieszkanie po remoncie bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł75 m² 9 733 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Lokal mieszkalny 3 pokojowy usytuowany W bloku Z 2011 R. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne wc, balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł84 m² 9 005 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie Z potencjałem, do własnej aranżacji! położone W samym sercu miasta! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84,40 m2. Położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

89 000 zł37 m² 2 431,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 36.60 m2 usytuowane na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Doskonały punkt komunikacyjny, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł72 m² 2 762,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się na II piętrze w kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia użytkowa lokalu72,03m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł84 m² 2 130,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w najwyższym standardzie i nowoczesnym stylu. Po kapitalnym remoncie o powierzchni całkowitej 58 m 2. Dwa duże ustawne pokoje, duża widna kuchnia, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 usytuowane na parterze w ocieplonym bloku, os. XXV Lecia. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

301 668 zł44 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Okna wychodzące na zachód. Atuty: - nieobowiązkowy garaż. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. internet, winda, ogrzewanie miejskie, domofon Wrocław - Krzyki - Huby, okolica ul. Ślicznej / Wieczystej. Do sprzedania czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł57 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż ciche, trzypokojowe mieszkanie na mokotowskich Stegnach o powierzchni 57,1 m2. Położone jest ono na szóstym piętrze piętnastopiętrowego budynku z lat siedemdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

380 100 zł58 m² 6 553,45 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszam na bezpłatną prezentację osobą prowadzącą jest świeradowska / piławska / gaj / rozkład / tramwaje W okolicy / przyjemny balkon Mieszkanie dwustronne o powierzchni 58,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prudnicka

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł96 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Doskonała lokalizacja / blisko pkp I pks / strzeżone osiedle / rozkład /2010r /winda / Okolica ul. Prudnickiej, zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Mieszkanie trzypokojowe, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chotyniec

Chotyniec,podkarpackie

120 000 zł90 m² 1 325,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe 90,5 m czteropokojowe z dwiema dzialkami(jedna ogrodzona) łatwe do ogrzania,duża kuchnia,osobne pomieszczenie z piecem c.o.,piwnica ,garaż blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słupsk

Słupsk,pomorskie

269 000 zł70 m² 3 821,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,4 m2. Mieści się ono na 2 piętrze, w Kamienicy wybudowanej w latach 30-tych ubiegłego wieku, w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje panele okna pcv winda duzy balkon monitoring teren zamkniety 2 pietro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

115 000 zł47 m² 2 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Szkolnej. Nieruchomość położona w niskim bloku na parterze. W mieszkanie nowe okna pcv.W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

116 000 zł34 m² 3 431,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 32,7m 2 w Lubinie na oś. Przylesie na 1 piętrze Charakterystyka:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

179 000 zł53 m² 3 353,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz - ładnego, 3 pokojowego mieszkania W dąbrowie górniczej, to ta oferta jest właśnie dla ciebie! Na sprzedaż bardzo ustawne a zarazem słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Mysłowice,śląskie

145 000 zł53 m² 2 735,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna oferta dla wielbicieli zieleni i spokoju! przytulne, słoneczne mieszkanie! Proponujemy Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 53 mkw. do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

125 000 zł49 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Okazja! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny 2 pokojowy, znajdujący się na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Posiada odrębną własność o powierzchni użytkowej 49 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł47 m² 7 638 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni 47m2 na Żoliborzu położone w Sadach Żoliborskich. Położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

183 788 zł41 m² 4 504,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga! Klient kupujący nie płaci wynagrodzenia do biura oraz 2% podatku pcc3. Mieszkanie dostępne w programie MDM. Proponujemy Państwu do nabycia mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

199 900 zł20 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.