dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

300 000 zł58 m² 5 172 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje. Parking podziemny.BALKON.WINDA. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Mieszkanie 2 pokojowe (58 m2) w Ząbkach , z windą do poziomu garaży. Rozkład pomieszczeń: -Pokój dzienny (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

350 000 zł51 m² 6 863 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o powierzchni 50,9 m2 usytuowane na 1 pierwszym piętrze w 4 piętrowym budynku, składa się z dwóch pokoi (18 m2, i 15 m2), widnej kuchni z wyjściem na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Lublin,lubelskie

334 964 zł63 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł84 m² 8 546,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne czteropokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na północ, południe zachód i wschód. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł30 m² 8 163,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ustawna kawalerka z oddzielną kuchnią i balkonem usytuowana na 1 piętrze w budynku w okolicy ulicy Grenadierów. Opis: łazienka z wanną, przedpokój, kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

244 800 zł61 m² 4 013,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 (3-pokojowe) o powierzchni ok.61m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na osiedlu Szwederowo. Do lokalu przynależy piwnica oraz dodatkowe pomieszczenie użytkowe (ok. 11 m2). Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Robakowo

Robakowo,wielkopolskie

329 000 zł64 m² 5 140,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: przestronne 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem położone na terenie nowego osiedla w Robakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

269 717 zł51 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58,89m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.9,86m2 od strony północnej - pokój o pow.10,01m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł25 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie jednopokojowe z balkonem na Żoliborzu Oficerskim. 3 min. spacerem do stacji metra! Pierwsze piętro w zadbanym budynku z windą. Blisko piękny park Cytadela i Bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Przylesie

Opole,opolskie

329 000 zł58 m² 5 677,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe z dużym balkonem oraz miejscem garażowym w budynku, wysoki standard - Opole, przylesie Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

586 667 zł62 m² 9 470,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży -3 pokojowy słoneczny, apartament. O powierzchni 58,8 m2. W nowej części ul.Rakowickiej. na III piętrze. W dwuskrzydłowym budynku z zielonym dziedzińcem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stegny

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł85 m² 6 471 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m2 na Stegnach. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w bardzo zadbanym bloku z końca lat 70tych, otoczonym zielenią. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nosala

Jaworzno,śląskie

125 000 zł36 m² 3 472 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam dziś państwu dwupokojowe mieszkanie umiejscowione na parterze w IV-piętrowym bloku, na Osiedlu Podwale, w rejonie ulicy Nosala. Mieszkanie. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

140 000 zł37 m² 3 794,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 36,9m2, położone na IV piętrze w bloku IV piętrowym przy ulicy Wiosennej w dzielnicy Karolin. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje o pow. 13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

324 000 zł30 m² 10 693 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o pow.30.30 m2 w świetnej lokalizacji Dolnego Mokotowa w pobliżu Morskiego Oka i Łazienek Królewskich. Położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Zwycięska / ołtaszyn / kawalerka / winda /2007r Do sprzedaży kawalerka o metrażu 42m2 składa się z pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

78 m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

# nowoczesne osiedle na bydgoskich Glinkach. Kompleks budynków na terenie ogrodzonym, monitorowanym. Bloki sześciokondygnacyjne. Mieszkania od kawalerek do pięciopokojowych z balkonami lub tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

334 964 zł63 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 62,61m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.10,28m2 od strony północnej - pokój o pow.10,39m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

275 000 zł48 m² 5 741,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie położone w pobliżu Rynku Kościuszki w samym centrum miasta. W otoczeniu uczelnie wyższe , sklepy, usługi oraz puby. Atrakcyjne położenie gwarantuje komfort użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

184 500 zł35 m² 5 286,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Chcielibyśmy Państwu przedstawić nową inwestycje poddasza przy ulicy Jagiellońskiej. Wykończone z wysokiej jakości materiałów mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Stargard,zachodniopomorskie

129 000 zł45 m² 2 838,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w centrum - 45,44 m . Ofertą sprzedaży jest bezczynszowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2012 roku o pow. 45,44 m. Lokal mieszkalny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł37 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Prestiżowa,najpiękniejsza, klimatyczna część stolicy! mieszkanie 2-pok.38M2, DO ZAMIESZKANIA LUB WYNAJMU. PO remoncie! polecam! Do sprzedania piękne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe 37 m2 na 4 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie ciche, zadbane. Budynek po remoncie: ocieplony, po wymianie rur i instalacji. Dwa niezależne pokoje: 16 m2 i 12 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

135 000 zł47 m² 2 890,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Osiedle jest bardzo przyjazne dla rodzin. Sklepy, dyskonty, poczta, banki, apteki, fryzjer, przychodnia, punkty gastronomiczne, komunikacja miejska, place zabaw, słowem wszystko na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ciche 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji oddanej do użytku w 2017 roku. Mieszkanie wykończone w wysokiej jakości materiałach. Mieszkanie ma możliwość wydzielenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

365 900 zł60 m² 6 108,51 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie po remoncie z nowoczesną stylizacją pomieszczeń. - kuchnia [ 18 m kw] w stylu francuskim stonowana wanilią i czekoladą otwarta na przestronny i słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

227 817 zł45 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

410 000 zł101 m² 4 067,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie - w atrakcyjnej cenie! Wysoki standard: parkiety, kuchnia z jadalnią, 2 łazienki, salon z balkonem, 3 sypialnie, 2 piwnice. W cenie 3 zabudowy i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jubilerska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł92 m² 7 228,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Niski czynsz oraz niskie koszty utrzymania! Ładne, zadbane i bardzo rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w pobliżu Centrum Handlowego Real na ul. Jubilerskiej oraz pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

326 770 zł80 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Uwaga! Klient kupujący nie płaci wynagrodzenia do biura oraz 2% podatku pcc3. Mieszkanie dostępne w programie MDM. Proponujemy Państwu do nabycia mieszkanie czteropokojowe z balkonem na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Lublin,lubelskie

302 736 zł59 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

516 456 zł72 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cztery pokoje* stan deweloperski* od 6600 za 1m2*polecam! Nowe, 4-pokojowe mieszkania o powirzchi 66,54 do 82,49m2 położone na nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na Woli - Odolanach. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Warszawa,mazowieckie

327 000 zł36 m² 9 139 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zakup bez podatku pcc. Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 35,78 m2 składające się z 2 pokoi położone na 6. piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żbikowianka

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł122 m² 7 187 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 122,3m2 na Bielanach. Położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 1996r. Ekspozycja okien na północ, wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. de Gaulle'a

Gdańsk,pomorskie

487 000 zł97 m² 5 001,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do sprzedaży W samym centrum wrzeszcza! 97,38m2, położone w kamienicy, na pierwszym piętrze, trzy pokoje, w tym jeden przejściowy o metrażach ( 25;23;22 m2) kuchnia jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł73 m² 6 836 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 na bliskiej Woli w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Położone na ósmym piętrze ośmiopiętrowego budynku z 1990r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł82 m² 8 402 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na 2 piętrze na strzeżonym osiedlu na Woli. Apartamentowiec trzy piętrowy z 2003 r. Piękne, komfortowe jasne jednopoziomowe 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

85 000 zł52 m² 1 634,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania Państwu lokal mieszkalny położony na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kantorowice

Kantorowice,opolskie

89 000 zł117 m² 759,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego wraz z pomieszczeniami gospodarczymi usytuowanego we wsi Kantorowice, gmina Lewin Brzeski. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

188 097 zł35 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 35,48m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,82m2, od strony południowej - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

212 900 zł21 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony i w pełni wyposażony ( jak na zdjęciach) nowy luksusowy mini apartament.