dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 109 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł52 m² 5 504,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam dwupokojowe komfortowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy św. Józefa. Mieszkanie składa się z - dwóch niezależnych pokoi , gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł67 m² 8 776 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkania w inwestycji na warszawskiej Woli to propozycja dla osób kochających miejski styl życia. Doskonała komunikacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

115 000 zł28 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! okazja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim przy ul. Warszawskiej, bardzo blisko jednostki wojskowej. Blok z cegły. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

257 141 zł51 m² 4 994 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam mieszkania przy ul. Cedrowej w Gdańsku. Przepięknie ukształtowany teren osiedla. Moc zieleni dopełnia uroku tego miejsca. Do centrum Gdańska i obwodnicy Trójmiasta 10 min autem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

223 000 zł38 m² 5 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Ciekawe mieszkanie w atrakcyjnym miejscu. Spóldzielczo-własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 330zł. Jasna niezależna kuchnia-wykładzina, pokoje niezależne 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czechów

Lublin,lubelskie

162 450 zł28 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 28 do 84 mkw dostępne na wszystkich kondygnacjach czteropiętrowego budynku. Wyróżnia się on nowoczesną architekturą, jasną elewacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

165 110 zł42 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

*** piastowskie apartamenty *** bez prowizji!~bez prowizji! Świetna lokalizacja, dostęp do infrastruktury miejskiej oraz szybki dojazd do centrum! Prezentujemy na sprzedaż nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację pełen rozkład mieszkania / ogrzewanie miejskie / super lokalizacja Mieszkanie o powierzchni około 63m2, składa się z dwóch rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brandstaettera

Tarnów,małopolskie

450 000 zł96 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować państwu piękny dwupoziomowy apartament, mieszczący się w spokojnej dzielnicy Tarnowa, przy ul. Romana Brandstaettera Nieruchomość liczy 96 m2. Parter mieści:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

255 230 zł54 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,71m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 7,08m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

149 000 zł30 m² 5 050,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka o powierzchni 29m2 wyremontowana na 1 piętrze w 10 pietrowym wieżowcu 10 piętrowym z płyty z 1970r na osiedlu Bolinko. Lokal składa się z pokoju 18m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

168 000 zł62 m² 2 705,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub zamiana - mieszkanie 3 pokojowe 62 m2. III piętro, z balkonem, niski blok, tarnów Opolski. Proponujemy funkcjonalne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem , o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

473 500 zł68 m² 6 994,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie do zamieszkania od zaraz na zamkniętym osiedle na Bemowie. 3-pokojowe mieszkanie do zamieszkania od zaraz na zamkniętym osiedle na Bemowie. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

195 000 zł28 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne i nowoczesne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28,14m2 zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta/ Mistrzejowice na os. Piastów. Lokal usytuowany na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

98 000 zł48 m² 2 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Zdrój ul.Konopnickiej Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w bloku przy ul. konopnickiej w Zdroju. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Idealne dla rodziny z dziećmi, 64 metrowe, 3 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Targówku Mieszkaniowym. Ustawne 3 pokoje: 17 m2 i 11 m2 z wyjściem na 9 metrową loggię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

69 000 zł34 m² 2 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie typu M-3 usytuowane na dogodnym II piętrze na ul.Śląskiej. Mieszkanie z przeznaczeniem do własnej aranżacji. W pokojach na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł61 m² 7 049 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

230 000 zł50 m² 4 609,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,90m2 zlokalizowane przy ul. Malczewskiego na os. Kmity. Położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z 2 niezależnych i jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

197 840 zł49 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie położone na VII piętrze w budynku z windą, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Zobacz film na Youtube Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

337 000 zł40 m² 8 404 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

469 000 zł65 m² 7 262,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 64,58 m2 , jasne, przestronne, gotowe do wprowadzenia Układ mieszkania: mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego otwartego na kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł47 m² 6 553,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na 3 i ostatnim piętrze kameralnego budynku w Ursusie, na zadbanym i pełnym zieleni osiedlu. Idealne dla rodziny z dziećmi, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Stalingradu

Szczecin,zachodniopomorskie

167 000 zł32 m² 5 175,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone w Centrum miasta w ocieplonym wieżowcu na 4 piętrze. W pobliżu ch Kaskada , ch Galaxy , świetne połączenie komunikacyjne z każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

149 000 zł29 m² 5 137,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka o pow. ok. 29 m2 położona w cichej i spokojnej lokalizacji na pierwszym piętrze w ocieplonym wieżowcu. Wymienione piony wodnokanalizacyjne oraz instalacja elektryczna. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

77 000 zł37 m² 2 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie typu M-3, położone na dogodnym 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł64 m² 4 094,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie na 4-tym piętrze w bloku przy Szosie Okrężnej z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie zadbane, słoneczne bardzo dobrze utrzymane nie wymagające nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mydlarska

Warszawa,mazowieckie

597 000 zł120 m² 4 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. użytkowej 90 m2 na zamkniętym osiedlu w okolicy ulicy Mydlarskiej. Opis: poziom I: salon z otwartą kuchnią, pokój, łazienka. Poziom II: 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

344 850 zł60 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Mieszkanie 3-pokojowe 60,50 m2 z balkonem znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Termin realizacji I kw 2018 r. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokosowa

Warszawa,mazowieckie

485 580 zł48 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% Prowizji od kupującego Mieszkanie na sprzedaż Warszawa - Ursynów. Znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2017roku z windą W skład nieruchomości wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Konstantynów

Lublin,lubelskie

215 086 zł35 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na nowo powstającym kompleksie mieszkaniowo- usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

149 000 zł77 m² 1 935,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w Świebodzicach. Okna nowe pcv, ogrzewanie gazowe. Bardzo duża łazienka. Przestronne pokoje. Do mieszkania przynależy ogródek rekreacyjny bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

77 000 zł34 m² 2 264,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu M-2 (pokój przedzielony na dwa mniejsze), położone w centrum miasta, na parterze. Nieruchomość z przeznaczeniem do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

230 000 zł57 m² 4 063,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu mieszkań na nowym osiedlu mieszkaniowym, na południu Gdańska. Osiedle tylko 1,5 km od obwodnicy południowej, 6,5 km do centrum Gdańska. Budynki są funkcjonalne, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 318 976 zł141 m² 16 470 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

476 000 zł41 m² 11 533,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni użytkowej 41,27 m2 zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto. Nieruchomość mieści się na 4- pietrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł50 m² 4 848,48 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sympatyczne mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Pełna własność - ksiega wieczysta. Opłaty 550zł. Jasna samodzielna kuchnia-płytki, pokoje 25m- panele, 9m-lentex, wc-płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

238 000 zł37 m² 6 432,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Białowieska / niedźwiedzia / po remoncie Mieszkanie dwu pokojowe, przeszło remont , o powierzchni około 36,02m2 Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Millera

Warszawa,mazowieckie

329 500 zł48 m² 6 850,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Ciche, jasne po generalnym remoncie, dostępne natychmiast. Oferuję mieszkanie o pow. 48m2 zlokalizowane na Bemowie przy ul.Millera. Usytuowane na parterze (teren zamknięty). W skład wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny o powierzchni 63m2. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Szczecin,zachodniopomorskie

294 118 zł64 m² 4 610 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim położone na Pogodnie. Mieszkanie 3 pokojowe 63,8 na III piętrze ( pokój 28,3 m z aneksem kuchenny,pokój 11,2 m , pokój 9,2 m ,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij