dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

110 000 zł27 m² 4 045,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Możliwość obejrzenia w tygodniu oraz weekendy. Kontakt: sprzedam kawalerkę znajdującą się w rewitalizowanej kamienicy przy ul. Legionów, w dzielnicy Polesie. Oferta bezpośrednia, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Rewolucji 1905 r.

Łódź,łódzkie

185 000 zł41 m² 4 536,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę znajdującą się w budynku przy ul. Rewolucji 1905 r., w dzielnicy Śródmieście. Możliwość obejrzenia mieszkania w tygodniu oraz w weekendy. Kontakt:lub sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

830 280 zł82 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Doskonale położony klimatyzowany apartament od strony południowej, 81,60m2 z dwoma łazienkami, przestronna część dzienna z tarasem widokowym ok 19 m2 oraz głębokim balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

320 000 zł45 m² 7 126,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Piastów centrum „Rezydencja Kościuszki” - 2 pokojowe mieszkanie Z miejscem garażowym W cenie. Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44,9 m2, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

272 262 zł51 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł56 m² 7 061,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Drogi inwestorze! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, czy dopiero rozpoczynasz swoja przygodę z nieruchomościami, jeżeli szukasz bezpiecznej i zyskownej lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 w nowym budynku. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

206 000 zł30 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Proponuje mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30m2 na os. Krowodrza Górka ul. Łokietka /wybickiego Mieszkanie zostało nie co zmodyfikowane , ponieważ z kuchni został wydzielony mały pokój dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

364 900 zł65 m² 5 613,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

*******winogrady jak W szeregowcu ogródek 3 pokoje bardzo ładne***** polecam na sprzedaż bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone w niskim bloku na Winogradach. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kantora

Kraków,małopolskie

315 000 zł53 m² 5 904 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o pow. 53,35 m2 połozone na pierwszym piętrze kameralnego, 4-pietrowego budynk przy ul Kantora (sródmieście- wieczysta). Mieszkanie składa się z 2 pokoi ok. 18 m2 oraz 15m2, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

295 239 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,89m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,29m2, od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

278 000 zł40 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania fajne mieszkanie wyremontowane w wysokim standardzie! 2 piętro w 4 piętrowym bloku z lat 60 .Mieszkanie składa się z 2 pokoi jasnej , osobnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł55 m² 3 971,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Wzgórzu Wolności. Znajduje się na 7 piętrze w wieżowcu. 55,4 m2 - układ szczeciński. - salon 16 m2 - pokój 11 m2 - pokój 9 m2 - kuchnia 7 m2 - łazienka 4m2 - wc 1,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji w układzie niezależnym. Spółdzielczo-własnościowe , czynsz 330zł. Jasna kuchnia-wykładzina pcv , pokoje 16m , 11m ,9m- panele , wc-płytki , łazienka-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stęczyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

293 000 zł61 m² 4 803,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MP Development powstało z myślą o ludziach, którzy poszukują gotowych do zamieszkania mieszkań za rozsądne pieniądze. Każdy projekt przygotowujemy we współpracy z profesjonalistami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł36 m² 9 497,21 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 35,8m2 na 11. piętrze 14-piętrowego budynku na pograniczu Bliskiej Woli i Ochoty. Lokal w stanie deweloperskim. Bardzo korzystny układ i lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54m2 przy ul. Kruczej vis a vis lo nr 7, w bardzo bliskim sąsiedztwie sky tower. Nieruchomość idealna na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamkowa

Kraków,małopolskie

440 980 zł45 m² 9 760,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ustawny 2 pokojowy apartament o powierzchni 45,18 m2 mieszczący się na 1 piętrze w apartamentowca. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym ,sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

484 227 zł56 m² 8 647 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego 4 piętrowego bloku z windą i monitoringiem. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

502 000 zł71 m² 7 070 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłońskiego

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł68 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie idealne dla - Was dwa kroki od Galerii Rzeszów na zakupy i trzy kroki na Rzeszowski rynek na lampkę wina! Biuro Nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Sosnowiec,śląskie

125 000 zł44 m² 2 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum miasta ul. Kilińskiego. Mieszkanie o powierzchni 44m 2 położone w niskim bloku na parterze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł50 m² 5 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymana sprzedaż Zadbane mieszkanie w dobrej lokalizacji. Pełna własność ,księga wieczysta, opłaty 480zł.[4osoby] Jasna kuchnia niezależna z meblami-płytki , pokoje 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świt

Poznań,wielkopolskie

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie na zielonym Grunwaldzie. Wspólnota mieszkaniowa ,księga wieczysta , opłaty 357zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m i 9m-wykładzina , balkonik , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł45 m² 8 691 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą. Data oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogórze

Gdynia,pomorskie

429 900 zł87 m² 4 958,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie czteropokojowe Z antresolą I balkonem na sprzedaż Opis mieszkania: przytulne, jasne czteropokojowe mieszkanie z antresolą i balkonem na parterze w bloku w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

320 000 zł74 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie, dwupoziomowe, o ciekawym i przestronnym rozkładzie, o powierzchni 74,06m2. Blok wybudowany w 2004r., zlokalizowany w Mińsku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Genewska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł44 m² 10 112 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedam nastrojowe mieszkanie w kamienicy z lat 30-tych z legalnym kominkiem. W skład lokalu wchodzi: - przedpokój - salon - sypialnia z garderobą - łazienka z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł43 m² 4 628 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: duża kawalerka z nyżą w kamienicy przy ul. Henryka Brodatego. Istnieje możliwość zrobienia 3 pokoi. Budynek Mieszkanie mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

221 952 zł46 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na Pogodnie. Mieszkanie 2 pokojowe na IV piętrze w budynku z garażami podziemnymi. Budynek jest budowany w technologii przyjaznej dla środowiska z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

693 076 zł72 m² 9 622,05 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji, praktycznie w Centrum Warszawy! Idealna lokalizacja! Lokalizacja: centrum/wola 350 metrów od stacji Metra Rondo Daszyńskiego W okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Doskonałe mieszkanie do zamieszkania lub na inwestycje. W pobliżu Uniwersytet Przyrodniczy i komunikacja. Spółdzielczo-własnościowe, czynsz 424zł. Ciemna kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł130 m² 6 453,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację - dwupoziomowe-3 balkony-wyposażone-zielona I cicha okolica- dwupoziomowe mieszkanie, położone na 3 piętrze bloku z 2001 roku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wierzbięcice

Poznań,wielkopolskie

169 000 zł26 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sympatyczna kawalerka w centrum miasta. Wspólnota mieszkaniowa. Księga wieczysta. Opłaty 290zł. Jasna kuchnia-parkiet, pokój 16m-parkiet, wc i łazienka-płytki. Junkers. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Koszalin,zachodniopomorskie

219 000 zł60 m² 3 631,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Staszica, usytuowane na 2 piętrze. Mieszkanie o pow. 60,30 m2 z loggią, dwustronne, rozkładowe, wystawa okien wschód-zachód. Z p.pokoju wejście do bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w idealnej części Mińska Mazowieckiego, przy ul. Kościuszki, w samym centrum Mińska Mazowieckiego. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł67 m² 7 055 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

55 900 zł28 m² 2 032,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości przedstawia na sprzedaż kawalerkę o pow.27,5 m2 w niskim bloku na ul.Warmińskiej. Mieszkanie z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

82 000 zł34 m² 2 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M-3 położone w samym centrum miasta w niskim bloku, na dogodnym 2 piętrze. W nieruchomości okna pcv, junkers nowego typu. W pokojach na ścianach.