dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

1 019 000 zł78 m² 12 989,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czteropokojowe mieszkanie z balkonem, przestronny salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie. Ekspozycja południe i północ. Sprzedawane w stanie deweloperskim. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

810 000 zł75 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sopot Dolny ul Niepodległości 683 Mieszkanie o powierzchni ok 75m2 (w trakcie inwentaryzacji) położone na 3 piętrze w kamienicy. 3 pokoje, odzielna kuchnia, łazienka, dodatkowa toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł42 m² 13 469,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą na wrocławskich Popowicach, miedzy ulicami Białowieską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł60 m² 13 394,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej położonej w jednej z najbardziej charakterystycznych i dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł73 m² 13 076,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,65 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze 1 piętrowego szeregu z 2012 roku. Lokalizacja - Jagodno - okolice Vivaldiego Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł48 m² 15 230,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Wrocławia 2 pokojowe Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej! 0% Prowizji. Doskonała lokalizacja: kępa Mieszczańska to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 000 zł48 m² 16 315,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji Nowoczesne i przestronne mieszkanie - Kępa Mieszczańska W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Wrocławia. Lokal znajduje się na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rady Europy

Tarnów,małopolskie

519 000 zł46 m² 11 376,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie 45,62 m z ogródkiem i miejscem parkingowym Tarnów Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,62 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

599 000 zł43 m² 13 859,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament z bocznym widokiem na morze w Sianożętach, w bardzo atrakcyjnej cenie, z miejscem postojowym, komórką lokatorską oraz dostępem do basenów! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kopice

Kopice,opolskie

259 000 zł60 m² 4 323,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na pierwszym piętrze w 6 rodzinnym budynku mieszkalnym w miejscowości Kopice w powiecie brzeskim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł19 m² 21 313 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowoczesna kawalerka znajdująca się na Targówku przy ulicy Obwodowej na osiedlu z 2019 roku. Lokal idealny dla osób poszukujących nieruchomości do nabycia w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł83 m² 6 658,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Mamy przyjemność przedstawić przestronne mieszkanie o powierzchni 82,60 m , położone na pierwszym piętrze w doskonale zachowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

497 800 zł41 m² 12 088,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 41,18 m | komfortowy układ Ustawne mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

752 625 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z tarasem na I piętrze. Idealne dla rodziny - szybki dojazd do centrum, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Z możliwością wykończenia pod klucz. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamiennogórska

Poznań,wielkopolskie

875 000 zł70 m² 12 459,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż klimatyczne, przestronne , a jednocześnie bardzo funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Kamiennogórskiej 9. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł54 m² 9 791,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! uaga - nowa cena! obniżka ceny o 30 000 zł Na sprzedaż ładne, rozkładowe 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

494 868 zł40 m² 12 499,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena 12 500zł/m2 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,12 m , zlokalizowane na 3 piętrze przy ul. Rudawskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

399 999 zł31 m² 12 936,60 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Centrum, metro, sgh - bliżej niż myślisz, a to wszystko u progu ulubionego parku mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piotrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

279 000 zł29 m² 9 621 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży funkcjonalną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji pod inwestycję lub do zamieszkania. Mieszkanie o pow. ok 29m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

390 450 zł57 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Doskonała inwestycja, apartamenty 15 min od centrum Poznania. Świetnie skomunikowane z Ogrodami, linie mpk. Budynki w wysokim standardzie, jasne przestronne mieszkania, miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 999 zł52 m² 17 331 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji | Kępa Mieszczańska | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51,93 m z 2 tarasami, położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł75 m² 7 687,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75,32 m2 z dwoma balkonami. Mieszkanie w segmencie środkowym lub narożnym w nowym etapie inwestycji mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Opole,opolskie

432 000 zł48 m² 8 992,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Osiedle Dambonia słynące z zieleni, ciszy i spokoju z licznymi nasadzeniami drzew, rozłożystymi terenami zielonymi, placami zabaw, siłownią zewnętrzną pod bokiem, boiskami sportowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świdnicka

Olszyniec,dolnośląskie

159 000 zł53 m² 3 002,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Dwa niezależne mieszkania w cenie jednego w Olszyńcu w gminie Walim. Gotowiec inwestycyjny w górach. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł41 m² 16 829,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1975 roku. Lokal po gruntownym remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Jednopokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa, o pow. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku z 1985 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, jednostronne (południowe) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł42 m² 15 489,30 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem na panoramę Poznania, położonego na poznańskim Dębcu, przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Lokal usytuowany jest na 12. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie, po remoncie w 2025 roku, klimatyzacja, ul. Milczańska Sprzedam lub zamienię (na większe mieszkanie lub dom z dopłatą z mojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Freta

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł49 m² 26 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bezpośrednio sprzedam luksusowy apartament W sercu starego miasta. Topowa lokalizacja apartamentu jest idealna pod inwestycję, a wysoki standard gwarantuje wysokie zyski. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł60 m² 9 154,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Zapraszam za prezentację mieszkania (pow. użytkowa 56,93m kw ) usytuowanego w zabytkowej dzielnicy Wrocławia- nadodrzu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł66 m² 11 755,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poranna kawa na tle zieleni, cisza, która pozwala złapać oddech i wnętrze, do którego chętnie wraca się po całym dniu tak wygląda codzienność w tym miejscu. Idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł49 m² 13 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilkszyn,dolnośląskie

439 270 zł38 m² 11 433,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,42 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

455 555 zł40 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części osiedla idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,1 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienińska

Bielsko-Biała,śląskie

541 140 zł47 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Już wkrótce rusza inwestycja drogowa. Dojazd będzie możliwy nie tylko do ulicy Pienińskiej ale również od ulicy Sarni Stok! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

866 663 zł65 m² 13 270 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

787 848 zł58 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biur cena promocyjna Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 57,93 m2 ,mieszczący się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedyńska

Lubin,dolnośląskie

188 000 zł26 m² 7 203,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie o powierzchni 26,10 m2, na 1 piętrze 4 piętrowego budynku, przy ul. Cedyńskiej. Lokal w dobrym stanie, posiada 2 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

249 000 zł22 m² 11 581,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 21,5 m - Lublin, ul. Okrzei Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21,5 m , położona w Lublinie przy ul. Okrzei. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł31 m² 17 220,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z tarasem w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Wrocławia, kilka kroków od ul. Podwale i Galerii Renoma. Kawalerka w stanie deweloperskim.