dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 266 ogłoszeń

1 846 000 zł88,10 m² 20 953,46 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy Przestrzeń z duszą wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, które wyróżnia się nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł68,50 m² 22 614 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.5 metra , dwustronne położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Marina Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,29 m² 8 286,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wysoki standard! Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow. 37,29 m2 mieszczące się na os. Słonecznym w bloku z lat 80 tych na 2 piętrze wraz z przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 933 zł63,03 m² 18 624,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.2.4 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, do własnej aranżacji znajdujące się w dzielnicy lsm przy ul. Grażyny o powierzchni użytkowej 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

559 999 zł72,60 m² 7 713,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią mieszczące, się na wygodnym pierwszym piętrze przy ul. Wspólnej 42 w Elblągu, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł44,83 m² 7 138,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty (julianów), ul. Jana 16 Na sprzedaż komfortowe, dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 44,83 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł43,66 m² 11 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, niezwykle stylowe mieszkanie o pow. 43,66 wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Królowej Jadwigi 6 w nowoczesnym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 834 000 zł73,36 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 73,36 m2 z w jednym z najlepszych projektów deweloperskich w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji kupującego Nowoczesne, urządzone mieszkanie na Nowych Bojarach gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku z 2006 roku, zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania bezczynszowego , usytuowanego w kameralnym budynku mieszkalnym. Nieruchomość znajduje się w obiekcie składającym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu usytuowane na parterze dwupiętrowej kamienicy. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 30 m2, na które składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł68 m² 7 191 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kameralnym bloku przy ulicy Lewiczyńskiej. Składa się z trzech oddzielnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

778 151 zł41,70 m² 18 660,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 41 m2 z kameralnym ogródkiem w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Bemowo Chrzanów. Blisko stacji metra!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 55,30 m | Warszawa Włochy | II kwartał 2027 | spokojna okolica Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 060 zł60,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł157,88 m² 5 193,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 134,78 m , położony w nowym budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku , na.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł60 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

60 m , 3 pokoje Twoje nowe M na Mokotowie do własnej aranżacji. Zdjęcia w ofercie są wizualizacją. Parametry: 60 m , 3 pokoje1 piętro z 11loggia + piwnicado generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak Skontaktuj się Millennium Nieruchomości prezentuje: 2 niezależne pokoje | 1 piętro | balkon | blisko skm | 43 m | Gdynia Wejherowska Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 71m2 usytuowane na II piętrze w bloku (w części bez nadbudowy) przy ul. Północnej. Możliwość zakupu przez obcokrajowców. Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! dzień otwarty 25 kwietnia - zapraszam serdecznie do kontaktu w celu umówienia godziny spotkania. Polecam na sprzedaż wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

! brak prowizji! brak pcc! Oferuję na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku szeregowym na nowym kameralnym osiedlu w miejscowości Skawina. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

252 232 zł29,42 m² 8 573,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 1-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 29,42 m z balkonem o powierzchni 10,56 m . Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 544 zł56,56 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł66,34 m² 14 998,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje | 66,34 m | taras 20 m | ostatnie piętro | Morena / Wrzeszcz | hala + piwnica Na sprzedaż słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,34 m , położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł76,20 m² 10 879,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 76,20 m2, mieszczące w budynku usytuowanym przy ul. Leśnej w miejscowości Cedry Wielkie. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł35,70 m² 9 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Słoneczne 2 pokoje na Dziesięcinach - idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,70 m , położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł27,70 m² 23 465,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł49,70 m² 14 064,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wybierz wymarzone mieszkanie do końca kwietnia i skorzystaj z promocji "taniej o vat", w ramach której otrzymasz aż 8% rabatu! Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 220 zł48,90 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera promocja kwietniowa - 9 800 zł / m2 rabat 60 000 zł! Ostatni lokal! top lokalizacja! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł38,81 m² 16 464,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Na sprzedaż ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w gotowej inwestycji o powierzchni 38,81 m2 na nowopowstałym osiedlu przy ul. Sołtysowskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł115,50 m² 7 359,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na sprzedaż w Piasecznie. Główne cechy mieszkania (115,5 m , 5 pokoi) Metraż i układ: 115,2 m , dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25,88 m² 21 213,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo gustownie urządzony, klimatyzowany apartament o pow. 25,88 m2 z balkonem, znajdujący się na I piętrze w kompleksie hotelowym arka Medica Spa Kołobrzeg. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90,48 m² 9 383,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w kameralnej willi miejskiej przy ul. Św. Trójcy w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość łączy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany loft o pow. 34 m2, położony przy ul. Powstańców Śląskich - naprzeciwko Sky Tower. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X ul.Droga Męczenników Majdanka na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł53,90 m² 15 380,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Morenie, ul. Myśliwskie Wzgórze Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego w kameralnym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52m2, zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Saturna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 000 zł25,31 m² 11 892,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł57 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Wysoki Parter | Nowe Miasto | 49,67 m + piwnica | 255 000 zł Biuro Nieruchomości Kowalski prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,67 m ,.