dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mohna

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł122 m² 3 155,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2004

Idealne pod wynajem - rozkładowe sześciopokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Mohna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży sześciopokojowego mieszkania o powierzchni 122 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

358 978 zł60 m² 5 982,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania oddane do użytku / ostatnie sztuki zadzwoń : piotr strzelczyk Posiadamy w sprzedaży mieszkania w nowo oddanej inwestycji na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn. Mieszkania zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Tarnów,małopolskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do sprzedaży mieszkanie o pow. 48m2, położone na II piętrze w bloku 4-piętrowym przy ul. Mościckiego. Składa się z 2 osobnych pokoi, jasnej przestronnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przylesie

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Strzeżone osiedle z całodobowym monitoringiem. Cicha i spokojna okolica, strzeżone osiedle, bliskość lasu, dobre połączenia komunikacyjne: ok 15 min autobusem do stacji metra Młociny, ok 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

215 000 zł59 m² 3 628,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecamy do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 59,25m2 przy ulicy Wyszyńskiego w Siedlcach. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, salonu połączonego z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł59 m² 5 847,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Pilnie do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 w Ursusie na osiedlu Jerozolimskie, bezpiecznym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Na terenie osiedla znajduje się Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

234 584 zł40 m² 5 864,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł57 m² 10 509 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wola jana kazimierza super wykończone 3 pokoje E ! Nowy, apartament 3-pokojowy w budynku z ochroną Już gotowy, oddany do użytku w 2017 roku. Apartament zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

139 900 zł60 m² 2 331,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 w nietypowym układzie, położone w centrum miasta przy ul. Kaszubskiej. Gotowe do zamieszkania,tanie w utrzymaniu, wygodne i słoneczne. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

562 000 zł132 m² 4 257,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Grodzisk Mazowiecki, mieszkanie 4 pokojowe, na sprzedaż, 132 m2, 562 000,00 zł. Kup bez prowizji! wgn Nieruchomości o/grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż komfortowe, 4 pokojowe, dwupoziomowe, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Związku Walki Młodych / Armii Krajowej

Opole,opolskie

162 000 zł36 m² 4 542 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wstrzymana! Mieszkanie o powierzchni 32,92 m2 - dwa pokoje, "ślepa" kuchnia, łazienka, loggia + piwnica (2,75 m2), usytuowane na Vp./VIIIp. Mieszkanie usytuowane jest od strony wschodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Storczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

399 000 zł146 m² 2 732,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wolne od maja 2018 r. Oferuję do sprzedania trzy poziomowy apartament w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Storczyków. Oferowana nieruchomość mieści się w dwupiętrowym budynku na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

346 000 zł44 m² 7 864 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,5m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

175 000 zł17 m² 10 057 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł45 m² 9 352,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44,91 m2 przy ul. Karolkowej 58 na Woli. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi o powierzchni 17 m2 i 11 m2, oddzielnej kuchni 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Kraków,małopolskie

460 000 zł68 m² 6 721,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, osiedle Słoneczne. Mieszkanie o powierzchni 68,44 m2 usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z 1954 roku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

307 000 zł51 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

184 000 zł27 m² 6 815 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Czerwony, ulica Dobrego Pasterza. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z 1999 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

241 599 zł41 m² 5 892,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwon : termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 Na sprzedaż posiadamy inwestycje na Wojszycach. Mieszkania dwu, trzy oraz cztero - pokojowe w bardzo przyjemnej inwestycji. Okolica prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

262 000 zł48 m² 5 139 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

937 641 zł136 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bemowo - jedno i dwupoziomowe z balkonami i tarasami! Inwestycja ukończona, oddana w październiku 2016 r położona przy ul. Pełczyńskiego, w znakomicie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

286 000 zł47 m² 6 085 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł52 m² 5 729 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł33 m² 6 030 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turecka

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł48 m² 8 674,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na trzypokojowe położone w cichej i zielonej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Belwederskiej, parku Morskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł44 m² 8 352,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne mieszkanie w super lokalizacji na Warszawskiej Starej Ochocie przy ul.Przemyskiej Mieszkanie o powierzchni 44,3 mkw składa się z: - ustawnego pokoju dziennego ok. 12 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

234 000 zł37 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

150 000 zł15 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

178 000 zł29 m² 6 096 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

243 000 zł41 m² 5 927 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

66 900 zł39 m² 1 715,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność. Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień. Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni z oknem, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł70 m² 5 557 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł94 m² 4 138,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na piętrze bliźniaka, składające się z trzech przestronnych pokoi (19m2, 14 m2, 22m2) największy pokój z wyjściem na balkon, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł29 m² 6 517 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

318 330 zł56 m² 5 684,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! osoba prowadząca - katarzyna dorosz tel. Stabłowice / bez prowizji / nowe / 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel. Mateueszuk , tel. Popowice / niski budynek / super mieszkanie / po remoncie Mieszkanie o powierzchni 54m2 położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

277 000 zł51 m² 5 431 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018