dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest jasne, przytulne mieszkanie 49,91 m2 położone na Osiedlu Kwitnącym w Podwarszawskich. Ciepłe, gotowe do zamieszkania, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

305 000 zł42 m² 7 289,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego nieopodal C.H.Krokus o pow. 41,84 m2. Nieruchomość składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł31 m² 7 734 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. Oleśnica / 3 pokoje / I piętro Polecam bardzo ładne mieszkanie usytuowane na I piętrze w atrakcyjnej części Oleśnicy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turonia

Kraków,małopolskie

273 818 zł47 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup mieszkania zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Budynek z całodobową ochroną, recepcją, rozległy, ogrodzony teren dookoła budynku, duży parking dla mieszkańców i ich gości. Do dyspozycji mieszkańców basen, sauna, kort tenisowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

278 109 zł48 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny / aqua park Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks pięciopiętrowych budynków w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nike

Gdańsk,pomorskie

352 000 zł53 m² 6 640,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nabywca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Dwupokojowe, przestronne i w pełni wykończone mieszkanie w nowym budownictwie! Sauna! Dwa miejsca w hali garażowej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

162 830 zł42 m² 3 831,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Miejsce garażowe z boksem - 25 000 zł netto + 23% vat Miejsce garażowe bez boksu - 20 000 zł netto + 23 % vat Taras na dachu budynku - 35 000 zł netto + 8% vat Miejsce postojowe zewnętrzne - 5 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł54 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 54m2 na warszawskich Bielanach szybki termin odbioru Dwu pokojowe mieszkanie 54m2 na warszawskich Bielanach w nowej inwestycji. Do dyspozycji mamy salon a aneksem o powierzchni, aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

65 000 zł49 m² 1 323,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje mieszkanie na Starym Zdroju w Wałbrzychu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej na którą składają się: pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

150 000 zł43 m² 3 504,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polkowice, 11 lutego, mieszkanie, 2 pok, 43m2, iip, sprzedaż 156 000 zł rezerwacja Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43m2, usytuowane na II piętrze w bloku cztero- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł32 m² 7 609 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piramowicza

Łódź,łódzkie

227 000 zł57 m² 3 954,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Oferta bezpośrednia znakomita oferta inwestycyjna Mieszkanie 57mkw z balkonem, z możliwością podziału nawet na 4 niezależne pokoje pod wynajem. Położone na pięknej, reprezentacyjnej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

265 100 zł35 m² 7 574,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik stabłowice. Śliczne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem I komórką. Komfortowo wykończone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

617 355 zł81 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

tel.: Mieszkanie o powierzchni 80 m2 z ogródkiem Jest to kameralna inwestycja, która łączy w sobie funkcjonalność mieszkań, ciszę i spokój zielonej okolicy, jak i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

73 000 zł38 m² 1 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej części Białego Kamienia,w bliskim sąsiedztwie Szczawna Zdroju. Mieszkanie o powierzchni 38 m usytuowane na 1 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rubinowa

Koszalin,zachodniopomorskie

249 000 zł80 m² 3 108,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Cena promocyjna 249.000 ZŁ BRUTTO 'OSIEDLE RUBINOWE ' Unikalna ,nowa inwestycja w Koszalinie. Osiedle usytuowane w zacisznej okolicy. Lokalizacja doskonała dla osób ceniących cisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

293 000 zł31 m² 9 421 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Kup na cele inwestycyjne otrzymaj zwrot 55 000zł! ( również dla osósb prywatnych) Wysoki standard klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szeroka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

116 000 zł38 m² 3 052,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! oka zja! piękne mieszkanie M3 jastrzębie, os.1000-LECIA cena 116 000 Z pr zyjemnością przedstawiamy Państwu piękne , nowoczesne, dwupokojowe mies zkanie zlokalizowane w Jastrzębiu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rubinowa

Koszalin,zachodniopomorskie

468 000 zł102 m² 4 610,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

'osiedle rubinowe ' Unikalna ,nowa inwestycja w Koszalinie. Osiedle usytuowane w zacisznej okolicy. Lokalizacja doskonała dla osób ceniących cisze i spokój a zarazem zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Słowiańska

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł150 m² 13 345,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna i prestiżowa inwestycja zlokalizowana we wspaniałej dzielnicy Warszawy. Dwa budynki zaprojektowane zostały z najwyższą starannością i spełnią wszelkie potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turonia

Kraków,małopolskie

290 290 zł53 m² 5 497,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup mieszkania zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

93 000 zł43 m² 2 157,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! lokalizacja: oferujemy mieszkanie położone w malowniczej zielonej dzielnicy Dąbrowy Górniczej- ząbkowice. przy ul. Aleja Zwycięstwa. W pobliżu: sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

899 000 zł65 m² 13 752,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Mam przyjemność zaproponować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania z klimatyczną werandą w sopockiej kamienicy. Elegancka odrestaurowana kamienica z 1907 roku położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

220 000 zł85 m² 2 588,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m2, położone w Jastrzębiu Zdroju z widokiem na zieleń przez duże panoramiczne okna! W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

248 572 zł58 m² 4 285,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. Oleśnica / doskonała lokalizacja Na sprzedaż nowe mieszkanie usytuowane w spokojnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionu Parasol

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł25 m² 11 422,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do własnej aranżacji, świetna komunikacja z resztą miasta.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

334 000 zł46 m² 7 261 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Osiedle posiada bogatą i łatwo dostępna infrastrukturę sklepy szkoła przedszkole liczne lokale usługowe Dojazd z do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

207 500 zł43 m² 4 798,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 43,24 m2 z balkonem, miejscem postojowym oraz piwnicą, zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł45 m² 2 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w cichej i spokojnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie częściowo zostało wyremontowane, składa się z dwóch pokoi sypialnianych, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

387 000 zł60 m² 6 499,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w bloku z 2017 roku z windą umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd gotowe do zamieszkania od zaraz Lokalizacja ulica Obywatelska. Nowe prestiżowe zielonogórskie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

185 000 zł31 m² 5 891,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Oferta wstrzymana W ofercie biura do sprzedaży duża dwustronna kawalerka o powierzchni 31,4 m2 usytuowana na czwartym piętrze niskiego czteropiętrowego bloku zlokalizowanego przy ulicy Solarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

160 000 zł16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

362 813 zł64 m² 5 668,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Stabłowicka ok. / bez prowizji / maj 2018 Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 64,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

110 000 zł59 m² 1 867,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka (vis a vis Kościoła Najświętszej Maryii Panny i Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

189 500 zł84 m² 2 266,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ostromecko mieszkanie (83 m2) W kamienicy W ostromecku. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| dwupokojowe mieszkanie w centrum Piastowa. Powierzchnia 38 m 2 usytuowana na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 70-tych. Budynek po termoizolacji. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecam, mieszkanie ciche bardzo blisko pl. Grunwaldzkiego. Doskonałe pod inwestycję (wynajem dla studentów - chwila na Uniwersytet Przyrodniczy, 5 min na Politechnikę Wrocławską). Komunikacja: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

629 131 zł89 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bemowo - jedno i dwupoziomowe z balkonami i tarasami! Inwestycja ukończona, oddana w październiku 2016 r położona przy ul. Pełczyńskiego, w znakomicie skomunikowanym.