dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziennikarska

Koninko,wielkopolskie

110 000 zł43 m² 2 540,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecam jasne mieszkanie na parterze w domu mieszkalnym w miejscowości Koninko. Jeden pokój, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na podwórko. Standard wykończenia: ściany - boazeria,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Kraków

Kraków,małopolskie

215 000 zł16 m² 13 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży wyremontowane mieszkanie 1-pokojowe o pow. 16,33m2 położone na II piętrze w 4-piętrowej wyremontowanej kamienicy w okolicy Nowego Kleparza. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

222 271 zł39 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa , oferowane mieszkanie 2 pokojowe z przynależnym ogródkiem 58m2 Oferujemy mieszkania o podwyższonym standardzie w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

527 000 zł72 m² 7 319,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

394 740 zł46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do zakupu mieszkanie dwupokojowe w czteropiętrowym apartamentowcu na Starym Podgórzu. Mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się na pierwszym piętrze. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

582 876 zł54 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne lofty W samym sercu miasta! 0% prowizji! Gorąco polecam 3-pokojowy, luksusowy apartament położony w pięknej okolicy na Starym Mieście we Wrocławiu. Lokal posiada całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

160 000 zł16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Albańska

Poznań,wielkopolskie

475 000 zł90 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Polecam dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie (90 m2) na Górczynie, na piętrze i poddaszu w II piętrowej willi miejskiej z cegły z 1960 roku wyposażonej w domofon. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł71 m² 6 338,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 71 m2 przy ul. 3 maja w Rzeszowie. Lokalizacja: mieszkanie mieści się w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Winnica 70m2, widok na wisłę! Piękna łazienka, wysoki standard! Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży niezwykle przestronnego, komfortowego mieszkania o powierzchni 70 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

235 000 zł37 m² 6 420,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Polecamy. Komfortowa kawalerka, w pełni wyposażona, do niewielkiego odświeżenia. Cena do negocjacji. Oferujemy do sprzedaży wygodną kawalerkę o pow. 36,6 mkw., zlokalizowaną na 6 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotowo

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł63 m² 4 983,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przykopy

Kraków,małopolskie

465 000 zł71 m² 6 549 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestrzenne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej-Zachód przy ul. Przykopy. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 3/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Będzin

Będzin,śląskie

97 000 zł36 m² 2 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia lokalizacja: polecam do sprzedaży mieszkanie- będzin Centrum układ mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł98 m² 7 551 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Odnowione mieszkanie, położone na Gocławiu Okna drewniane, na podłodze klepka. Łazienka i wc w glazurze, przygotowane pod biały montaż Kuchnia częściowo otwarta na duży salon, 4 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Chocianów,dolnośląskie

182 050 zł73 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy nowo budowane mieszkania w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Głogowskiej 26 w chocianowie sprzedawane w stanie deweloperskim. Prezentowane mieszkanie 3- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży słoneczne 65m mieszkanie położone na pierwszym piętrze dwurodzinnego, wolnostojącego domu w okolicy ul. Przybyszewskiego. Do budynku, położonego na ogrodzonej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł102 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Ładne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na II piętrze w kamienicy usytuowanej w Centrum. Nieruchomość składa się z trzech dużych rozkładowych pokoi, przestronnego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

698 160 zł87 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ładny apartament 3-pokojowy o pow. 87 m2 z tarasem 16,6 m2 Istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju. Gotowe do odbioru. Mieszkanie w stanie deweloperskim. - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelnicza

Rzeszów,podkarpackie

280 350 zł58 m² 4 809 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na drugim piętrze z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Biuro nieruchomości dk Brokers jako biuro sprzedaży dewelopera przedstawia mieszkanie o pow. 58,30m2 w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przyjaźni

Wejherowo,pomorskie

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty Joanna Neumann, tel.Polecam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane na 1/4p w bloku mieszkalnym na Osiedlu Przyjaźni w Wejherowie. Blok oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Atrakcyjna

Warszawa,mazowieckie

210 648 zł38 m² 5 527,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji brak podatku 2% pcc zakup od dewelopera. Bezpłatnie wyliczamy zdolność kredytową. Oferta 26 banków hipotecznych. Wyselekcjonowani deweloperzy W ofercie, mieszkania W całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam osoba prowadząca tel. Jedności narodowej/ oleśnicka / kluczborska / Mieszkanie o powierzchni 66,02 m2 składa się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

259 600 zł47 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami o powierzchni 8,74m2 Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji II Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

378 173 zł56 m² 6 753,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,96m2 w stanie deweloperskim zlokalizowane w dzielnicy Dębniki/ Ruczaj przy ul. Lubostroń. Lokal usytuowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

373 250 zł54 m² 6 849 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

**trzypokojowe mieszkanie 55 m2 z dużym ogródkiem ok 75 m2 składające się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki** Rynek pierwotny - 0 % prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piaski Wielkie

Kraków,małopolskie

196 182 zł31 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkaj wygodnie, żyj aktywnie! Osiedle oferuje możliwość nabycia wyjątkowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy, jednak położonego dostatecznie blisko centrum, by szybko i wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Polecam śliczne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50 m2 na granicy Starego Miasta i Fabrycznej, przy ul. Grabiszyńskiej Mieszkanie składa się z: -przedpokoju (pięknie oświetlony) -pokoju (ogromna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

310 000 zł46 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Świetna lokalizacja. Doskonałe pod wynajem! Wszystkie pomieszczenia niezależne. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-cio piętrowym bloku mieszkalnym z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

423 178 zł76 m² 5 605 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

0% prowizji brak podatku 2% pcc zakup od dewelopera bezpłatnie wyliczamy zdolność kredytową oferta 26 banków hipotecznych tarchomin Jedno z ostatnich mieszkań w tym etapie o wskazanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Polecam Państwu zapoznanie się z ofertą kawalerki zlokalizowanej w cichej, spokojnej części osiedla Dziesięciny. Blok, w którym znajduje się mieszkanie, położony jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiła

Kraków,małopolskie

374 880 zł62 m² 6 046,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy, trzypokojowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł66 m² 9 530,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja Zaspa, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Spacerem do plaży 10 minut. Dla miłośników aktywnego trybu życia okolica zapewnia dużo terenów rekreacyjnych (park im. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

177 062 zł27 m² 6 570,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduje się w nowym inwestycji w Czyżynach - osiedle czterech 6-piętrowych budynków, ogrodzone, z całodobową ochroną, z garażami podziemnymi (24600zł/miejsce),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

864 000 zł96 m² 8 963 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament 4pok. 96m2*wysoki standard! Do sprzedania bardzo ładny, cichy apartament o pow. 96,40 mkw, czteropokowy położone na Górnym Mokotowie.Usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

513 000 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ciepłe i widne mieszkanie na Grochowie W skład mieszkania wchodzi - salon + kuchnia (ok. 30m2) - sypialnia (ok. 10m2) - z szafą zabudowaną - łazienka (z wanną) - korytarz - na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 000 zł59 m² 8 033,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wszystkie zdjęcia nieruchomości dostępne U agenta nowa cena Przepiękne mieszkanie w nowym bloku oddanym do użytkowania w 2016 roku. Blok w kompleksie "atrium", na Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fałęcki

Kraków,małopolskie

299 000 zł61 m² 4 882,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Enklawa. Łagiewnik/borek Fałecki. Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, o pow. całkowitej 61,24, mieszczące się na parterze 2 piętrowego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł72 m² 7 486 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Trzy sypialnie z czego dwie o powierzchni 10 metrów, oraz trzecia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2, mieszczące się na parterze w kameralnym, trzypiętrowym bloku przy ul. Borkowskiej (os. Kliny) Standard wykończenia: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

275 000 zł63 m² 4 351,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe z balkonem (loggia) o powierzchni użytkowej 63,20 m2, składające się z trzech niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z oknem, wc,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij