dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siewierska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł61 m² 17 213,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Do kupienia wygodne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, piętro 2/3 bez windy w kamienicy z 1948r. na Starej Ochocie. Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł69 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Nieruchomość w trakcie sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie w przedwojennej kameralnej kamienicy i cichej lokalizacji na Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

739 000 zł77 m² 9 601,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem - idealne pod inwestycję! Inwestycyjny "dwupak" - Dwa niezależne mieszkania na jednej księdze! Szukasz nieruchomości, która zarabia podwójnie? Ten unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

467 000 zł43 m² 10 962,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42,6 m w sercu Naramowic ul. Naramowicka, poznań Oferujemy Państwu wyjątkowe, mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł15 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Genialna inwestycja super też do zamieszkania dla młodej osoby nieruchomość Z tarasem klecina, blisko tramwaje, autobusy winda, nowe budownictwo lokal inwestycyjny, lokal niemieszkalny Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł66 m² 11 163,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Polecam mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze z balkonem! standard mieszkania: bardzo przestronne mieszkanie, odświeżone i zamieszkałe przez właściciela. Nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 711,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka. Blok zadbany, ocieplony. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dłuskiego

Otwock,mazowieckie

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 47m , zlokalizowane w Otwocku przy ul. Warszawskiej. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

490 000 zł31 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży komfortowe i funkcjonalne jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na 8. piętrze 10-piętrowego budynku z lat 80-tych. To idealna propozycja dla pary, singla lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

980 000 zł73 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 73 m | 1. piętro | balkon | ekspozycja: południe + Północ | ul. Glogera Mieszkanie, które sprzyja rodzinie i codzienności: przemyślany układ, dużo naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

2 320 000 zł75 m² 30 933,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowe 3 pokoje po generalnym remoncie | ul. Lwowska 10 | Śródmieście Południowe Na sprzedaż mieszkanie, które zachwyca nie tylko adresem, ale przede wszystkim jakością wykonania i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M2 na sprzedaż, częstochowa, północ, ul. Michałowskiego. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy do sprzedaży z dużym potencjałem jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nowoczesny, luksusowy apartament w prestiżowym, nowo wybudowanym budynku premium połączenie wysokiej jakości wykończenia, funkcjonalności i komfortu życia! Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

601 635 zł57 m² 10 555 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle stworzone z myślą o rodzinach - jedyne w Lublinie miejsce, gdzie z każdego mieszkania widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Górna

Gliwice,śląskie

520 464 zł62 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro pośrednictwa LV Development prezentuje: dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w pobliżu Silesia City Center. Na sprzedaż lokal o powierzchni 50 metrów kwadratowych, przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

698 000 zł44 m² 15 863,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Lipskiej Mieszkanie: - salon, sypialnia, kuchnia jasna osobna, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł59 m² 7 742,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Poznań, ul. Antoniego Małeckiego 24 Łazarz, 2 pokoje, kamienica po rewitalizacji Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

840 000 zł60 m² 13 935 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Myśliwska | 3 pokoje | Balkon | Osobna kuchnia | 60,28 m | Podgórze Gotowe do zamieszkania lub idealne pod inwestycję takie mieszkania znikają szybko. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

239 500 zł54 m² 4 402,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dalej aktualna, kupujący nie otrzymał kredytu - zapraszamy! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ulicy Słowiczej. Bardzo dobra lokalizacja w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł56 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż - 56 m | 2 sypialnie | balkon | garaż | komórka lokatorska. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

472 000 zł42 m² 11 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości:Mieszkanie gotowe do zamieszkania.Wysoki standard wykończenia.Niska, spokojna zabudowa cicha i komfortowa okolica. Szybki dojazd do centrum Rzeszowa. Idealna lokalizacja: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Plewiska,wielkopolskie

475 000 zł47 m² 10 127,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 46,9 m2, 2 pokoje, plewiska k. Poznania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,9 m2, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

337 594 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł80 m² 11 672,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie w kameralnym budynku. Cena przed obniżką 1 029.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Pabianicach - 62 m Oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Pabianic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

900 000 zł124 m² 7 252,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,10 m2 na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym bloku z 1998 r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

559 000 zł26 m² 21 094,30 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Krowoderskich Zuchów (krowodrza Górka). Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrstrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

1 135 000 zł60 m² 18 916,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na Gocławiu przy ulicy gen. Romana Abrahama 1a na warszawskiej Pradze Płd. Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 172 zł42 m² 11 880,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł42 m² 17 096,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

626 596 zł36 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,43 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrody

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł58 m² 7 714,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, stylowo urządzone mieszkanie, o powierzchni 58,2 m , położone na 2 (ostatnim) piętrze, w kameralnym budynku z cegły, z 1988 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Poznań, ul. Wilczak 20C nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w hali garażowej Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie z 2020 roku, położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na poddaszu zadbanej kamienicy przy ulicy Drzymały w Katowicach. - informacje podstawowe: powierzchnia: 55 m Piętro: poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

569 000 zł44 m² 12 961,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji, które łączy wygodę życia miejskiego z nadmorskim klimatem ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 453 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wrocławski Rynek na wyciągnięcie ręki 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu miasta! Na sprzedaż wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rurzyca,zachodniopomorskie

675 450 zł68 m² 9 936,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Rurzyca, w spokojnej i zielonej okolicy domów jednorodzinnych. Kameralna inwestycja znajduje się zaledwie ok. 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

712 727 zł79 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna: 8990 zł/m (oferta limitowana) Cena katalogowa: 784 872,00 Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,70 m , zaprojektowane z wyraźnym podziałem na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołny

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tuż przy stacji metra Imielin Nieruchomość o powierzchni 67,8m2, znajduje się około 300 metrów od stacji Metro Imielin. Znajduje się na 1-wszej kondygnacji budynku (parter) z pięknym dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

735 680 zł83 m² 8 857,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji Na sprzedaż nowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w miejscowości Krzeptów obok Wrocławia. Oferta dostępna jest również dla obcokrajowców - nie jest wymagane.