dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł41 m² 12 926,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

176 775 zł15 m² 11 785 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 13 apartamentów 100 m od morza Mielno Pełna własność W pełni wyposażone Na sprzedaż 13 nowoczesnych, w pełni wyposażonych apartamentów w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 4- pokojowego mieszkania o powierzchni 59 m 2 położonego w Tarnowie na Ul.Szpitalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł66 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy, usytuowane na drugim piętrze. Powierzchnia lokalu wynosi 65,7 m i składa się z dużego salonu oraz dwóch osobnych pokoi, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł89 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w stanie deweloperskim i wysokim standardzie- rumia. Bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 4 pokojowe: - salon z aneksem - 27,46 m - Korytarz- 12,04 m - Pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł42 m² 11 005,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Stogi. To idealna propozycja zarówno dla par, singli, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod bezpieczny wynajem. Lokalizacja - gdzie miasto spotyka naturę Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejskiego

Mława,mazowieckie

539 000 zł71 m² 7 556,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,33 m2, położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Naturalnie w Mławie. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł37 m² 15 457 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

37m mieszkanie z dużym potencjałem do aranżacji w doskonałej lokalizacji Starego Górnego Mokotowa w sąsiedztwie Pól Mokotowskich. Idealne na inwestycje jak również do mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

229 000 zł25 m² 9 145,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Kawalerka o powierzchni 25,04 m2 przy kpsw, torbydzie, hali Łuczniczka przy Toruńskiej 80. W pobliżu przystanek tramwajowy, tereny spacerowe wzdłuż Brdy. Przechodząc Mostem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Merliniego

Jabłonna,mazowieckie

840 000 zł100 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (segment) o powierzchni 100 m , położony na działce 300 m w nowopowstałej inwestycji w Jabłonnie (powiat legionowski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gądów

Gądów,dolnośląskie

715 000 zł53 m² 13 549,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy znacie palmę Trachycarpus fortunei To ta, która bez problemu znosi temperatury do minus 15 C. Egzotyczna sąsiadka, która zamiast przeprowadzać się na Kanary, zostaje na zimę pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

669 700 zł60 m² 11 461,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,20 m położone w Lublinie na kameralnym osiedlu Nowe Sokolniki przy ul. Wyścigowej. Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

2 699 000 zł78 m² 34 794,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 1 6 7 2 9 0 , 1 5 zł 2 699 000.00zł brutto 2 5 7 5 0 3 2 , 6 4 zł 2 194 308,94 zł netto Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 77,57m z tarasem 16,59m oraz ogródkiem 252,53m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomnicka

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł55 m² 11 618,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun nieruchomości: telefon Otoczenie nieruchomości: jasne i funkcjonalne mieszkanie na Stabłowicach gotowe do zamieszkania. Mieszkaj w cichej okolicy i z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg Dolny,dolnośląskie

295 000 zł45 m² 6 497,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Małe, ale przytulne, 3 pokojowe mieszkanie w bloku z lat 70-tych (budowany technologią mieszaną), środkowe, ciepłe, słoneczne, ivp./IVp., położone ok.30km od Wrocławia, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fieldorfa

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł96 m² 12 443 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

1 859 375 zł106 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Przestronny apartament dwupoziomowy na mokotowie - idealny dla rodziny Funkcjonalny układ | Doskonała lokalizacja | Bliskość terenów zielonych | Dwa tarasy | Miejsce w garażu podziemnym *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł64 m² 9 812,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64,10 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 629 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zabawa

Kraków,małopolskie

549 000 zł27 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe Z balkonem! gotowedo wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zabawa, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Banino

Banino,pomorskie

619 999 zł66 m² 9 323,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny Lokal Usługowo-Biurowy (66,5 m ) - Banino, ul. Bosmańska Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 66,5 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł59 m² 10 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany mieszkania 3-pokojowego z osobną widną kuchnią, po generalnym remoncie. Bardzo dobra lokalizacja bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

1 365 000 zł66 m² 20 578,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta | Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

635 842 zł45 m² 14 155 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

1 120 000 zł91 m² 12 311,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie w sercu Szczecina w prestiżowej lokalizacji przy Jasnych Błoniach i Urzędzie Miasta. Szukasz komfortowego mieszkania w Centrum dla swojej rodziny? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 056 166 zł65 m² 16 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bartąska

Bartąg,warmińsko-mazurskie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie z garderobą, położone na ostatnim - trzecim piętrze bloku z windą z 2018 roku przy ul. Bartąskiej 113 w Bartągu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów Polskich

Żyrardów,mazowieckie

689 000 zł58 m² 11 846,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: legionów Polskich 40 / Żyrardów 2 pokoje + duża antresola / 2 balkony Powierzchnia 58,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:11/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

English below Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do użytku w 2024 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

6 500 000 zł196 m² 33 168,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy penthouse o powierzchni 195,97 m na ostatnim piętrze kameralnego budynku, położony na granicy Bielan i Żoliborza - tu, gdzie miejski rytm spotyka się z kojącą zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

595 000 zł48 m² 12 357,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,15 m2 położone w dzielnicy Węglin Południowy. Mieszkanie mieści się na pierwszym pietrze(lub bardzo wysokim parterze nad lokalami usługowymi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

345 000 zł65 m² 5 305,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 65,03 m zlokalizowane w Dzierżoniowie. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi kuchni łazienki osobnego wc przedpokoju Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

376 600 zł34 m² 10 976,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Opcja wydzielenia sypialni. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł45 m² 11 969,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,03 m , zlokalizowanego w cichej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł58 m² 20 481,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,1 m2, zlokalizowane bezpośrednio przy wejściu do stacji metra Stokłosy - na najwyższym, trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

416 000 zł50 m² 8 320 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim i wygodnym dojazdem do Poznania? Marzysz o przestrzeni, którą urządzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

335 000 zł60 m² 5 618,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukacie trzech pokoi do własnej aranżacji? Mieszkanie na os. Hallera czeka na Was z otwartymi drzwiami! Na sprzedaż trzypokojowa nieruchomość o łącznej powierzchni 59,62 m., w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

3 168 900 zł91 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament w Wiślanych Tarasach - Wyjątkowa Oferta w Krakowie Prezentujemy niepowtarzalną ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł34 m² 4 492,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 o powierzchni 34,5 m2 znajdujące się w znakomitej lokalizacji, w centrum miasta przy ul. Śląskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Nowa cena Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Sucharskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość mieści się na dziesiątym piątrze w bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

209 000 zł27 m² 7 798,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 1 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu 1 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

385 000 zł52 m² 7 426,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do adaptacji trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok.52m2 na parterze w spokojnej ale prężnie rozwijającej się.