dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

384 000 zł42 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - katarzyna dorosz tel. Prusa ok. / bez 2% pcc / blisko rynku Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,78 m2 składa się z: pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jadźwingów

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania 4 pokojowe 70-metrowe mieszkanie przy ulicy jadźwingów/gotarda. Idealne pod inwestycje, wynajem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1983r. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł38 m² 8 747 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Zapraszam Państwa na Wolę - Koło - Mieszkanie w budynku z cegły z 1932 r Bezpośrednio z przedpokoju wchodzi się do łazienki, sypialni i pokoju gościnnego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

222 000 zł52 m² 4 269 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 52m2 w Katowicach przy ul. Mikołowskiej. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi, przedpokoju, łazienki z wc, oraz kuchni. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Białystok,podlaskie

176 000 zł32 m² 5 465,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność! Polecam 2 pok. mieszkanie położone w centrum Białegostoku przy ul. Żabiej. Lokal przeszedł gruntowny remont , łącznie z wymianą wszystkich instalacji. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł29 m² 6 517 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

287 000 zł35 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

tel. Super oferta 2 pok Ok Borowskiej Dwupokojowe mieszkanie po remoncie,w odremontowanym bloku na Krzykach. Budynek Mieszkanie mieści się na 2 piętrze z 10. Klatka schodowa czysta po remoncie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł33 m² 6 030 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

323 000 zł44 m² 7 425,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Biały, ulica Chełmońskiego. Mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2010 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jaroty

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł77 m² 5 551,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam wykończone w wysokim standardzie mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Tęczowy Las. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Piernikowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 2 pokoi (16m/9m), aneksu kuchennego połączonego z salonem, ładnej łazienki, garderoby, pralni oraz dużego tarasu (32m). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Kaczmarskiego

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł26 m² 11 884,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Jasna kawalerka o pow. 26 mkw, po remoncie na Mokotowie. W okolicy ulic Jacka Kaczmarskiego i Domaniewskiej Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 10-cio piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

393 822 zł34 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Piękne lofty W samym sercu miasta! 0% prowizji! Gorąco polecam 1-pokojowy, luksusowy apartament położony w pięknej okolicy na Starym Mieście we Wrocławiu. Lokal posiada całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

234 000 zł37 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

463 000 zł61 m² 7 627,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, kurdwanów, ulica Wysłouchów. Mieszkanie o powierzchni 60,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

286 000 zł47 m² 6 085 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

155 000 zł31 m² 5 016 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży kawalerka/ 31m2/, w Legionowie. Mieszkanie z pięknym widokiem, do generalnego remontu. W lokalu: przedpokój, widna kuchnia, duży pokój z wnęką, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

273 501 zł54 m² 5 035 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament jednopoziomowy znajduje się na parterze w nowo wybudowanym budynku B. Jest to mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią. Do apartamentu przynależy piwnica. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łużyckie

Zielona Góra,lubuskie

185 000 zł50 m² 3 685,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wygodne 2/3 pokojowe na osiedlu łużyckim Do sprzedania 2/3 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiego bloku po termomodernizacji na osiedlu Łużyckim. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Parku

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł61 m² 9 983,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Luksusowy apartament w okolicach ulicy Przy Parku, 100m od Parku Szczęśliwickiego. Apartament na 2 pietrze, w budynku 18 mieszkań. Elewacja budynku wykończona kamieniem. Ochrona całodobowa. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Ursynowie. Nieopodal znajduje się stacja metra Natolin. Łączna pow. wynosi 47 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł90 m² 9 020 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania czteropokojowy apartament położony na strzeżonym i monitorowanym osiedlu na Bielanach. Położony na parterze czteropiętrowego apatamentowca wzniesonym w 2000r. Kameralny niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

62 000 zł46 m² 1 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam 2 - pokojowe mieszkanie położone w pięknej części Boguszowa Gorc. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 46 m 2 , obejmuje ona dwa jasne pokoje, kuchnię z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodociągowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

186 000 zł67 m² 2 767,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Administrator Spółdzielnia Budowlano- mieszkaniowa " Przyjezierze " czynsz ok. 466 zł (fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne, ogrzewanie). Mieszkanie o pow. 67,20 m2, położone na IV piętrze ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

222 222 zł37 m² 6 006 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo po remoncie ( z wyjątkiem lazienki - remont przeprowadzony 4 lata temu). Na podłogach ładny ciemny gres + wysokiej jakości panele podłogowe. Nowa kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bochnia

Bochnia,małopolskie

449 000 zł91 m² 4 948,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Właściciel sprzeda nowe, umeblowane, wyposażone w klimatyzację mieszkanie w nowoczesnym budownictwie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze przy ul. Św. Jana 14 w Bochni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malewicza

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

166 000 zł48 m² 3 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 48 m2, II piętro, w Modlin Twierdzy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 20 m2, z wyjściem na balkon, pokoju o pow. 12 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

160 000 zł16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Poznań,wielkopolskie

289 000 zł53 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecam rozkładowe, przytulne mieszkanie na czwartym pietrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald - Łazarz. Dwa pokoje, okna wychodzące na południe, wschód; widok na inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

349 000 zł37 m² 9 432 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładne, nowocześnie urządzone mieszkanie w nowym budownictwie położone przy ul. Przemysłowej na Zabłociu w Podgórzu. Lokal dostępny od lutego 2018 r. Piętro: 3/7 z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł134 m² 4 437,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny przestronny apartament położony na 2 piętrze w niskim budownictwie z 2009r. przy ul.Strażackiej. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonimska

Białystok,podlaskie

189 000 zł34 m² 5 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu przytulną kawalerkę na osiedlu Bojary. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły, oddanym do użytku w 2004 roku. Na pow. 33,7 m2 składają się : - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miodowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

132 000 zł70 m² 1 885,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania typu M6 zlokalizowanego na bardzo dogodnym 1 piętrze, wysokiego, ocieplonego bloku przy ul. Miodowej. Lokal składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

167 000 zł50 m² 3 310,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na III piętrze w X piętrowym budynku o powierzchni 50,37 mkw. Mieszkanie składa się z widnej, oddzielnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kleosin

Kleosin,podlaskie

291 999 zł49 m² 5 959,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu (nowe) mieszkanie o pow. całkowitej 49 m2, usytuowane w nowoczesnym apartamencie. Kleosin Główne cechy mieszkania: - wykończone, wystarczy wnieść meble - 3 pokoje - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Luboń

Luboń,wielkopolskie

242 865 zł54 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań, nieopodal Warty. W ofercie znajdują się dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 36 do 58 m. Do mieszkań istnieje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij