dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

472 000 zł95 m² 4 968,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 poziomowe 5 pokojowe o powierzchni 95,2m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Lokal usytuowany na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł74 m² 6 671 zł/m²

 

Piętro:9/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Eleganckie*2000r*3pok.74M2*LOGGIA*POLECAM! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Bielanach - Chomiczówka o pow.74,20 m2. Położone na dziewiątym piętrze w 10 piętrowym budynku z 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam ładne i ciche mieszkanie 2 pokojowe (w pełni rozkładowe) o pow. 47 m2 na gądowie małym po remoncie, położone na 2 im piętrze w 10 p. bloku przy ulicy Szybowcowej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

234 000 zł37 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruczaj

Kraków,małopolskie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,54m2 zlokalizowane w dzielnicy Dębniki/ Ruczaj na os. Europejskim przy ul. Bobrzyńskiego. Lokal usytuowany na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

233 000 zł38 m² 6 131,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2 zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta na os. Kolorowym. Lokal usytuowany na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gutenberga

Kraków,małopolskie

220 000 zł28 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Gutenberga. Mieszkanie o powierzchni 28 m2 usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy, przy jednej z głównych ulic Wrocławia - Henryka Sienkiewicza. Mieszkanie jest zadbane, jasne, ciche, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

399 500 zł64 m² 6 242,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2 zlokalizowane w dzielnicy Dębniki/ Ruczaj przy ul. Kobierzyńskiej. Lokal usytuowany na podwyższonym parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Kasztanowe

Szczecin,zachodniopomorskie

135 000 zł31 m² 4 318,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Oferuję Państwu dużą kawalerkę (31 m2) na os. Kasztanowym. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku czteropiętrowego. Okna wychodzą na południe. Kuchnia jasna z oknem. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Kraków,małopolskie

379 000 zł65 m² 5 830,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 zlokalizowane w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Dwernickiego. Lokal usytuowany na parterze 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 68m 2 , zlokalizowane na ul. Kluczborskiej. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego bloku. Lokal składa się z 3 sypialni, salonu z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł70 m² 8 009 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie 2pok. 69M2 Z dużym potencjałem! polcam! Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.69,92 m2 w świetnej lokalizacji Dolnego Mokotowa w pobliżu Morskiego Oka i Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrodnik

Tychy,śląskie

198 000 zł63 m² 3 152,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow 58 m2 , które jest ciekawą ofertą dla inwestora jeśli chodzi o wynajem dla pracowników. Nieruchomość znajduje się w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tonie

Kraków,małopolskie

320 000 zł53 m² 6 017,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie biura W całości pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie od developera. Przy sprzedaży nie obowiązuje pcc Kameralny zespół mieszkaniowy położony w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Beskidzkie

Bielsko-Biała,śląskie

189 000 zł55 m² 3 436,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie o pow. 55,4 m2 na osiedlu Beskidzkim. Zlokalizowane na 3 piętrze 10-piętrowego bloku. Blok ocieplony, zadbana klatka schodowa, zamykana na domofon, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielawska

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł158 m² 17 405 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czteropokojowy luksusowy apartament o pow. 158 m2 na Górnym Mokotowie. Położony na zamkniętym i strzeżonym całodobowo osiedlu przy Królikarni. Na terenie osiedla znajduje się np. fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł50 m² 9 760 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kamienica,2pok.50M2, DO WPROWADZENIA, PO KAPITALNYM REMONCIE, SŁODOWIEC! Do sprzedania przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 50m2 w kamienicy na Słodowcu-Bielanach. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaczeńcowa

Lublin,lubelskie

348 000 zł75 m² 4 640 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

* bez żadnej prowizji* Oferuję ciepłe i przestronne mieszkanie zlokalizowane na bardzo wysokim parterze na ul Kaczeńcowej w dzielnicy Czyby Łęgi. Składa się ono z 4 oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

258 200 zł93 m² 2 782,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecamy Państwu lokal mieszkalny, położony na I piętrze o pow. 86,80 m2. Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym, przestronne, rozkładowe z balkonem oraz ustawną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 35,26m2 + taras 4m2+ ogródek 17m2 Obligatoryjnie miejsce postojowe zewnętrzne w kwocie 20 000 pln. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

385 000 zł37 m² 10 405,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowocześnie wykończone, nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2 zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza przy ul. Poznańskiej (przecznica ul. Wrocławskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł94 m² 10 692 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Bajkowa lokalizacja! mieszkanie 4 pok. 93,53M2 blisko łazienek! jedyna I pożądana lokalizacja! polecam! W super lokalizacji, w okolicy Łazienek Królewskich czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwai

Kraków,małopolskie

599 000 zł74 m² 8 040,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Szwai. Mieszkanie o powierzchni 74,5 m2 usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada taras (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

330 000 zł48 m² 6 832 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 48,3 mkw., zlokalizowane na 1 piętrze 3 piętrowego bloku (2002 rok, cegła) przy ulicy Obozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne Wzgórze

Kielce,świętokrzyskie

178 000 zł50 m² 3 574,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 mkw położone na wysokim parterze w X piętrowym budynku, na osiedlu Słoneczne Wzgórze. Bardzo dobra lokalizacja, centrum osiedla. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

235 000 zł37 m² 6 421 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Polecamy. Komfortowa kawalerka, w pełni wyposażona, do niewielkiego odświeżenia. Cena do negocjacji. Oferujemy do sprzedaży wygodną kawalerkę o pow. 36,6 mkw., zlokalizowaną na 6 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

335 000 zł71 m² 4 718 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 71m2 w Katowicach przy ul. Tysiąclecia. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z 4 pokoi (w tym z 3 ustawnych pokoi i salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Kraków,małopolskie

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie Kraków, krowodrza, ulica Chopina. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. W kamienicy winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemionki

Kraków,małopolskie

478 940 zł44 m² 10 885 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górnicza

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe, o powierzchni użytkowej 74 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na III piętrze i poddaszu budynku zlokalizowanego przy ul. Górniczej. Lokal posiada na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł54 m² 9 522,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament blisko Starego Miasta w Gdańsku. Około 100 metrów od gdańskiej mariny znajduje się nowoczesny apartament. Stan deweloperski. Mieszkanie znajduje się na najwyższej kondygnacji. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

317 175 zł75 m² 4 229 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. 0% prowizji oleśnica / dwa poziomy / balkon / piwnica Polecam mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim w Oleśnicy. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

272 000 zł35 m² 7 751,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferuję do sprzedaży słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,09m2 na warszawskiej Pradze Północ ( Nowa Praga ) przy ul. Szanajcy. Mieszkanie mieści się w kamienicy z 1953r (cegła) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

99 990 zł78 m² 1 281,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej części Boguszowa. 4 pokoje w tym 2 mniejsze ze skosami, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. mieszkanie po kapitalnym remoncie (wymaga malowania). ogrzewanie co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

399 000 zł54 m² 7 457,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, krowodrza, ulica Wrocławska. Mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Głuszyna

Poznań,wielkopolskie

185 232 zł36 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do każdego zakupionego mieszkania ubezpieczenie na 1 rok gratis! oraz prezent od centralhouse! * Lokalizacja inwestycji sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Gliwice,śląskie

209 000 zł69 m² 3 042,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ścisłe centrum, 300 m od rynku, naprzeciw parku Mickiewicza, okna na park i ulicę,ogrzewanie centralne, woda ciepła- junkers. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,10 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Morena. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi: jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

493 000 zł62 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).