dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwai

Kraków,małopolskie

599 000 zł74 m² 8 040,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Szwai. Mieszkanie o powierzchni 74,5 m2 usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada taras (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

330 000 zł48 m² 6 832 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 48,3 mkw., zlokalizowane na 1 piętrze 3 piętrowego bloku (2002 rok, cegła) przy ulicy Obozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne Wzgórze

Kielce,świętokrzyskie

178 000 zł50 m² 3 574,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 mkw położone na wysokim parterze w X piętrowym budynku, na osiedlu Słoneczne Wzgórze. Bardzo dobra lokalizacja, centrum osiedla. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

235 000 zł37 m² 6 421 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Polecamy. Komfortowa kawalerka, w pełni wyposażona, do niewielkiego odświeżenia. Cena do negocjacji. Oferujemy do sprzedaży wygodną kawalerkę o pow. 36,6 mkw., zlokalizowaną na 6 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

335 000 zł71 m² 4 718 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 71m2 w Katowicach przy ul. Tysiąclecia. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z 4 pokoi (w tym z 3 ustawnych pokoi i salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Kraków,małopolskie

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie Kraków, krowodrza, ulica Chopina. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. W kamienicy winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemionki

Kraków,małopolskie

478 940 zł44 m² 10 885 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górnicza

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe, o powierzchni użytkowej 74 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na III piętrze i poddaszu budynku zlokalizowanego przy ul. Górniczej. Lokal posiada na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł54 m² 9 522,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament blisko Starego Miasta w Gdańsku. Około 100 metrów od gdańskiej mariny znajduje się nowoczesny apartament. Stan deweloperski. Mieszkanie znajduje się na najwyższej kondygnacji. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

317 175 zł75 m² 4 229 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. 0% prowizji oleśnica / dwa poziomy / balkon / piwnica Polecam mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim w Oleśnicy. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

272 000 zł35 m² 7 751,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferuję do sprzedaży słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,09m2 na warszawskiej Pradze Północ ( Nowa Praga ) przy ul. Szanajcy. Mieszkanie mieści się w kamienicy z 1953r (cegła) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

99 990 zł78 m² 1 281,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej części Boguszowa. 4 pokoje w tym 2 mniejsze ze skosami, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. mieszkanie po kapitalnym remoncie (wymaga malowania). ogrzewanie co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

399 000 zł54 m² 7 457,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, krowodrza, ulica Wrocławska. Mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Głuszyna

Poznań,wielkopolskie

185 232 zł36 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do każdego zakupionego mieszkania ubezpieczenie na 1 rok gratis! oraz prezent od centralhouse! * Lokalizacja inwestycji sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Gliwice,śląskie

209 000 zł69 m² 3 042,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ścisłe centrum, 300 m od rynku, naprzeciw parku Mickiewicza, okna na park i ulicę,ogrzewanie centralne, woda ciepła- junkers. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,10 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Morena. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi: jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

493 000 zł62 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie na granicy Sopotu i Gdańska. Wirtualny spacer: mieszkanie: mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi o powierzchniach 8,5m2, 12,1m2,9m2 oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł146 m² 3 835,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1946

Polecam duże mieszkanie w kamienicy o pow. 146,83m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy Urzędzie Miejskim na I pietrze. Idealne wykorzystanie na biuro, kancelarię adwokacką. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczny Stok

Białystok,podlaskie

195 000 zł52 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Tobie mieszkanie dwupokojowe w Białymstoku znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji. Osiedle Słoneczny Stok. W mieszkaniu została wymieniona stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

239 999 zł50 m² 4 799,98 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,5m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze/ Kurdwanów przy ul. Wysłouchów. Lokal usytuowany na widokowym 11 piętrze bloku 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł72 m² 4 820,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Uwaga! okazja! idealne dla rodziny jak I na inwestycje pod wynajem W rewitalizowanej kamienicy! lokalizacja : Najważniejsze kryterium przy wyborze mieszkania. Pamiętaj w mieszkaniu możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Pachońskiego. Lokal usytuowany na 5 piętrze 11 piętrowego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne i bardzo przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2 zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza przy ul. Lubelskiej. Lokal usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł45 m² 7 778 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł65 m² 3 842,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum. Na 64 m2 składa się: - duży salon z kominkiem elektrycznym oraz z wyjściem na balkon - 2 sypialnie - toaleta - łazienka - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

125 000 zł41 m² 3 040,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 41,11m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,kuchni,przedpokoju, łazienki z wc oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

238 000 zł31 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

395 000 zł78 m² 5 064 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Największa oferta rynku pierwotnego W wielkopolsce! ponad 50 inwestycji deweloperskich W poznaniu I okolicach W jednym miejscu! U nas W biurze : - zapoznasz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

115 000 zł26 m² 4 389,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy nowoczesną kawalerkę usytuowanych w cichym, zielonych i atrakcyjnym zakątku Głuszycy. W pobliżu sklepy, szkoła, baseny- odkryty oraz kryty, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

209 000 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z24 pokoi (26m/10m), kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Obozowa. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2002 roku. Mieszkanie posiada taras (35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneckiego

Kraków,małopolskie

307 000 zł52 m² 5 903,85 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,6m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Mariana Słoneckiego. Lokal usytuowany na 3 piętrze 13 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bartoszyce

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

160 000 zł50 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M4 w Bartoszycach! Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w okolicach szpitala powiatowego. Na powierzchnię wynoszącą 49,5m2 składają się dwie sypialnie, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Cena zawiera w sobie: - mieszkanie 50m2, - zamykany garaż (15,21m2), - komórka lokatorska (3,94 m2). Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,05m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

548 000 zł67 m² 8 179,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze / Ruczaj przy ul. Grota Roweckiego. Lokal usytuowany na 6 piętrze bloku 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podłęska

Kraków,małopolskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 37m2+ sypialnia na poddaszu, która nie jest wliczona w metraż mieszkania zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Joselewicza

Kraków,małopolskie

957 600 zł96 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 96m2 zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto/ Kazimierz przy ul. Berka Joselewicza. Lokal usytuowany na poddaszu 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł102 m² 11 659 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie na Żoliborzu Posiada powierzchnię 102,5 m2, na co składa się: olbrzymi salon z aneksem kuchennym, (54 metry) trzy oddzielne sypialnie, (12,25; 12,11; 12,40 metrów) przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majora

Kraków,małopolskie

409 000 zł67 m² 6 104,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Czerwony, ulica Majora. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ignatki-Osiedle

Ignatki-Osiedle,podlaskie

309 000 zł67 m² 4 601,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

*** przestronne wnętrza na wyższym parterze W nowym budownictwie *** Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Ignatki, tuż przy granicy z miastem. Lokalizacja szczególnie polecana dla.