dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

320 000 zł41,70 m² 7 674 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 41 metrów z balkonem i komórką lokatorską w dzielnicy Śródmieście w okolicach ulic przędzalniana/tuwima. Lokal położony na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy marysin/doły w okolicach ulic Harcerska, bracka. Lokal o powierzchni 35 metrów bez balkonu, usytuowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Centrum 2 minuty od rynku stare miasto świetna lokalizacja 3 pokoje przejściowe osobna kuchnia po remoncie II piętro piwnica pełna własność księga wieczysta bez obciążeń Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Retkini. Lokal w pełnym rozkładzie z balkonem po generalnym remoncie w 2024 roku. Jasne, przestronne, 42 metrowe mieszkanie ,położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 301 zł49,62 m² 15 000,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania W tej lokalizacji od 2 do 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam piekne, przestronne 2pokojowe mieszkanie na ul. Ledóchowskiego 23 w Szczecinie (gumieńce). Mieszkanie dwustronne z osobna kuchnią oraz dużym balkonem. Powierzchnia mieszkania 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,26 m² 10 495,68 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m2, zlokalizowane na ul. Krakowskiej W Szczecinie (gumieńce). Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze wysokiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

904 000 zł68 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 68 m z balkonem | Kraków Prądnik Biały | nowe budownictwo | stan developerski Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł89,60 m² 5 412,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

To przestronne, dopracowane w każdym calu mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają spokoju, estetyki i funkcjonalności bez konieczności przeprowadzania remontu. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w dzielnicy Widzew. Lokal w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni 46 metrów, położony na 5 piętrze w wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Home&invest Oddział Wrocław 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Lubińska, szczepin, wrocław | 39 m Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w nowoczesnym bloku z 2010 roku, zlokalizowanym na spokojnej i cenionej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu w inwestycji ,apartamenty drewnowska" Lokal wykończony i umeblowany- gotowy do zamieszkania. Układ mieszkania -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 066 343 zł65,40 m² 16 304,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje 65,4 m2 ze strefą dzienną 21,2 m2 oraz balkonem 6,9 m2. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części wspólnych i dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,46 m² 8 585,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Każdy lokal posiada niezależne wejście, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł71 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie z potencjałem w zielonej części Wrocławia al. Poprzeczna super cena! Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, dobrą komunikację i wygodę codziennego życia właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36,08 m² 12 444,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską W cenie! os. Europejskie, ul. Węgierska. Blok z 2024r. z windą, II piętro. Na pow. 36,08m2, składa się: - salon (z.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38,50 m² 9 610 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z balkonem o pow. 38,5m2, częściowo rozkładowe ( przejście z salonu do kuchni), usytuowane na 4 piętrze w bloku przy ul. Lnianej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,22 m² 6 923 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 46 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 1 piętrze. Mieszkanie duże.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,20 m² 10 142,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remocie znajdujące się na 4 piętrze niskiego ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka +parking Na sprzedaż kawalerka 21,54 m z balkonem położona w dzielnicy Polesie Stare w okolicach ulic 6 sierpnia/pogonowskiego. Osiedle to na przestrzeni ostatnich lat diametralnie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł50,45 m² 5 252,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji gotowe do wprowadzenia Jastrzębie-Zdrój, ul. Małopolska Cena: 265 000 zł - do negocjacji Powierzchnia: 50,45 m 4 piętro w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł38 m² 13 158 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apatrament 2 pokojowy Z garażem Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w dzielnicy Śródmieście /widzew Stary w okolicach ulic Ruska, zbiorcza, sarnia. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł49,43 m² 7 283,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, z przynależnym ogródkiem, położone w Nowym Stawie przy ul. Wita Stwosza. Nieruchomość o powierzchni 49,43 m znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł41,14 m² 5 809,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Tarnowskich Górach, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Osada Jana, przy ul. Słoneczników. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 416 zł52,24 m² 9 100,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym oraz dodatkową powierzchnią użytkową na poddaszu, idealną na sypialnię. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwa niezależne lokale mieszkalne położone w miejscowości Rydzewo, w pobliżu Drawska Pomorskiego. Mieszkania znajdują się w budynku wielolokalowym (trzy lokale), co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł51,15 m² 14 271,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Poranek wita Cię falą naturalnego światła, wpadającego przez wschodnie okna. Poczuj aromat kawy na przestrzennym balkonie, który staje się Twoim punktem regeneracji. Każdy metr tej nowoczesnej bryły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 247 zł63,02 m² 17 300,02 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Piła, jadwiżyn Lokalizacja, która ułatwia codzienne życie. Układ idealny dla rodziny. Dostępne od zaraz. Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł53,20 m² 7 312,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m , położone w kameralnym bloku z cegły z lat 90., którego zabudowa przypomina bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł67 m² 23 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m zlokalizowany przy ul. Ślusarskiej na krakowskim Zabłociu. To nowoczesna nieruchomość wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,51 m² 7 602,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 z balkonem, zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku w sercu łódzkich Bałut, przy ulicy Brackiej. To oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł36,36 m² 26 952,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje Z balkonem! prestiżowa lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Nadwiślańskiej, dzielnica Stare Podgórze. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,40 m² 14 438,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na Górnej. Lokal z balkonem w całkowitej amfiladzie, położony na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane na spokojnym podmiejskim osiedlu. W skład mieszkania wchodzą : - salon z wyjściem na zadaszony taras i ogród od.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł70 m² 7 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m położone w kameralnym budynku dwulokalowym w Łobzie (ul. Krzywa dawniej Janka Krasickiego). Nieruchomość stanowi udział 1/2.