dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje po remoncie | Kowale | gotowe do wprowadzenia | Partycypacja tbs Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrojowa 14

Przetakówka Nowy Sącz

537 530 zł54,85 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrojowa 14

Przetakówka Nowy Sącz

537 530 zł54,85 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrojowa 14

Przetakówka Nowy Sącz

528 675 zł50,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 956 zł29,91 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesna kawalerka w otoczeniu natury | Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Konopnickiej na osiedlu Mickiewicza. Lokal położony na 3-piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły. Wnętrze podzielone na dwa pokoje, kuchnię oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,39 m² 8 406,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 390000 zł Szukasz mieszkania, które łączy komfort domu z wygodą mieszkania w bloku? A może inwestycji, ta oferta spełnia wszystkie kluczowe kryteria inwestycyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, której budowa rozpoczęła się w lipcu 2024 roku i została właśnie zakończona. Nieruchomość jest przygotowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 090 zł37,05 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w inwestycji Stacja Łódź w Łodzi. W mieszkaniu mieści się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz balkon. Dodatkowo: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 788 zł53,58 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w inwestycji Stacja Łódź w Łodzi. W mieszkaniu mieści się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, taras i ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 735 zł68,91 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w inwestycji Stacja Łódź w Łodzi. W mieszkaniu mieści się salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki oraz dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł75 m² 2 653,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena Bez prowizji dla kupującego Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w Barzkowicach, gmina Stargard, powiat stargardzki. 75m2, rozkładowe, 2 duże pokoje (21 i 17 m2) i 2 małe.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł132,86 m² 5 193,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Nowa cena Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany na parterze w domu jednorodzinnym z dwoma wyodrębnionymi lokalami. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,67 m² 14 998,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,67 m , położone na pierwszym piętrze bloku z 2011 roku przy ul. Wileńskiej w Krakowie. Budynek położony w blisko.

Szczegóły ogłoszenia

599 908 zł31,91 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Bunscha w Krakowie Oferujemy funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 31,91 m , położony na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,37 m² 7 595,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Ociosowej w Polkowicach. Mieszkanie ma powierzchnię 49,37 m2 i składa się z 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 152 zł41,92 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Funkcjonalny, 2-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w luksusowej inwestycji Central Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 768 zł56,96 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Funkcjonalny, 3-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w luksusowej inwestycji Central Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 148 494 zł90,79 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Funkcjonalny, 4-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni i 2 łazienek. Lokal znajduje się w luksusowej inwestycji Central Park Świdnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta - przestronne mieszkanie dla rodziny lub świetna inwestycja pod wynajem! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? To.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47,30 m² 14 355,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne 2 pokoje Z ogromnymi balkonami - drabinianka | komórka I miejsce W cenie Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość na prestiżowej Drabiniance. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 265 zł67,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,93 m2 usytuowane w kameralnym, zakończonym Pierwszym Etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 775 zł70,55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,55 m2 usytuowane w kameralnym, zakończonym Pierwszym Etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 47 m , usytuowane na 2 piętrze w budynku z dwiema nowoczesnymi windami. Mieszkanie jest ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,42 m² 10 749,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Eleganckie 4 pokoje na białostockim Osiedlu Antoniuk - gotowe do wprowadzenia! Szukasz wygodnej przestrzeni do zamieszkania? Przy ulicy Tuwima w Białymstoku czeka na Ciebie wyjątkowe, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł58,30 m² 9 005,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przytulne 3 pokoje na Osiedlu Piasta - idealne dla rodziny! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 58,30 m przy ul. Towarowej 10 (II piętro). To przestrzeń z dużym potencjałem, gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60,34 m² 4 126,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne 3 pokoje z balkonem przy ul. Lipowej - Twoja własna aranżacja! Szukasz miejsca, które stanie się Twoją oazą spokoju? Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

201 200 zł25,15 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim w Ośnie Lubuskim #twojaprzyszloscmaswojadres Nowoczesne mieszkania w centrum | 25 65 m | winda.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł54 m² 14 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu, wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł40 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! ul. Grażyny. Klimatyczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na parterze niskiego kameralnego bloku po termomodernizacji. Na układ mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,92 m² 14 581,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,92 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku przy ulicy Różanej. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36,54 m² 7 361,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,54 m , usytuowane na czwartym piętrze w niskim, zadbanym bloku. Na układ mieszkania składają się składa się: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,46 m² 9 837,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Lublina - ul. Wschodnia! Na sprzedaż klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,46m2, zlokalizowane w centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,90 m² 11 226,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świetna oferta dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż komfortowe, dwustronne po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 48,90 m zlokalizowane przy ul. Tymiankowej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł69 m² 10 942,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 69 m na pierwszym piętrze. Zielona dolina, ul. Daleka. Kameralny blok z 2021r. , ogrodzony, monitoring. W cenie miejsce postojowe + dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,60 m² 7 579,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 37,6 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł43,26 m² 10 402,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, w kameralnym budynku z 2018 roku. Na powierzchnię 43,26 m2, składają się : pokój z aneksem kuchennym 26,11m2, sypialnia 8,14 m2, przedpokój 3,99.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwuosobowy apartament znajdujący się w Rezydencji Trzy Korony w budynku Korona Piastów w Świnoujściu. Budynek wybudowany i oddany do użytku właścicieli w roku.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł50,16 m² 14 950,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Eleganckie 3 - pokojowe mieszkanie Z garażem zaledwie 2 km od krupówek 3 pokoje, 2 niezależne sypialnie - p rzestronny układ zapewniający komfort dla rodziny lub grupy przyjaciół. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38,92 m² 14 645,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w sercu Jeżyc, gotowe do zamieszkania od zaraz! Do podanej ceny należy doliczyć 69.000,- zł za miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł46,90 m² 4 477,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe | 46,9 m | Tomaszowo, ul. Brzozowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m , zlokalizowane na 4. piętrze w niskim, zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w Zielonej Górze przy ul. Rydza-Śmigłego, na 3 piętrze budynku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł53,49 m² 8 880,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Legnica, ul. Złotoryjska, mieszkanie, duży balkon, budynek z 2021r, 3 pokoje, sprzedaż. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,49 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 310 zł41,30 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 41,3m2 zlokalizowanego na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Budynek położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (w cegle, na I piętrze) składające się z 4 rozkładowych pokoi (35m/18m/11m/7m), kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc,.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł44,03 m² 5 042,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

| na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 39,64 m 2 , usytuowane na 2 piętrze 2-piętrowego budynku przy Alei Legionów. Układ: mieszkanie składa się z: 2 niezależnych.