dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

338 000 zł63 m² 5 365,08 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: balkon / pełne rozkład / dwustronne Mieszkanie o powierzchni 63 m2 na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

195 000 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ścisłe centrum Karpacza 200 m od deptaka , blisko wyciągi narciarskie , dogodne położenie i łatwy dostęp do atrakcji turystycznych miasta. Ze względu na lokalizację oferta ta zapewni zwrot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów

Kraków,małopolskie

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, mistrzejowice, os. Piastów. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na drugim piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Łokietka. Lokal usytuowany na 1 piętrze 3 piętrowego kameralnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

211 002 zł54 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 54,27 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

139 000 zł46 m² 3 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie wraz z balkonem, widną i odrębną kuchnią oraz łazienką z toaletą na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

384 999 zł127 m² 3 026,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkanie dwupoziomowe 127,2 m 2 z ogródkiem Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Stary Lubin o pow. 127,2 m 2. Funkcjonalne mieszkanie deweloperskie z ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witoszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

182 073 zł54 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ostatnie mieszkanie Ładne, nowo-budowane mieszkania w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej położonej przy ul. Drzewieckiego/witoszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowa

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Podjuchy. Rozkładowe 2 pokojowe z balkonem zabudowanym typu loggia położone na IV piętrze w niskim czteropiętrowym, metraż 46m2. Świetna lokalizacja. W pobliżu szkoła, rynek, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotowo

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł63 m² 5 163,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ul. Włoskiej. Lokal usytuowany na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Makowska

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł26 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 25,5 m2 w budynku z cegły. Mieszkanie znajduje się na 4 pietrze. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi możliwość wyodrębnienia niewielkiej sypialni z oknem. Kuchnia w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł41 m² 7 439,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim krzyki / mościckiego ok. / balkon Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41 m2. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Będzin,śląskie

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**mieszkanie na sprzedaż** idealna lokalizacja: przestronne i cieple mieszkanie położone w Będzinie przy ul.Andersa. W pobliżu nieruchomości znajduje się: -sklepy -szkoła -przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wodzisławska

Rybnik,śląskie

349 000 zł87 m² 4 002,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle zlokalizowane na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów w ośmiu segmentach o nowoczesnej stylizacji. Przedmiotem tej oferty jest apartament czteropokojowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnicza

Gdynia,pomorskie

440 000 zł76 m² 5 752,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zachęca do aktywności fizycznej w każdej wolnej chwili. Alejki spacerowe, ścieżki rowerowe to wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł80 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie - 3 pokoje w bardzo dobrej lokalizacji Mokotów - Sadyba u zbiegu ulic Sobieskiego i Bonifacego. Atrakcyjna cena - 610 000,-zł Rozkładowe 80m2 3 pokoje Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przedmieście Oławskie

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł91 m² 4 921 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie 4 pokoje widok na otwartą zielona przestrzeń, w tym miejscu powstanie park. Kontakt: tel. Polecam mieszkanie czteropokojowe z osobną jasną kuchnią, położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

402 215 zł78 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Olsza II

Kraków,małopolskie

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, olsza, ulica Młyńska Boczna. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

378 000 zł58 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; tel. Tarnogaj / nowa inwestycja / bez prowizji dla kupującego / tramwaj / niskie budownictwo / Mieszkanie o powierzchni 58,67m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

533 000 zł68 m² 7 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze/ Ruczaj przy ul. Kobierzyńskiej. Lokal usytuowany na 1 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł89 m² 7 752,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Kkomfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w apartamentowcu na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 2-piętrowym,składa się z dużego widnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 700 000 zł64 m² 26 645,80 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gdynia "sea towers", sprzedam / wynajmę apartament w wieży "a", znakomicie położony, ścisłe centrum Gdyni, z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską, pólw. Helski, plażę, klif.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

305 288 zł49 m² 6 243 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Krzykach, jagodno które powstanie pod koniec maja roku 2018. Rata kredytu: 1 423 zł Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z salonu(18,9 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

153 000 zł56 m² 2 732,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

mieszkanie na 3 piętrze,wyżej strych -suszarnia,dostępna piwnica. okna wszędzie wymienione na plastikowe,podłoga mozaika,w salonie sztukateria,korytarz boazeria.łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Basztowa

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł170 m² 7 941 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Basztowej, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z windą. Powierzchnia mieszkania wynosi 169,43 m2 plus duża antresola, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł37 m² 9 865 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe mieszkanie na osiedlu Kasztanowy Park Mieszkanie wyposażone. W dużym pokoju aneks kuchenny , w małym pokoju podwójna sypialnia, w przedpokoju garderoba ok 3 m2 W garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone na VII piętrze w 7-piętrowym budynku z 2001 r. w okolicy ul. Ułanów. Mieszkanie składa się z jasnej, oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

349 000 zł46 m² 7 587 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie. Położone jest na 5 piętrze 9 piętrowego bloku w okolicy ul. Prądnickiej. Blok ocieplony, w tym roku planowany remont klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Kraków,małopolskie

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, salwator, ulica Prusa. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 znajdującego się przy ul. Spółdzielców w Krakowie. Proponujemy Państwu jasne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

150 000 zł15 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł103 m² 3 873,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w dwupiętrowym budynku z garażami z 2009 roku w rejonie ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Składa się z przestronnego salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł41 m² 7 048,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Klimasa ok. / tramwaj / bez 2% pcc Mieszkanie o powierzchni 41,57 m2 usytuowane na wysokim parterze. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tęczowa

Poznań,wielkopolskie

426 000 zł85 m² 5 012 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferuje na sprzedaż komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie (+ poddasze) położone w podpoznańskich Plewiskach przy ul. Tęczowej. Całkowita powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rokitnica

Zabrze,śląskie

113 000 zł40 m² 2 825 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ladne,wyremontowane mieszkanie w bloku na wysokim parterze o pow. 40m2. Mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu - Rokitnicy. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Powstańców. Lokal usytuowany na 7 piętrze 13 piętrowego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

409 000 zł64 m² 6 355,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bardzo ładne i nowoczesne mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze 5-piętrowego bloku z windą. Rok budowy 2012. Powierzchnia całkowita wynosi 64,35 m2. Lokal składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefitów

Kraków,małopolskie

495 000 zł46 m² 10 760,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2 zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza/ Łobzów przy ul. Józefitów. Lokal usytuowany na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy.