dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Widne mieszkanie na Woli Mieszkanie o klasycznym rozkładzie z dwoma niezależnymi pokojami, osobną kuchnią, łazienką i przedpokojem. Dobra lokalizacja, w pobliżu dużo zieleni (park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

303 000 zł53 m² 5 716,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,41m2 zlokalizowane w dzielnicy Swoszowice przy ul. Macieja Dębskiego. Lokal usytuowany na 2 piętrze 3 piętrowego kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

264 863 zł31 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli poszukujesz kawalerki w nowoczesnym budynku w centrum Wrocławia, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tą ofertą. Oferuję 1-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 31 mkw znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

309 000 zł52 m² 5 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Czerwony, ulica Dobrego Pasterza. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł78 m² 6 899,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Poszukujesz mieszkania z niesamowitym klimatem? W pobliżu lasu i metra? Może zależy Ci na świetnej inwestycji? Chciałbyś mieć garaż podziemny? Liczy się dla Ciebie dobry dojazd?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

243 000 zł41 m² 5 927 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

262 000 zł48 m² 5 139 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł43 m² 7 002,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwa pokoje 42,7m2 +4,4m2 balkonu - ursus skorosze szybki termin odbioru Przytulne dwupokojowe mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie. Mieszkanie składa się z 22m2 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

195 750 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym w wyremontowanym, kameralnym budynku mieszkalnym na Azorach. Budynek po kapitalnym remoncie: wymienione wszystkie instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

542 000 zł50 m² 10 840 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe, dostępne od kwietnia. Mocną stroną jest jego doskonała lokalizacja Róg Chmielnej a Nowy Świat, obok Traktu Królewskiego. Mieszkanie jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

277 000 zł51 m² 5 431 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polne

Lubin,dolnośląskie

142 000 zł36 m² 3 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 36 m 2 na osiedlu Polnym Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na parterze w bloku czteropiętrowym. Położone w spokojnej części osiedla. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł33 m² 12 121 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Opiekun oferty tel. Bardzo przytulne, dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze położone w pięciopiętrowej kamienicy na wrocławskim rynku. Widok na Odrę. Kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Harnasie

Warszawa,mazowieckie

296 000 zł35 m² 8 457,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do pilnej sprzedaży typowa kawalerka (pokój z widną kuchnią) o powierzchni 35m2 w okolicy stacji metra Dw. Wileński. Mieszkanie usytuowane w kamienicy z lat 50-tych. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m2, położone na 11 piętrze w 11 piętrowym ocieplonym, odnowionym bloku na Ratajach, osiedle Stare Żegrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

307 000 zł51 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarasy verona Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny 2 pokojowy apartament o powierzchni 61m2 zlokalizowany w dzielnicy Krowodrza/ Bronowice przy ul. Armii Krajowej. Lokal usytuowany na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

259 220 zł56 m² 4 662,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

M3 Z balkonem, stan deweloperski, klimatyzacja! Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o pow. 55,6 m2 usytuowane na trzecim piętrze w apartamentowcu - Rynek w odległości 50 m. salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

300 000 zł38 m² 7 900,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Raciborska. Mieszkanie o powierzchni 37,97 m2 usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł134 m² 16 454,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 133.7 m2 usytuowane w Śródmieściu przy ulicy Mokotowskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

312 420 zł36 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu wyjątkową inwestycję w Kołobrzegu: apartamenty 200 m do plaży, wykonanie pod klucz Apartament 2.4 (oferta nr 107) Kameralna inwestycja, tylko 36 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

140 000 zł31 m² 4 563,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest ciekawa kawalerka położona na wysokim parterze kamienicy przy ulicy Mickiewicza. Rewelacyjna lokalizacja, pogranicze Śródmieścia i Pogodna - w sąsiedztwie sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

245 000 zł43 m² 5 704,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95m2 zlokalizowane przy ul. Boruty-Spiechowicza na Baranówce. Położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

308 000 zł54 m² 5 735,57 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,70m2 zlokalizowane przy ul. Solarza na os. Krakowska-Południe. Położone na 4 piętrze w wieżowcu. Składa się z 2 niezależnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

213 000 zł44 m² 4 850,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,91 m2 zlokalizowane przy ul. Boruty- spiechowicza na Baranówce. Położone na parterze w 4-piętrowym bloku z cegły. Składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

536 000 zł55 m² 9 745,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do pilnej sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po całkowitym, kapitalnym remoncie w bardzo dobrym punkcie na Górnym Mokotowie. Budynek usytuowany przy ul. Etiudy rewolucyjnej/miłobędzka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

150 000 zł15 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mała Poczta

Jelenia Góra,dolnośląskie

151 700 zł39 m² 3 889,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w okolicy "małej Poczty" w Jeleniej Górze. Lokal położony na trzecim piętrze w bloku po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Kraków,małopolskie

315 000 zł52 m² 6 105,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, ugorek, ulica Włodkowica. Mieszkanie o powierzchni 51,59 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł69 m² 8 587 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, zadbane mieszkanie trzypokojowe na Bemowie przy ul. Narwik. Mieszkanie z 2007r. o łącznej powierzchni 68,71 m2 na 4 piętrze budynku 6-piętrowego, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

178 000 zł29 m² 6 096 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania ustawne, dwupokojowe mieszkanie na ul. Orlińskiego Mieszkanie jest nowe, w stanie deweloperskim, do wykończenia. Mieszkanie z balkonem, wspaniały widok na panoramę Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sas-Zubrzyckiego

Kraków,małopolskie

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, wola Duchacka, ulica Sas - Zubrzyckiego. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1984 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Lubin,dolnośląskie

110 000 zł27 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbana kawalerka o pow.27 m2 ,na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym. Lokal typu studio. Mieszkanie składa się: - z salonu z otwartego na kuchnię w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

185 000 zł38 m² 4 805,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

***dwupokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem- i piętro, os. Piasta*** Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,5 m2 usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł75 m² 7 426,67 zł/m²

 

Piętro:16/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje na dwóch poziomach, super widok na panoramę miasta, wygodny dojazd i blisko terenów zielonych: doskonała propozycja dla rodziny! Mieszkanie składa się z trzech pokoi: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

250 045 zł58 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura oraz podatku pcc 2 % Kompleks nowoczesnych budynków dopasowany do potrzeb współczesnej rodziny! Oferta mieszkania trzy pokojowego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł34 m² 7 411 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Super mieszkanie W nowym budownictwie Z balkonem, piwnicą, garażem! Zapraszam na prezentację 2pok. zadbanego położonego na II p w bloku z 2008 r. Mieszkanie położone na Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

183 000 zł58 m² 3 179,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! Polecam do sprzedaży mieszkanie Sosnowiec Zagórze ul. Bohaterów Monte Cassino układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 57,56 mkw.

Szczegóły ogłoszenia