dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lea

Kraków,małopolskie

470 000 zł51 m² 9 138,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji ,lea Residence" - Bronowice. Nieruchomość: apartament zlokalizowany jest na III piętrze V- piętrowego budynku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

227 000 zł35 m² 6 485,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji Na sprzedaż pakiet dwóch mieszkań 2- pokojowych (na jednym kw) po generalnym remoncie, z nowym wyposażeniem. Cena jednego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni około 35m2 wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Doskonałe na inwestycję. Polecam do sprzedaży 2- pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ochocie. Mieszkanie składa się z: - ustawnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon, na podłodze mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hozjusza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

189 000 zł38 m² 4 921,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

+ kawalerka - 38 M 2 - ul. Hozjusza - gotowa do wprowadzenia się + + biuro nieruchomości property zaprasza na wirtualny spacer po tej nieruchomości dostępny na stronie internetowej - - serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł39 m² 12 692 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja sprzedaż bezpośrednia bez prowizji! Sprzedam piękny apartament w sercu Warszawy położony w nowoczesnym Apartamentowcu przy ul.Grzybowskiej. Korzystny rozkład mieszkania ( rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

186 147 zł48 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokoje Siewierz-Jeziorna, będzin, czeladź. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu do sprzedaży przepiękne mieszkania o pow. od 28m2 do 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł49 m² 3 053,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam słoneczne mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Wnętrze do zamieszkania, składające się z 2 oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju, łazienki oraz toalety. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

245 537 zł44 m² 5 526,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie rynek pierwotny. Bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Budowana inwestycja jest kameralna i w stylu apartamentów. Inwestycję cechuje nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

155 000 zł15 m² 10 333 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie na Piaskowej Górze. 3 pokoje, w tym w dwóch meble w zabudowie, kuchnia otwarta w zabudowie, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Piastów,mazowieckie

387 000 zł58 m² 6 672,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam ładne rozkładowe 58 metrowe mieszkanie w Piastowie (wschód - zachód) po generalnym remoncie - stan idealny. Lokal mieści się na I piętrze IV kondygnacyjnego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

230 374 zł30 m² 7 785,54 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal, który może pełnić funkcję kawalerki (status lokalu użytkowego objęty 23% vatem, który można odliczyć) w nowym apartamentowcu, którego termin oddania przypadał będzie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojewódzkiego

Łódź,łódzkie

195 000 zł54 m² 3 577,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie Tbs na lodzkim Olechowie.Mieszkanie 54,5 m2 rozkladowe,sklada sie z 2 pokoi,kuchni,lazienki.Mieszkanie posiada duzy poludniowy balkon,komorke lokatorska obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

190 000 zł73 m² 2 602,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima oferuje Państwu ładne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na 3 pietrze zadbanej kamienicy z nowym dachem i wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadarzyńska

Piaseczno,mazowieckie

522 600 zł78 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam doskonale zaplanowane pod kątem prowadzenia działalności - kancelaria, pracownia, usługi medyczne - mieszkanie w Piasecznie. Doskonale położone (kilkaset metrów do głównych urzędów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

426 000 zł56 m² 7 566,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wynagrodzenie biura W całości pokrywa strona sprzedająca Sprzedaż zwolniona z pcc. Proponujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym budynku mieszkalnym o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł62 m² 3 048,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania znajdującego się na czwartym piętrze kamienicy. Mieszkanie odświeżone, pomalowano ścian, nowa wykładzina pcv. Duże, jasne pokoje. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł72 m² 6 319,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłączność! W pełni rozkładowe trzy pokojowe mieszkanie ( możliwość wydzielenia 4 ) z balkonem w doskonałej lokalizacji - ul. Podwale w pobliżu ch Renoma. Mimo położenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionu AK Karpaty

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł55 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Batalionu ak, mokotów. Dobra lokalizacja, w pobliżu ul. Bluszczańska i ul. Bartycka. Niedaleko przystanki autobusowe. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Jelenia Góra,dolnośląskie

167 000 zł47 m² 3 553,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu komfortowe mieszkanie. Lokal znajduje się na wysokim parterze kamienicy w okolicy w okolicy ul Mickiewicza. Powierzchnia mieszkalna wynosi 47m2 a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie w centrum Gdańska, znajdujące się w kamienicy przy ul. Długiej Grobli. Łączna powierzchnia to 45,5 m2, z dwoma niezależnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

375 000 zł66 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Podgórze, rejon ul. Wielickiej - do sprzedaży rozkładowe mieszkanie składające się 3 pokoi ( 19m2, 12 m2, 13 m2), jasnej kuchni (6,5 m2), przedpokoju ( 9 m2), łazienki (3,5 m2) oraz osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

498 004 zł82 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Strona Kupująca nie płaci prowizji Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Pasażu Gryfia Piastowska 5a/16 lub pod numerem telefonu Termin oddania 09/2018 Mieszkanie numer 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł17 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż, niewielką aczkolwiek przytulną kawalerkę po kapitalnym remoncie idealna pod inwestycję (najem)! Nowocześnie urządzone mieszkanko ma około 17m2 (idealne dla 1 osoby).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Ruczaj

Kraków,małopolskie

184 000 zł28 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do zakupu idealne mieszkanie zarówno pod inwestycje jak i na start! Nieruchomość znajduje się na parterze niskiego pięciopiętrowego bloku zlokalizowanego na jednym z najlepiej rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

111 111 zł41 m² 2 700,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na pierwszym piętrze (wysoki parter) w kamienicy na Nowym Mieście, składa się z kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, przedpokoju wraz z szafą w zabudowie oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

820 000 zł96 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy w sprzedaży trzy apartamenty na Polanie! 96m - 3 pokojowy i 115m - 5 pokojowy, i 133m - 4 pokojowy, IV, v i VI piętro. Wszystkie z tarasami, z których rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Zielona Góra,lubuskie

315 763 zł80 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe 4-pokojowe Z balkonem! nowa oferta! mieszkanie dostępne od zaraz! Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim, usytuowane przy ul. Suwalskiej w Zielonej Górze, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

280 431 zł38 m² 7 379,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępna

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł44 m² 10 088,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie wykończone wysokiej jakości materiałami.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rapackiego

Radom,mazowieckie

265 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam dla Państwa piękne nowoczesne mieszkanie na osiedlu Gołębiów II. Teren osiedla jest zamykany na bramę automatyczną, furtka i drzwi do klatki na kod zabezpieczający. Mieszkanie składa się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

1 472 687 zł129 m² 11 451,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokojowe mieszkanie rynek pierwotny. Bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w nowo budowanej inwestycji przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Sosnowiec,śląskie

169 000 zł58 m² 2 923,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedania super atrakcyjne mieszkanie W sosnowcu - zagórze, ul. Kisielewskiego! cena do negocjacji lokalizacja: sosnowiec, zagórze, ul. Kisielewskiego rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

272 000 zł47 m² 5 787,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe 47 m2, ul. Wyszogrodzka Bródno Warszawa, cena: 272 000 pln. Słoneczne i ciche mieszkanie spółdzielczo-własnościowe bez kw , dwustronne (pokoje: zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł73 m² 9 041 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klimatyczne mieszkanie na Ochocie Do mieszkania wchodzi się przez przestronny przedpokój (ok. 10 m2) z szafami wnękowymi. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok. 33 m2) i balkonem (5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malawskiego

Przemyśl,podkarpackie

280 000 zł85 m² 3 305,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania ładne, przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,9 m2 przy ulicy Malawskiego w Przemyślu. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

532 672 zł77 m² 6 899 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkania na nowym kameralny osiedlu w Bronowicach Wielkich, pięć 3-piętrowych budynków z windami i garażami podziemnymi/miejscami zewnętrznymi, z komórkami lok., o ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

293 000 zł31 m² 9 421 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Kup na cele inwestycyjne otrzymaj zwrot 55 000zł! ( również dla osósb prywatnych) Wysoki standard klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

251 015 zł41 m² 6 122,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojskowa

Poznań,wielkopolskie

254 000 zł30 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż sympatyczną kawalerką o powierzchni około 30m2, położoną na trzecim piętrze w 5-piętrowym bloku wybudowanym w 2008 roku. przy ul. Wojskowej - naprzeciwko City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł35 m² 2 401,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze kamienicy na Białym Kamieniu. Lokal o całkowitej powierzchni 35,4m2 składa się z: dwóch osobnych pokoi, kuchni z wyjściem na balkon , łazienki.