dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

339 000 zł48 m² 7 047,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam Państwu przytulne mieszkanie położone w niskim bloku przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Znajduje się ono na 3 (ostatnim ) piętrze. Składa się z: 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

830 000 zł64 m² 12 884,20 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1111

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 4 -p okojowe mieszkanie o pow. 64,42 m2 przy ulicy Lewakowskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł20 m² 18 088,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka krzyki - ue rondo ul. Kamienna winda! polecam kawalerkę we Wrocławiu przy ul. Drukarskiej, blok, piętro 8, powierzchnia 20 m2, składa się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

469 000 zł67 m² 6 998,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Idealna lokalizacja - centrum, dwa kroki na rynek, dwa kroki na politechnikę. DO zamieszkania I na inwestycję. Niskie koszty utrzymania - czynsz około 350 złotych. Polecam serdecznie mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz idealnego mieszkania dla siebie? Mamy dla Ciebie niezwykłą propozycję! Sprzedajemy mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, na osiedlu Widzew. To świetna okazja dla każdego, kto szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Udzieli

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł52 m² 10 114,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,3m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon. Do użytku lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł53 m² 18 678,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży świeżo wykończonego mieszkania o powierzchni 53,27 metrów kwadratowych, znajdującego się w prestiżowej części Warszawy - Soho Factory. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piastów

Piastów,mazowieckie

599 000 zł76 m² 7 882 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dwulokalowym domu, który posiada klatkę schodową. Jedno mieszkanie jest na piętrze, drugie na parterze. Do sprzedania jest mieszkanie na piętrze, z ogrodem zimowym, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczytowa

Łódź,łódzkie

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym, zadbanym bloku z cegły na Stokach w okolicy Ul. Szczytowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł42 m² 6 129,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, ul. Boya-żeleńskiego Prezentuję Państwu typowe M-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dunikowskiego

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł57 m² 14 781,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,7 m2 oferowane w stanie deweloperskim ; usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym budynku z 2022 roku usytuowanym przy ul. Dunikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Izbicka

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł120 m² 12 543,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Idealny dwupoziomowy apartament w Wawrze Do sprzedania dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie, który znajduje się w Wawrze, na osiedlu Radość. Powierzchnia 119m2. Rok budowy 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

625 500 zł58 m² 10 795,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Bardzo dobrze skomunikowane Rozkładowe mieszkanie z dużą kuchnią na Partynicach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 634 000 zł94 m² 17 383 zł/m²

 

Piętro:18/21

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament do odbioru z klimatyzacją ***18 piętro*** kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Lokal 4 pokojowy z balkonem 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży przestronny, słoneczny apartament 47 m2 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie położone na 2 piętrze budynku z windą z 2021 roku. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Paderewskiego

Katowice,śląskie

440 000 zł63 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta prywatna. Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe, hipoteka bez obciążeń. Katowice Krasińskiego, 5 piętro 7-pietrowego bloku mieszkalnego z lat '90. Blok ocieplony, mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł47 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Gądowie Małym. Mieszkanie: * Mieszkanie 47,1m2 składa się z: - przedpokoju - salonu - kuchni - balkonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Janowice Wielkie

Janowice Wielkie,dolnośląskie

85 000 zł36 m² 2 328,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie do remontu z ogromnym potencjałem w Janowicach Wielkich. 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2, na którą składa się: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

258 000 zł35 m² 7 371,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z loggią znajdujące się w bloku na Osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 34,50 m 2 - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł53 m² 8 986,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskim Osiedlu Zakrzów dzielnica Psie-Pole położone na wysokim parterze ( jak pierwsze piętro ) niskiego czteropiętrowego bloku otoczonego zielenią ( bez windy ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

423 000 zł47 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W skład apartamentu wchodzą: -salon z aneksem kuchennym 25,78 m2 -pokój 13,81 m2 -łazienka 4,23 m2 -przedpokój 3,18 m2 Razem 47,00 m2 -istnieje możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

290 000 zł40 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Wyjątkowa oferta. Mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekraacyjnych i spa. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

870 000 zł86 m² 10 103,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe 4-pokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru! 6km od centrum miasta - Prądnik Biały! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Białystok,podlaskie

328 000 zł43 m² 7 627,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 43m2 posadowione na II piętrze w niskim bloku 4 piętrowym z cegły. Dwa niezależne pokoje. Mieszkanie dwustronne. Na podłodze w pokojach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł48 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży ustawne mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Zawada w Elblągu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o powierzchni ok. 18,5 m2, sypialni 10,5 m2, jasnej kuchni 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

339 000 zł44 m² 7 617,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku niskim z cegły. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

679 000 zł57 m² 11 889,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia się. Główne atuty nieruchomości to: - bliska odległość do komunikacji miejskiej - Cicha i spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

577 000 zł58 m² 9 934,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3pok.58m2 z balkon,widna 1 piętro Podolany, Poznań. Mieszkanie znajduje się w 4 kondygnacyjnym bloku W skład mieszkania wchodzą: - jasny salon z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

375 000 zł52 m² 7 212 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie 55 m2 na II piętrze, w niskim, trzypiętrowym bloku, w Dobrzeniu Wielkim. Mieszkanie jasne, słoneczne, pomieszczenia to: -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Augusta

Limanowa,małopolskie

229 000 zł38 m² 6 074,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie położone przy ul. Zygmunta Augusta. Lokalizacja: budynek mieści się na osiedlu przy ul. Zygmunta Augusta. W pobliżu dostępne sklepy spożywcze, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Nowa Sól,lubuskie

299 000 zł50 m² 5 956,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy wyjątkową ofertę dostępną tylko w naszym biurze Effect Home! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 50,20 m2 położone na III piętrze bloku mieszkalnego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

502 308 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł61 m² 11 401,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł25 m² 15 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na parterze, o powierzchni 25m2 na ulicy Spiżowej W mieszkaniu znajduje się: - pokój z łóżkiem - kuchnia otwarta z możliwością wstawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

688 000 zł95 m² 7 265,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na parterze w centrum/podział na 2 lub jako biuro Bardzo fajna nieruchomość przy ul. Jedności Narodowej o powierzchni prawie 100 m2, składająca się z 3 pomieszczeń, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

536 945 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m16 - mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

512 100 zł61 m² 8 399,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

A15 > I piętro > 60,97 m2 > wschód-zachód > balkon 10,18 m2 + balkon 3,85 m2 > 512 148 zł > 3 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutników

Legnica,dolnośląskie

409 000 zł67 m² 6 104,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wspaniałe, przestronne, wyremontowane w kamienicy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m2 znajdujące się na I piętrze małej kameralnej kamienicy Cena 409 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Westate przedstawia czteropokojowe rozkładowe mieszkanie na Powiślu. Idealne pod wzgędem inwestycyjnym, istnieje możliwość przerobienia mieszkania na dwa oddzielne mieszkania! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witosa

Żary,lubuskie

385 000 zł84 m² 4 577,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Żary ul. Witosa (od strony centrum). Mieszkanie w willi na 1 piętrze. 84,1 m2 powierzchni mieszkania, na które składa się kuchnia, 3 pokoje, łazienka, garderoba, przedpokój, schody na strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

351 993 zł43 m² 8 227,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji Inwestycja oddana do użytku W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij