dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heleny

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł58 m² 3 978,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam mieszkanie 57,81 m2 na 2 piętrze w kamienicy po kapitalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania została przearanżowana i uzyskano bardzo funkcjonalne 3 pokoje, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjny Loft z antresolą i garażem Loft urządzony w nowoczesnym stylu co podkreśla jego wyjątkowy charakter. Loft dwupoziomowy. Na pierwszym poziomie znajduje się salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

317 000 zł51 m² 6 215,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie 51 m2 na osiedlu "twój Parzniew Miasto Ogród" Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju i małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł31 m² 10 300,80 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka w doskonałym punkcie komunikacyjnym, na Grochowie. Apartamentowiec usytuowany bezpośrednio przy Rondzie Wiatraczna, w nowej inwestycji, dopiero oddanej do użytku, stan developerski. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

233 200 zł44 m² 5 306,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe z tarasem. Objęte programem Mdm. Inwestycja gotowa. Okolice ul. Stargajowej. Nieopodal osiedla znajduje się Park Stablowicki, nowoczesny plac zabaw z bezpieczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lirowa

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł43 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Eleganckie dwupokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu wykończonym w wysokim standardzie, oddanym do użytkowania w 2017 roku. Budynek zlokalizowany jest 10 minut od centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł38 m² 6 579 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Widne mieszkanie na Targówku Mieszkanie składa się z dwóch pokoi jeden z wyjściem na balkon,widnej kuchni,łazienki i przedpokoju. Wymaga odświeżenia Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

255 000 zł71 m² 3 591,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o bardzo funkcjonalnych wnętrzach. Mieszkanie na usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym na osiedlu Wojska Polskiego II w Knurowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

230 000 zł56 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie, na 9 piętrze, o pow.56m 2 , w Żorach na osiedlu Księcia Władysława. Mieszkanie składa się z salonu połączonego, z kuchnią i przedpokojem, dwu pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł120 m² 16 546,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Nowoczesny, luksusowy apartament w przedwojennej kamienicy, zlokalizowany w samym centrum Warszawy, przy ulicy Marszałkowskiej. W elegancko wykończonym i kompletnie wyposażonym wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł250 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament przy ul. Łuckiej na granicy Woli i Śródmieścia. Doskonała lokalizacja i komunikacja, budynek pomiędzy stacjami metra Rondo Daszyńskiego i Rondo onz. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Super okolica samo Centrum a jednocześnie cisza i spokój w otulinie zieleni. Zadbane mieszkanie na wysokim 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Pokoje rozkładowe w obu kratki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

298 778 zł49 m² 6 097,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! - katarzyna dorosz Na sprzedaż rozkładowe, nowe mieszkanie na Jagodnie o powierzchni 48,98 m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł63 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe, ciche mieszkanie na zielonym Grochowie: - pokój dzienny 17,7m2 z wyjściem na balkon - sypialnia 10,3 m2 - sypialnia 11,3m2 - oddzielna, widna kuchnia 6,6m2 - łazienka ~5m2 - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotników

Stargard,zachodniopomorskie

78 000 zł38 m² 2 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze niskiego bloku na Os. Kluczewo, stargard. Lokal o powierzchni 38 mm.kw. 2 składa się z dwóch pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedwiośnie

Kraków,małopolskie

215 000 zł36 m² 6 003,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal 35,81 m2 w stanie deweloperskim w kamienicy po generalnym remoncie. Stare Dębniki/ Ludwinów okolica ul. Przedwiośnie, do przystanków komunikacji miejskiej zaledwie 5 min (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordonówny

Białystok,podlaskie

210 000 zł42 m² 5 060,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie niedawno remontowane blisko centrum. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,5 mkw umiejscowione jest na 2 piętrze niskiego bloku na osiedlu Antoniuk. Okolica jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

519 840 zł68 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 3pokojowy ( kuchnia w aneksie lub oddzielna) w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie z dużym tarasem 36m2 od strony południowej z pięknym i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga Północ

Warszawa,mazowieckie

545 800 zł60 m² 9 173,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

390 000 zł60 m² 6 489,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Prezentujemy wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe, 60m2, na Stary Podgórzu, niedaleko Parku Bednarskiego. Mieszkanie składa się z salonu (17m2), dużej sypialni (18m2), małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paulińska

Kraków,małopolskie

565 000 zł66 m² 8 560,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na ul. Paulińskiej w dzielnicy Kazimierz, uważanej za najbardziej atrakcyjną pod wzgledem turystycznym dzielnice Krakowa. Świetna lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

493 000 zł62 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł68 m² 7 059 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie Tylko teraz doskonała cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

329 000 zł140 m² 2 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

W ofercie mieszkanie o pow.139 m 2 , w Cieszynie. Lokal mieści się na drugim piętrze kamienicy w centrum miasta. Rozkład pomieszczeń: kuchnia, spiżarka, łazienka, osobno wc, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Park Jana Kilińskiego

Łódź,łódzkie

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

283 000 zł51 m² 5 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie przestronne 2 pokoje z możliwością adaotacji na 3 Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Ostródzkiej. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

177 000 zł48 m² 3 702,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na parterze w bloku czteropiętrowym. Wysoki parter. Z dala od głównej ulicy. Ogromny przedpokój z dwoma dużymi zabudowanymi szafami. Słoneczna duża kuchnia. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Giszowiec

Katowice,śląskie

116 000 zł32 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32m2 na Giszowcu. Lokal bardzo słoneczny z oknami wychodzącymi na południe. Zielone i ciche osiedle, miłe sąsiedztwo. Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

169 000 zł40 m² 4 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Tylko na cele biurowe. Lokal w kamienicy przy ul. Niemcewicza na Ochocie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Al. Jerozolimskie, grójecka. Pokoje 14 i 12 m2 (samodzielne), łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

340 000 zł84 m² 4 027 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament do wykończenia, dwu poziomowy(salon, kuchnia, przedpokój, 2 sypialnie, łazienka, wc, poddasze/antresola. Okazja. W projekcie zdefiniowana antresola na poziomie 15 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przestronna kawalerka na Bemowie, w nowym budynku z cegły, wybudowanym w 2010 roku. Osiedle ciche i zielone, ochrona 24h, ogrodzone. Lokal składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł42 m² 14 023,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam - katarzyna dorosz tel. Dubois / kurkowa ok. / gotowe do zamieszkania Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

234 465 zł43 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 2 pokojowe balkonem o powierzchni 7,33m2 Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji II Kwartał 2019r -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krajobrazowa

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł74 m² 6 317,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje Państwu do sprzedaży czteropokojowe, nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,60 m2, a całkowitej ok 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

359 000 zł99 m² 3 609,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! 0% podatku pcc, 0 zł dodatkowych opłat. Nowe osiedle W koszalinie przy ul. Generała józefa hallera. DO nabycia mieszkania W stanie deweloperskim ,doskonała jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

0% prowizji od kupującego! nowe, wykończone mieszkanie! Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie usytuowane w bloku z 2010r., na ul. Piłsudskiego, o powierzchni 44m2. Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

690 000 zł103 m² 6 699,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania czteropokojowy apartament 103 m2 w Józefosławiu wykończony w wysokim standardzie gotowy do wprowadzenia. Apartament jednopoziomowy, komfortowy, wykończony materiałami bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł65 m² 6 426,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie po kapitalnym remoncie z pełnym umeblowaniem i wyposażaeniem. W skład którego wchodzą : salon z wyjściem na balkon, 2 sypialnie (z jenej wyjście na balkon), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 48m2, zlokalizowane w prężnie rozwijającej sie dzielnicy Zakoniczyn. W pobliżu znajdują się nowoczesne szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Duża kawalerka z balkonem z pięknym widokiem. Pokój ok 22 m2 (można podzielić na dwa), na podłodze wykładzina dywanowa, ściny malowane. Kuchnia z oknem. Łazienka i wc razem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oliwna

Dąbrówka,wielkopolskie

465 000 zł76 m² 6 118,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

- mieszkanie dwupoziomowe - Powierzchnia mieszkania - 75,79 m2 - Powierzchnia ogrodu - 110 m2 - Ekspozycja okien - południowy-wschód - Wysokość parteru i piętra - 2,7 m zestawienie powierzchni:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij