dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju. Dwustronny układ, brak przechodnich pomieszczeń. Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieniawa

Lublin,lubelskie

385 000 zł47 m² 8 215,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 46,86m2, usytuowane w bardzo pożądanej lokalizacji Lublin - Wieniawa. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze 10-piętrowego bloku, który posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wełnowiec-Józefowiec

Katowice,śląskie

554 840 zł57 m² 9 749,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego Z nami kupujący nie płaci pcc i prowizji! budynek już gotowy! W naszej ofercie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egipska

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł59 m² 16 365,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i ciche mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,60m2, zlokalizowane na 3 piętrze na bliskiej Pradze, wykończone w wysokim standardzie. Komfortowe, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Lębork,pomorskie

264 656 zł39 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Nowoczesne apartamenty z balkonem, w stanie deweloperskim, usytuowane w jednym z najwyższym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Gliwice,śląskie

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Kopernika. Mieszkanie usytuowane w bloku. Pow. 51 m2, 2 pokoje, p. 5/10. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Duży balkon. Duża, ustawna kuchnia. C.o., c.w., z.w. z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Idzikowskiego

Sulejówek,mazowieckie

530 000 zł64 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Idealne mieszkanie dla Rodziny - wokół placówki edukacyjne i przedszkole w zasięgu kilku minut piechotą. Pełna infrastruktura, duży plac zabaw przy sp nr 1, autobus miejski linii 173,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 002 400 zł54 m² 18 691 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,63 mkw. z balkonem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 000 zł58 m² 10 397,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy ofertę wykończonego w wysokim standardzie i gotowego do wprowadzenia mieszkania na osiedlu "leśna Oaza" w Olsztynie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować państwu Mieszkanie 50m2 ul Jagiellońska os Czarnów W skład lokalu wchodzą - salon z aneksem kuchennym - balkon - 3 osobne sypialnie (jeden pokój przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 000 zł49 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na trzecim piętrze w bloku na osiedlu Fordon. Pomieszczenia: 49 m 2 - salon 22 m 2 - sypialnia 9 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Kraków,małopolskie

838 125 zł56 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż lokal zlokalizowany przy ul. Madalińskiego 11a w Krakowie. Atrakcyjny lokal o powierzchni 56 m2 przystosowany jest do najmu krótkoterminowego, sprzedawany jest z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tulecka

Gowarzewo,wielkopolskie

399 000 zł77 m² 5 204,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Bez: pcc Prowizji Ukrytych koszt Cicha okolica, 15 min samochodem od Ronda Rataje Dobre połączenie z obwodnicą Poznania. Do domu przynależą miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

342 640 zł37 m² 9 371,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji Inwestycja oddana do użytku W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 000 zł37 m² 8 275,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, usytuowanego na 3 piętrze niskiego czteropiętrowego bloku w Toruniu, przy ul. Fałata, blisko umk: zalety lokalizacji: - 500 m na Uniwersytet, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

1 450 000 zł58 m² 25 060,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Transakcja zostanie rozliczona w walucie eur. Apartament w Śródmieściu Gdyni, w Kamienicy Rybackiej, zaledwie 10 minut do plaży. Idealnie wkomponowujący się w potrzebę "second home".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

464 070 zł47 m² 9 937,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe - ostatnie lokale dostępne w 2023 r. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 941 zł52 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w Fordonie o powierzchni 51,71m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

447 226 zł27 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,78 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

834 660 zł93 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie gotowe do odbioru! możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż komfortowe 4-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

393 888 zł45 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc! Prowizja dla biura wynosi 0%! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 44,76 m2. Termin zakończenia budowy to 01.2023. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 379 906 zł94 m² 14 730 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (12) położone w prestiżowej inwestycji na ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

889 000 zł69 m² 12 891,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Krakowskim Zabłociu Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 68,96 m2 piętro: 5/5 cena: 889 000 pln inwestycja Zabudowa osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Barycka

Wrocław,dolnośląskie

678 800 zł70 m² 9 648,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,35m2 usytuowane na 2 piętrze w cztero piętrowej kamienicy, nieopodal ul. Baryckiej. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł48 m² 7 240,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania dla siebie i rodziny? A może chcesz zainwestować w pewną lokalizację i od pierwszego dnia czerpać zyski z wynajmu? Jeśli odpowiedziałeś na któreś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 725 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

290 000 zł59 m² 4 945,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa niższa cena. Miejsce postojowe wraz Z komórką lokatorską W cenie. Oferta ważna do końca 2002 roku. Zamieszkaj wygodnie w wymarzonym mieszkaniu na nowopowstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

256 000 zł28 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przytulna kawalerka W wyjątkowej lokalizacji, śliczne miejsce do mieszkania dla siebie I idealna inwestycja na przyszłość. Powiedzieć, że ta lokalizacja jest wyjątkowa, że umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Marki

Marki,mazowieckie

520 000 zł108 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Możliwość wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe z balkonem i ogródkiem o pow.50m2.położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Koszutka

Katowice,śląskie

625 232 zł68 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Szreniawa

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł49 m² 17 995,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Przestronny, jasny i cichy 2-pokojowy apartament o powierzchni 49,18 m2 na osiedlu zamkniętym z ochroną. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość umiejscowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

551 340 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W nowoczesnym wydaniu, i podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,26 m2 położone na 2 piętrze w budynku na nowo powstającym osiedlu w Centrum Torunia. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

555 174 zł69 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W nowoczesnym wydaniu, i podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,54 m2 położone na parterze w budynku na nowo powstającym osiedlu w Centrum Torunia. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł53 m² 6 799,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 3-pokojowe (obecnie 2-pokojowe) położone w atrakcyjnej lokalizacji na Bydgoskim Przedmieściu. Lokal idealny jest zarówne na własne cele jak również na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane W 3 tygodnie! idealny, najładniejszy układ dwupokojowego mieszkania, świetna lokalizacja! Polecam zakup ładnego mieszkania na Osiedlu Rubinkowo I. Lokal świetnie umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mirków

Mirków,dolnośląskie

439 000 zł80 m² 5 488 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Gotowe mieszkanie z miejscem postojowym w cenie! Polecam mieszkanie w niskiej zabudowie 2-lokalowej, położone na Ip. budynku jednorodzinnego. Mieszkanie o pow. 60m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

135 000 zł46 m² 2 932,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Tylko U mnie - oferta na wyłączność Szukasz mieszkania do generalnego remontu dla siebie bądź pod inwestycję? Zależy Ci na dobrze skomunikowanej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

165 000 zł24 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Funkcjonalna, umeblowana kawalerka, po częściowym remoncie. Położona w centrum miasta. Usytuowana na parterze kamienicy 3-piętrowej przy ul.Kosynierów Gdyńskich. Nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

488 000 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W nowoczesnym wydaniu, i podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61 m2 położone na parterze w budynku na nowo powstającym osiedlu w Centrum Torunia. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Skawina,małopolskie

627 731 zł80 m² 7 816 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji dla kupującgo! русская версия ниже Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim o powierzchni 80,31 m2 (po podłodze 57,59 m2/.