dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł66 m² 12 045,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

525 000 zł65 m² 8 114,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

/umowa przedwstępna/ Przestronne 3 pokoje na Osiedlu Pomorskim - gotowe do zamieszkania, umeblowanie wliczone w cenę! Najważniejsze atuty mieszkania: idealny rozkład: 3 oddzielne, ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł38 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania rozkładowe , funkcjonalne mieszkanie w nowo ocieplonym i wyremontowanym budynku 12- to piętrowym o powierzchni 37,50 m z widokiem wschodnim na rondo onz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

2 100 000 zł114 m² 18 366,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 114,34 m + 2,87 m komórka lokatorska. Stan prawny: pełna własność. Korzystny układ pomieszczeń, wysokość 290 cm. Fantastyczna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: bielany Wrocławskie - Granica Wrocławia - Aleje Błękitne oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł90 m² 24 933,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym W skrócie ul. Marynin 33/ Bemowo/ Koło 4 pokoje / 90 m2 powierzchni + 2 balkony dużo zieleni wokoło niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 225 356 zł108 m² 11 335,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 5-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze o metrażu aż 108,1m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł36 m² 12 548,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, stabłowice / ul. Jodłowicka Szukamy klienta gotówkowego Informacje podstawowe: > Powierzchnia: 35,78 m > Liczba pokoi: 2 > Piętro: 3 z 3 > Balkon >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na wysokim parterze w niskim IV-piętrowym bloku przy ul. Płomiennej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

3 552 948 zł123 m² 28 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 461 zł43 m² 14 203,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

645 826 zł63 m² 10 213,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania z balkonem, antresolom i tarasem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł78 m² 14 578,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż bezpośrednia. Cena do negocjacji. Pełna własność z księgą wieczystą ,lokal bez obciążeń. Nieruchomość na Warszawskiej Białołęce - przestronne mieszkanie w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

859 000 zł114 m² 7 872,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta premium - Piękny apartament dwupoziomowy na Bielanach Legnickich! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Radiotelegrafistoów na osiedlu Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 3. piętrze w 11 piętrowym bloku z nową windą. Budynek z 1980 r., wykonany z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

365 000 zł49 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,70 m przy ul. Sokólskiej w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to funkcjonalna i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł66 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (z możliwością przerobienia na 4 pokoje) przy stacji metra Imielin z pięknym widokiem na Ursynów! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł63 m² 6 679,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy element ma swoje miejsce, a codzienność staje się po prostu wygodna spokojna Twoja. To mieszkanie nie jest tylko adresem to styl życia, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisykowskiego

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł67 m² 11 872,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Agencja westate prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, jasień. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

279 500 zł55 m² 5 081,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Ostródzie w ścisłym centrum położone na wysokim parterze w budynku po termomodernizacji. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

374 000 zł30 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowe do wprowadzenia - kawalerka na Ratajach tobis Nieruchomości Sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 005 000 zł50 m² 20 245,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, domaniewska 47a (central House), mokotów Przedstawiamy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł43 m² 14 696 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które nie wymaga remontowego stresu, a po pracy pozwoli Ci wypić kawę na własnym trawniku? Zapraszam na ul. Jeleniogórską 5. Starannie zaprojektowana przestrzeń na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Symboliczna

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł109 m² 20 155,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m2 znajdujące się na 9 piętrze w 9 piętrowym apartamentowcu z 2014 roku. Budynek znajduje się na Warszawskiej Woli przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarpowa

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł53 m² 10 225,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w zacisznej części Gdańska Siedlce - tylko 2 km od centrum! Okazja cenowa! Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania blisko centrum, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodowskiej

Chełm,lubelskie

259 009 zł39 m² 6 624,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które jest gotowe do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni około 40 m2 usytuowane jest na parterze, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

302 000 zł31 m² 9 757,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 25 usytuowanego na IV piętrze (poddaszu) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł96 m² 17 531,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96,4 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Banderii na warszawskiej bliskiej Woli. To oferta dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł68 m² 9 498,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bardzo blisko centrum. Tylko 8-10 minut tramwajem na Bramę Portową. Na 68,33 mkw. składa się: - sypialni z dużą szafą, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 142 419 zł63 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 położona na parterze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elegii

Radom,mazowieckie

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Środkowa szeroka klatka schodowa. Duży balkon i piwnica. Drzwi antywłamaniowe. Miłe sąsiedztwo. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle XXV-lecia

Bielawa,dolnośląskie

239 000 zł54 m² 4 393,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

English below Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego 3 pokojowego mieszkania położonego w sercu Bielawy na popularnym i lubianym Oś. XXV lecia. Nieruchomość Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

518 000 zł60 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.