dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł40 m² 11 964,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4. piętrze z nowoczesną windą niskiego bloku na spokojnym osiedlu. Lokal w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł48 m² 17 686,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z windą i stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Łódź,łódzkie

209 000 zł27 m² 7 681 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Okazja inwestycyjna łódź, ul. Lenartowicza Zdjęcie profilowe przedstawia obecny stan mieszkania i przykładową możliwość niedrogiej aranżacji. Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł50 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz klimatycznego mieszkania urządzonego w przytulnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł74 m² 16 168,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam bezpośrednio wygodne, wyjątkowo ciche mieszkanie na Bielanach, w jednej z najlepszych lokalizacji w tej części Warszawy. Rozważę również zamianę na mniejsze mieszkanie za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł55 m² 18 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne mieszkanie W zielonej części ursynowa Ursynów | Blisko metra | Nowoczesny budynek z 2011 roku | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

464 784 zł51 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi wykończenia Deweloper zapewnia: profesjonalną wizualizację wnętrza pomoc w doborze materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 510 000 zł69 m² 21 979,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jadwigi

Będzin,śląskie

589 000 zł53 m² 11 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne jasne mieszkanie 53 m z tarasem Będzin, ul. Królowej Jadwigi 2b Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

1 428 000 zł77 m² 18 545,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na Bielanach z ogródkiem i garażem podziemnym. Lokal na parter w 2-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2015 - Warszawa, bielany-ul. Arkuszowa Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

420 000 zł33 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,10 m , położona w Legionowie, u zbiegu ulic Jerzego Siwińskiego i Jana III Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

529 000 zł56 m² 9 439,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera! Oferta bezpośrenia_brak podatku pcc_biuro sprzedaży Dewelopera narożne 4 pok- wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Jeśli nie dla siebie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

997 000 zł65 m² 15 338,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Jeśli szukasz mieszkania, w którym Twoje dziecko będzie mogło samo zejść na plac zabaw, a pies zna sąsiadów lepiej niż Ty - to miejsce Cię zaciekawi. Lokalizacja - miejsce, gdzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Otwock

Otwock,mazowieckie

575 000 zł48 m² 11 954,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, klimatycznego mieszkania o powierzchni 48,1 m , położonego na 1. piętrze zadbanej Kamienicy w Centrum Otwocka. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korbońskiego

Legnica,dolnośląskie

780 000 zł85 m² 9 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m z czterema pokojami. Znajduje się na parterze nowoczesnego apartamentowca. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Mańkowska

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł159 m² 9 359,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Jeśli marzysz o codziennym kontakcie z naturą, a jednocześnie zależy Ci na wygodnej komunikacji z miastem lokal przy ul. Mańkowskiej na warszawskiej Białołęce jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gubały

Wieliszew,mazowieckie

421 000 zł30 m² 14 033,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja. Lokal znajduje się na zadbanym, monitorowanym osiedlu monitoring obejmuje klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

767 000 zł65 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecamy do sprzedaży apartament o powierzchni 65 m2, położony w Centrum w Białymstoku. Zlokalizowany na ostatnim VII piętrze, skąd jest niepowtarzalny widok na miasto. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

623 700 zł57 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście, przy ulicy Adama Mickiewicza vp w Pułtusku. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

449 000 zł45 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które zaskakują metrażem. I są takie, które zaskakują funkcjonalnością. To 44 m na osiedlu Młodych w Białymstoku pokazuje, jak dobrze zaplanowana przestrzeń może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro City Invest oferuje na sprzedaż nieruchomość w Nowej Soli na parterze kamienicy. Na 60 m2 znajdują się: - 4 pokoje - kuchnia - 2 łazienki Lokal został odnowiony i podzielony na 2 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

313 200 zł58 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w Pile na os. Zamość - z potencjałem i możliwościami! Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Pile? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł51 m² 10 236,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 50,70 m2, mieszczącego się na parterze w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

589 637 zł55 m² 10 753,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

867 700 zł58 m² 14 832,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gdańsku, dzielnicy Ujeścisko. Prezentowana oferta to 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

1 250 000 zł121 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament 121 m - Zielona Dolina - Piła Nowa cena Garaż dwustanowiskowy w cenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i eleganckiego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztygarska

Polkowice,dolnośląskie

229 000 zł37 m² 6 155,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe w Polkowicach Lokalizacja: polkowice, ul. Sztygarska Powierzchnia: 37,20 m Piętro: 3 Cena: 229 000 zł Czynsz: 645 zł (dla 2 osób, zawiera 8 m wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł44 m² 11 226,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Lokalizacja: wrocław, krzyki ul. Zaporoska opis: na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Wrocław, krzyki, ul. Zaporoska tuż przy Rondzie Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł89 m² 25 280,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

89 m | kamienica do remontu | w 2026 rewitalizacja do standardu premium nieruchomość Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i posiada balkon z widokiem na wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

185 000 zł48 m² 3 890,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z dzierżawionym ogródkiem położone na I piętrze kilkurodzinnej kamienicy w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną: 44,70 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hertza

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł37 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 36,9 m , na którą składają się: salon z wyjściem na balkon, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Lokal położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł33 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Wrocławia, przy ul. Nowowiejskiej. Lokal charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł63 m² 11 832,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Polecam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2 na Popowicach przy ul.Wejherowskiej. Nieruchomość dwustronna , rozkładowa z dwoma niezależnymi balkonami,(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

841 774 zł42 m² 19 857,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 2 pokoje z 7 metrową loggią, gotowe do odbioru, okna na południe, po sąsiedzku z biznesowym centrum Mokotowa Bez pcc Bez prowizji Rynek pierwotny Oddane do użytkowania 4 kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Cieszyńska

Ustroń,śląskie

915 000 zł85 m² 10 801,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty cieszyńska Twoje Miejsce w Sercu Ustronia Szukasz komfortowego apartamentu w górach? A może planujesz inwestycję w nieruchomość na wynajem? Apartamenty Cieszyńska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Ustroń,śląskie

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament w Ustroniu wynajęte za 3,000zl na miesiąc Ustroń, ul. Sosnowa 4 (dzielnica Hermanice) 2 sypialnie | Salon z aneksem kuchennym | Łazienka | Balkon 7 m | Prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemienowicza

Kraków,małopolskie

1 255 000 zł70 m² 17 816,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, przestronny apartament 4-pokojowy - ul. Kazimierza Siemienowicza, kraków Podgórze 70,44 m | 2. piętro | balkon | gabinet | miejsce postojowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

199 000 zł37 m² 5 422 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serce miasta! 2 pokoje Z balkonem przy alei wolności - idealne na start! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę dla osób, które chcą czuć rytm miasta każdego dnia. Na sprzedaż ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

628 220 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 62,20 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej, na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.