dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bursztynowa

Niekłonice,zachodniopomorskie

295 000 zł75 m² 3 958,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji, bez podatku pcc, bez dodatkowych opłat! nowe lokale mieszkalne W zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu W niekłonicach pod koszalinem! Zaledwie trzy kilometry od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

359 999 zł44 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne mieszkanie na Białołęce Składa się z oddzielnej widnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki oraz przedpokoju. W 2014 roku w maju został przeprowadzony generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

321 300 zł29 m² 11 113,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio od dewelopera! Przedsprzedaż! uwaga- system płatności! 10/90 0% prowizji! 0% podatku pcc! Inwestycja na Mokotowie świetnie skomunikowana zarówno z centrum miasta, jak i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grottgera

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, stylowe mieszkanie na Mokotowie przy Łazienkach i Parku Morskie Oko rozkładowe 46m2, na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły (lata 50-te), trzy mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przedmieście Oławskie

Wrocław,dolnośląskie

264 863 zł31 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,62m2 w Centrum Wrocławia. Inwestycja deweloperska zlokalizowana na Przedmieściu Oławskim. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

320 000 zł128 m² 2 498,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1935

Klucze w biurze nieruchomości! Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy z możliwością przekwalifikowania na lokal mieszkalny położony na gliwickiej Starówce. Lokal zajmuje całe pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okęcie

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ładne mieszkanie 3 pokojowe Z osobną dużą kuchnią I balkonem. Lokal po remoncie w 2015 roku - nowa zabudowa kuchenna, gres w przedpokoju, remont łazienki i toalety. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł49 m² 8 569 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Widne mieszkanie na Białołęce Składa się z salonu ~16,3 m2, oddzielnej kuchni ~9,9 m2, sypialni ~12,4 m2 , łazienki ~4,7 m2 oraz przedpokoju ~5,6 m2. Z salonu znajduje się wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł78 m² 8 535 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Widne mieszkanie na Bemowie Mieszkanie składa się z: 1. Salonu 21m2 2. Przedpokój 8,7 m2 3. Kuchnia 5,5 m2 4. Sypialnia 11m2 5. Sypialnia 15 m2 6. Lazienka 4,5 m2 (wanna i wc) 7. Łazienka 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

424 650 zł74 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim - gotowa inwestycji na Warszawskiej Białołęce. Inwestycja zlokalizowana jest w cichej części Tarchomina. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niczonów

Niczonów,zachodniopomorskie

65 000 zł38 m² 1 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Skrajne mieszkanie w budynku 3 lokalowym, 37,5 m2, parter, budynek z cegły z lat 40 -tych , w miejscowości Niczonów , gmina Karnice , woj. zachodniopomorskie. Lokal składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

449 782 zł92 m² 4 890 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Inwestycja bezpośrednio od dewelopera Przestronne 5pokojowe mieszkanie, położone na parterze z dużym ogrodem 135 m2. Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł55 m² 12 091 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przestronne mieszkanie na Mokotowie 2 pokoje- salon z aneksem kuchennym (35 m2), sypialnia z wydzieloną garderobą (13 m2). Taras - 10 m2 - na który wychodzi się z salonu przez podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belliniego

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 427 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na ulicy Belliniego Osiedle Zielona Dolina Nowoczesne mieszkanie na Białołęce Standard wykończenia: 1. Łazienka - płytki ceramiczne na podłodze i ścianach, prysznic szklany, umywalka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Żory,śląskie

228 836 zł60 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartamenty W centrum żor cena: 229 000 zł Komplex Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w apartamentowcu, w ścisłym centrum Żor. Mieszkania w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł36 m² 10 278 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie na pradze południe posiada duza łazienkę 6M I przedpokój Z wnęką na szafę duzy balkon częściowo zadaszony strona wschodnia I poludniowa możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

280 370 zł53 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% prowizji dla kupującego! 2 pokoje na parterze z ogródkiem osobna kuchnia rolety antywłamaniowe w cenie mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł56 m² 6 786 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ciche mieszkanie na osiedlu Zielona Dolina Pokoje, 17,14 i 8 m2. Łazienka 4,5 m. Kuchnia 5,5 m., oddzielna. Duży pokój otwarty, przestronne, co sprawia optyczne wrażenie, że mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

133 000 zł44 m² 3 002,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje o pow. 44,3 m2 położone na II piętrze. Mieszkanie składa się kuchni otwartej na pokój dzienny, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Z salonu wyjście na balkon (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

364 500 zł49 m² 7 438,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Hit na rynku! mieszkanie 49m2 - 3 pokoje! Funkcjonalne, rzadko spotykane trzy pokojowe mieszkanie 49m2 zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Teren będzie strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł91 m² 7 056,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe, komfortowe, ciche mieszkanie na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku bez windy na kameralnym osiedlu. Idealne dla rodziny z dziećmi, ceniącej ciszę, wygodę i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

414 000 zł46 m² 8 903,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wejścia , w pełni wykończone i urządzone, w bardzo wysokim standardzie. Zaaranżowane i rozplanowane tak , aby każda sfera życia miała swoje miejsce. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

255 000 zł56 m² 4 530 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,29m2 w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Tysiąclecia (górne Tysiąclecie). Opis mieszkania: mieszkanie składa się z 3 ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł49 m² 5 511,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W inwestycji dostępne są gotowe mieszkania dwu i trzy pokojowe od 48m2 do 72m2. Wszystkie mieszkania posiadają pełen rozkład z oddzielna kuchnią i balkonem. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siedlce

Siedlce,mazowieckie

219 000 zł60 m² 3 670,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wyszyńskiego.Nieruchomość złożona z: pokój dzienny 24,07 m.kw pokój 7,82 m.kw pokój 11,11 m.kw kuchnia zamykana z oknem 6,18 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł55 m² 9 091 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne mieszkanie na Mokotowie Duży pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną Balkon. Możliwość wykupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym (cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł74 m² 6 084,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 pokojowe (73,79 m kw.) na osiedlu POLONIA (SIEMASZKO). Lokalizacja: szczecin, śródmieście - Nowe Miasto, przy al. Powstańców Wielkopolskich. Budynek z cegły silka, 2 - klatkowy, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Białystok,podlaskie

270 000 zł60 m² 4 477,61 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na pierwszym piętrze bloku wielorodzinnego po termomodernizacji. Budynek z 1980 roku został wykonany z wielkiej płyty. Lokalizacja- os. Dziesięciny. Powierzchnia 60,3 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

332 610 zł73 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

0% prowizji I 0% podatku pcc! dodatkowo płatna komórka 2,71m2+ 2,44m2. 11 124 zł razem mieszkanie z komórką 343 734 zł Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Tych, tworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

230 000 zł44 m² 5 227 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie do wejścia, zlokalizowane na os. Na Lotnisku w Nowej Hucie. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 4/4 (bez windy). Nieruchomość o powierzchni: 44 mkw. składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Dalnią

Kielce,świętokrzyskie

175 000 zł35 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ostatnie wolne mieszkania! Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35,35 m 2 , usytuowane na II piętrze w kameralnym dwupiętrowym budynku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł67 m² 10 299 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz osobnej toalety. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kombatantów

Kraków,małopolskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Kup i zamieszkaj bez dodatkowych kosztów. Zapraszam na prezentację mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w os. Kombatantów w bloku na 3 piętrze w 8 piętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

325 059 zł58 m² 5 590,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*0% prowizji od klienta kupującego, bon upominkowy 1000-3000 zł dla klientów kredytowych (szczegóły oferty oraz regulamin dostępne w Biurze Nieruchomości Sweet Home) nowe osiedle W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

149 000 zł54 m² 2 763,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje mieszkanie położone na wysokim parterze kamienicy w okolicach centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch przechodnich pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł123 m² 2 437,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie Z 2 balkonami I strychem na os. Sady! Przedmiotem oferty jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 122,66 m2 umiejscowione na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik 2 pokojowe, rozkładowe, przytulne mieszkanie na cichym spokojnym osiedlu. Ładne 2 pokojowe mieszkanie, położone na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł56 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o bardzo ciekawym rozkładzie, 2 - 3 pokojowe, w zależności od potrzeb. Mieszkanie o pow. ok 56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

275 000 zł64 m² 4 297 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Widne mieszkanie w Legionowie Mieszkanie 4-pokojowe (ok 16m, 10m, 9m, 7m Widna kuchnia, osobno łazienka i wc + balkon i piwnica. Mieszkanie jest do własnej aranżacji wymaga remontu Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabsztyny

Jabłonna,mazowieckie

333 000 zł62 m² 5 371 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ciepłe mieszkanie w Jabłonnej Składa się z aneksu kuchennego w zabudowie i sprzętem agd, salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, przestronnej łazienki z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

175 000 zł45 m² 3 880,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nr oferty w biurze ms-1231 M-3 Bałuty, po remoncie, parter! Do sprzedania mieszkanie spółdzielcze własnościowe pow. 45,10 m2, usytuowane w bloku z płyty na parterze, do lokalu przynależy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij