dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

298 000 zł73 m² 4 087,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

***dobra lokalizacja, spokojna okolica, blisko centrum*** Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w dobrej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum.Nieruchomość położona jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

108 000 zł49 m² 2 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 ul.Ruchu Oporu, 1 piętro, balkon, kuchnia z oknem. Okna pcv. W pokojach na podłodze panele, na ścianie gładź. Kuchnia- glazura na podłodze i częściowo na ścianie, pozostaję meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

304 980 zł36 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wynagrodzenie biura pokrywa deweloper. Nowa inwestycja mieszkalna na Grochowie przy ul. Wiatracznej. Mieszkanie dwupokojowe (35,88 m) na pierwszym piętrze w budynku pięciopiętrowym, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

334 152 zł73 m² 4 577,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. 0% prowizji oleśnica / nowe / winda / balkon / piwnica Polecam mieszkania o zróżnicowanej powierzchni sprzedawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

103 000 zł44 m² 2 314,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 os.Zdrój, piętro III wolne od zaraz Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,50 m 2 , usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piekarska

Jaworzno,śląskie

174 960 zł44 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle Cynamonowe! Twoje własne miejsce na ziemi! Szukasz nowoczesności, świetnej lokalizacji, komfortu lub po prostu chcesz mieć wymarzone mieszkanie- własnie to znalazłeś! Nowo powstające osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarotki

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł62 m² 4 796,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Komfortowe, pomysłowo zaprojektowane i wykonane w wysokim standardzie mieszkanie na parterze budynku z 2005 roku. Salon 19,5 m2 pokoje 11,8 i 8,5 m2. Na podłogach: w salonie lita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

284 100 zł72 m² 3 945,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: niski budynek / po remoncie Mieszkanie o powierzchni 71,41 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ścienne

Ścienne,zachodniopomorskie

79 000 zł75 m² 1 053,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe (2 pokoje, trzeci do adaptacji na strychu) o pow. 75 m.kw., położone w niskim budynku z widokiem na jezioro, położony w miejscowości Ścienne. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

287 932 zł46 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Poznaniu w doskonałej dzielnicy Grunwald. Znajduje się na dziewiątym piętrze w czternastopiętrowym nowoczesnym budynku mieszkalnym.Termin ukończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł43 m² 6 460,54 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ładne, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu! Sprzedaż od Dewelopera! 0% prowizji! 0% pcc! Sprawdź ofertę dostępnych mieszkań! Napisz, jakie mieszkanie Cię interesuje! Powstająca w Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł42 m² 9 382,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokoje na pięknym, zielonym Ursynowie przy ulicy Puszczyka Znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą Blok w bardzo dobrym stanie, ocieplony wymienione instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

257 000 zł49 m² 5 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 49,00 m2 | ul. Stanisława Mikołajczyka | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49,00 m2. Położone jest na pierwszym piętrze niskiego bloku czteropiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka na osiedlu przyjaźni Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki, usytuowanej na szóstym piętrze wysokiego budynku, położonego na pożądanym os. Przyjaźni. Na 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

344 071 zł49 m² 6 965 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Mieszkanie 2-pokojowe 49,4 m2 z balkonem o powierzchni 7,7 m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł89 m² 6 955,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Starym Mieście. Powierzchnia mieszkania: 88,85 m2 Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

254 660 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta 0% prowizji 0% podatku pcc możliwy zwrot całości podatku vat 23% sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Z doświadczeniem od 1997r. W budowie apartamentowców na terenie szklarskiej poręby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielawska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie ( 37 m 2 ) do generalnego remontu, z widokiem na panoramę Warszawy. Zakup tylko za gotówkę. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie (37 m 2 ) składa się z: - pokoju (14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

286 600 zł54 m² 5 350,01 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokoje * 53, 57 m2 *

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

300 000 zł36 m² 8 298,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowy apartament W ścisłym centrum karpacza Oferuję Państwu do sprzedaży apartament o pow. 36,15 m2. Apartament składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Białystok,podlaskie

235 000 zł47 m² 5 021,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na osiedlu Piask i o powierzchni 46,8 m2 znajdującego się na 3 piętrze trzypiętrowego bloku z cegły. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Jaworzno,śląskie

193 560 zł48 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwa ostatnie wolne mieszkania.Osiedle Cynamonowe! Twoje własne miejsce na ziemi! Szukasz nowoczesności, świetnej lokalizacji, komfortu lub po prostu chcesz mieć wymarzone mieszkanie- WŁASNIE TO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

220 098 zł42 m² 5 240,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jar, 42,49 m2, 2 pokoje, II piętro, cegła, taras Szukasz mieszkania w rozwojowej dzielnicy Jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł55 m² 7 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstjącej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

259 000 zł34 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kameralne mieszkanie położone w samym centrum atrakcyjnej dzielnicy Gdyni, 10 min spacerem do Bulwaru i 10 min do centrum miasta. Wokół rozbudowana infrastruktura. Sklepy, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bądkowskiego

Gdańsk,pomorskie

632 000 zł112 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 4 pokojowe w świetnej lokalizacji Gdańska, na ul.Bądkowskiego, boczna od Kartuskiej. Mieszkanie znajduje się na 5-tym, ostatnim piętrze budynku z 1990 roku. Pod blokiem liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Soczi

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł42 m² 7 738 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na pogranicze Sadyby i Stegien - mieszkanie w rejonie Bonifacego i Sobieskiego. Budynek oddalony od ulicy tak że jest spokój i cisza a jednocześnie wszędzie blisko : do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słowackiego

Lublin,lubelskie

179 000 zł28 m² 6 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Lublinie dzielnica lsm os. Słowackiego. Mieszkanie z możliwością zakupu pełnego umeblowania z agd ( w tym 2 lodówki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

440 000 zł100 m² 4 422,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam na sprzedaż mieszkanie w domu wolnostojącym 99,5 m2 - Skórzewo cena: 440 000 zł - pełna własność - 1p. /2 kondygnacje w budynku z cegły, z 2005 roku - bez czynszowe (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

399 000 zł62 m² 6 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe na ulicy Chmieleniec. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Ruczaj, 200m od głównej ulicy Bobrzyńskiego i linii tramwajowej na Czerowne Maki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

225 234 zł42 m² 5 403,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do odbioru! Parametry mieszkania: mieszkanie w czteropiętrowym bloku z halą garażową oraz windami cichobieżnymi 2 pokoje na czwartym piętrze wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

215 000 zł39 m² 5 578,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze w nowym budownictwie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,43m2. Sypialnia o pow. 11,15m2. Łazienka z wc 2,96m2. Balkon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

511 086 zł66 m² 7 726,17 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

318 916 zł61 m² 5 212,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do odbioru! Parametry mieszkania: mieszkanie w czteropiętrowym bloku z halą garażową oraz windami cichobieżnymi 3 pokoje na II piętrze wysoki standard wykończenia ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

297 000 zł54 m² 5 522,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do sprzedaży ładne, funkcjonalne mieszkanie, w dobrym punkcie komunikacyjnym - blisko przystanek mza, pełna infrastruktura. Zamknięte osiedle, miejsca parkingowe ogólnodostępne na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł35 m² 13 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Śródmieście, jaworzyńska, plac zbawiciela, mokotowska. Kamienica, dwupokojwe mieszkanie do remontu, II piętro z windą, balkon, niski czynsz, świetna inwestycja pod wynajem, rewelacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

290 100 zł60 m² 4 835 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; oporów / balzaka / niskie budownictwo Mieszkanie o pow. 60m2 ( powierzchnia liczona po podłodze) składa się z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Warszawa,mazowieckie

282 077 zł43 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja to kameralny 5-kondygnacyjny budynek, znajdujący się w centralnej części dzielnicy Ursus, w otoczeniu niskiej zabudowy jedno i wielorodzinnej. Nowoczesna, nietypowa architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł63 m² 5 222 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Gorąco polecam!tylko w sdp Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym pietrze w 5-piętrowej poniemieckiej kamienicy. Na powierzchnię lokalu składają się 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

165 000 zł63 m² 2 614,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe pzreznaczone do sprzedaży, położone na 9 pietrze w 10 kondygnacyjnym budynku po termomodernizacji. Wszystkie ponmieszczenia dostępne z przedstronnego przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowicka

Będzin,śląskie

246 373 zł53 m² 4 675,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji! Zapraszamy do zapoznania się z rewelacyjną ofertą mieszkań w nowo budowanym apartamentowcu w Będzinie. Obecnie na sprzedaż jest 20.