dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

234 000 zł37 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł91 m² 10 879 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Czteropokojowe, ciche, słoneczne i ustawne, mieszkanie o pow. 91 m2 z tarasem o pow. 4,8 m2 i ogródkiem o pow. 32 m2, w osiedlu zamkniętym i strzeżonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

219 000 zł48 m² 4 515,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Suchy las - mieszkanie na os. Poziomkowym o pow. 48,5 m2. Na dwóch kodygnacjach wyraźnie zaznaczono przestrzeń dzienną i aktywną oraz spokojną i wypoczynkową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

149 000 zł37 m² 3 994,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego w centrum Jeleniej Góry! Oferta dla klientów szukającym mieszkania na start, lub w celach inwestycyjnych - wynajem. M2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

105 000 zł95 m² 1 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 47,75 m2 położone w cichej i spokojnej miejscowości położonej zaledwie 10 km od Kamienia Pomorskiego. Klucze w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

266 000 zł48 m² 5 490 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

135 000 zł37 m² 3 615,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku 4-piętrowym, znajdującym się na osiedlu Teofilów przy ul. Rojnej. Mieszkanie środkowe z widokiem na zieleń usytuowane wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Serock

Serock,mazowieckie

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży oferujemy, apartament z basenem i sauną. Oryginalne, przytulne i urocze mieszkanie w kameralnym, luksusowym apartamentowcu z krytym basenem dla mieszkańców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł70 m² 5 557 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szczakowa

Jaworzno,śląskie

129 000 zł82 m² 1 573,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem, komórką i garażem może być Twoje. Jedyna tak wyjątkowa oferta. Mieszkanie z potencjałem, z możliwością własnej aranżacji. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł52 m² 5 863 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warneńska

Gdańsk,pomorskie

455 000 zł77 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Morena w Gdańsku. W bezpośredniej okolicy pełna infrastruktura usługowo-handlowa (sklepy, szkoły, przedszkola, biedronka, Lid). Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiazdy Polarnej

Gliwice,śląskie

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| rezerwacja!tylko U nas!polecam do sprzedania ciekawe mieszkanie usytuowane na osiedlu Kopernika przy ul. Gwiazdy Polarnej o powierzchni ok 35mkw. Mieszkanie składa się z kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

523 180 zł54 m² 9 635 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Najbardziej prestiżowa inwestycja na starym mieście! Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

258 000 zł74 m² 3 477,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,20m2, położone na 4 piętrze niskiego bloku, zlokalizowane na Osiedlu Chopina. W skład nieruchomości wchodzą: -przedpokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

231 744 zł36 m² 6 509,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson prezentuje funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w nowej inwestycji na Czyżynach. Bardzo atrakcyjne osiedle. Ogrodzony teren, monitorowany oraz chroniony. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

170 000 zł61 m² 2 786,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe, trzypokojowe, mieszkanie położone na Osiedlu Piastowskim. Lokal składa się z trzech słonecznych pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

350 000 zł55 m² 6 341 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 55,2m2 z garażem, w Katowicach Centrum przy ul. Paderewskiego. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodków

Grodków,opolskie

98 000 zł38 m² 2 565,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,20 m2 położone na I piętrze w bloku w Grodkowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

185 000 zł47 m² 3 915,34 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkania w Świdnicy na os. Młodych, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu; do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,65 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukułek

Sosnowiec,śląskie

143 000 zł29 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z rewelacyjną ofertą mieszkań w nowo budowanym apartamentowcu w Sosnowcu, dzielnica Kukułek. W ofercie 117 mieszkań : kawalerek, 2,3 oraz 4 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Opolska

Gdańsk,pomorskie

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27m2 na Przymorzu. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

238 000 zł55 m² 4,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli chcesz mieszkać w komfortowo urządzonym M4 na XV-leciu to zwróć uwagę na tą ofertę. Mam do sprzedania słoneczne, przestronne, rozkładowe mieszkanie na parterze niskiego budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piekarska

Jaworzno,śląskie

224 480 zł56 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle Cynamonowe! Twoje własne miejsce na ziemi! Szukasz nowoczesności, świetnej lokalizacji, komfortu lub po prostu chcesz mieć wymarzone mieszkanie- właśnie to znalazłeś! Nowo powstające osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Jaworzno,śląskie

222 080 zł56 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

89 900 zł100 m² 899 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezentacje nie tuzinkowego mieszkania, o pow. ok. 100 m2 w miasteczku Samych Swoich. Lokal położony na I piętrze, dawnej plebani/kościoła po ewangelickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

388 000 zł82 m² 4 703,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie Z pełnym wyposażeniem I garażem W cenie W nowym bloku na os. Leśnym! okazja cenowa: duże luksusowe, umeblowane mieszkanie Z garażem! lokalizacja: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł26 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w kamienicy ,współczesna aranżacja wnętrza,w centrum Saskiej Kępy. Mieszkanie nie posiada piecyka gazowego,woda ciepła miejska. W cenie mieszkania jest pełne wyposażenie łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

237 000 zł51 m² 4 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w odnowionym i ocieplonym bloku na Szwederowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze, układ szczeciński, ustawny korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Gryfino,zachodniopomorskie

220 000 zł50 m² 4 408,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku na Górnym Tarasie. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze, o powierzchni 49,9 m2, na którą składają się 2 rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olesno

Olesno,opolskie

146 000 zł40 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pierwszy od 25 lat wielorodzinny budynek mieszkalny w Oleśnie! osiedle wygoda! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowo powstającym budynku przy ul. Wygodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Łódź,łódzkie

415 000 zł84 m² 4 914,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Słupsk,pomorskie

228 418 zł60 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkania W słupsku , osiedle "nowe miasto" kupując nieruchomość nie ponosisz kosztów pośrednictwa "nowe Miasto" nowopowstające osiedle w Słupsku. Obecnie realizowany jest pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Środkowa

Żyrardów,mazowieckie

185 000 zł58 m² 3 189,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do pilnej sprzedaży, wystawiamy przestronne i ustawne mieszkanie 58 m kwadratowych, w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszczą się w nim cztery ustawne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

* prowizja dla biura 0% lokalizacja: mieszkanie jest położone w Krakowie przy ul. Grzegórzeckiej na osiedlu Wiślane Tarasy. Inwestycja położona jest nieopodal Bulwarów Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł28 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu kawalerka w stanie deweloperskim na Śródmieściu. Powierzchnia mieszkania: 27,98 m2 Składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

210 000 zł65 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o pow. 65,00m2 na 4 piętrze w Pile na osiedlu Jadwiżyn z Loggią. Wieżowiec. Prawo własności: odrębna nieruchomość. Opis nieruchomości: pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przy Lesie

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na atrakcyjnym osiedlu "przy lesie". Mieszkanie o powierzchni 48,89 m2 mieszczące się na parterze bloku z cegły 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karowa

Zielona Góra,lubuskie

299 999 zł76 m² 3 956,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe Z antresolą, balkonem, ogródkiem I garażem Nieruchomości oferuje mieszkanie położone na osiedlu Raculka w Zielonej Górze, przy ulicy Karowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij