dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 011 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

894 780 zł66 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska gotowe do odbioru od marzec 2026 please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko teraz stan pod klucz na preferencyjnych warunkach! Zadzwoń i umów się na prezentacje! Żyj po swojemu wygodnie w otoczeniu zieleni Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w bardzo atrakcyjne lokalizacji Katowic - Stara Ligota, zaleska-Hałda, brynów. Powierzchnia użytkowa lokalu to 40m2 na co składa się - salon z aneksem kuchennym, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 55 m2 znajdujące się na parterze dwupiętrowego budynku, w pełnym rozkładzie z dużym ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Gdańsk,pomorskie

512 000 zł31 m² 16 357,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty nieruchomości gotowe do wprowadzenia lub wynajmu funkcjonalny układ z oddzielną sypialnią po gruntownym remoncie niskie koszty utrzymania świetna lokalizacja - Wrzeszcz Dolny ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lisowice

Lisowice,dolnośląskie

684 159 zł110 m² 6 201,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lisowice to malownicza miejscowość tuż obok Kątów Wrocławskich, miejscowość położona niespełna 15 km od Wrocławia. W cichej, spokojnej okolicy, w której można odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł24 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24.40m (rok 1968) lokalizacja, która gwarantuje i stały wzrost wartości. Atuty inwestycyjne: najem studencki: bliskość uksw i awf zapewnia stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karabinierów

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł84 m² 2 125,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,20 m2 usytuowane w budynku wielorodzinnym na 2 piętrze przy ul. Karabinierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

419 000 zł42 m² 9 858,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

485 000 zł46 m² 10 584,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82m2 w Gdyni Chylonii przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Białystok,podlaskie

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Magazynowej w Białymstoku! Oferujemy piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w nowym budownictwie z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł54 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży mieszkanie przy rondzie Waszyngtona. Lokal składa się z salonu z balkonem, osobnej kuchni, sypialni oraz przedpokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo kultowej ul. Francuskiej będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 059 000 zł67 m² 15 806 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Artystyczne mieszkanie z klimatem, posadowione na ostatnim, drugim piętrze stuletniej kamienicy, w samym środku kurortu. Główna oś miasta to łatwa komunikacja. Krótki, siedmiominutowy spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

711 719 zł78 m² 9 177,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 000 zł34 m² 10 408,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,56 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku na osiedlu Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Szczecin,zachodniopomorskie

585 000 zł64 m² 9 163,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Słoneczne 3 Pokoje z Dużym Balkonem Twoja Oaza na Prawobrzeżu! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i święty spokój? Marzysz o porannej kawie na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł63 m² 8 888,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Wrocławiu przy ul. Roosevelta. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suflerska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł78 m² 14 737,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

= rezerwacja do 2026/04/10 = Mamy przyjemność zaprezentować przestronny, 3 pokojowy nowoczesny apartament w pełnym tego słowa znaczeniu! - Z dwoma balkonami i loggią położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Uczniowska

Tychy,śląskie

589 960 zł64 m² 9 218,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, czteropokojowego mieszkania M5 o powierzchni 64m2 , położonego na 9. piętrze w bloku przy ulicy Uczniowskiej w Tychach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł43 m² 7 594,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Fidu Biuro Nieruchomości prezentuje: szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki? Ta oferta to idealny gotowiec po generalnym remoncie, w pełni umeblowany i zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Opole,opolskie

695 000 zł102 m² 6 839,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

I ponad 101 m2 I cztery pokoje I balkon od strony południowej I drugie piętro I Dzielnica Pisarzy I do własnej aranżacji I ogrzewanie gazowe I wysokie i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

533 252 zł46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji południowa część Rzeszowa Biuro joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł59 m² 12 694,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja! Zamieszkaj w sercu Wrocławia 3 pokoje z balkonem w centrum! Plac Kościuszki prestiżowa lokalizacja, klimat i wygoda w jednym. Szukasz mieszkania w miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

691 900 zł50 m² 13 838 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! tylko W kwietniu 3 pokoje poniżej 700tys! Nowe 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Osiedle Piastów | I piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

677 052 zł63 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63m2 z odbiorem kluczy już w styczniu 2026! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą! Brak dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Legionów

Bytom,śląskie

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy Alei Legionów, w centrum miasta Bytom. Jest to idealna nieruchomość dla pary, singla lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

649 000 zł46 m² 14 263,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż | Mieszkanie z 2 balkonami | Bronowice - Kraków | 2025 r. Można uzyskać 2-pack ( polecimy wykonawcę) = wysoki dochód za 2 kawalerki z wynajmu. Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

1 199 000 zł47 m² 25 718,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodni widok na morze Lokal o powierzchni 46,62 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. Okna oraz loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

339 625 zł27 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. 1-pokojowe mieszkanie numer A-1-4, na pierwszym piętrze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zmienna

Łódź,łódzkie

299 000 zł36 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja. Fantastyczne mieszkanie położone w bloku z cegły na cichym i zielonym osiedlu Doły przy ul. Zmiennej. Nieruchomość składa się z niezwykle przestronnego ( 21,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł47 m² 17 970,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone na ostatnim, 5. piętrze budynku z 2004 roku przy ul. Kazimierza Jeżewskiego w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Kraków,małopolskie

630 000 zł37 m² 17 110,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,82 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku (winda, 7 pięter). Lokal jest w pełni umeblowany,.