dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 025 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

477 000 zł60 m² 7 884,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie | 2 piętro | wygodna lokalizacja, blisko centrum. Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, w którym komfort i funkcjonalność idą w parze. Położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Łódź,łódzkie

330 000 zł44 m² 7 517,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w świetnej lokalizacji - ul. Bracka. Atuty lokalizacji: sąsiedztwo Akademii Sztuk Pięknych oraz łatwy dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Gliwice,śląskie

363 824 zł41 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,11 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

432 820 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec/lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

795 000 zł114 m² 6 997,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| lokal mieszkalny w Łomiankach Dąbrowie Leśnej o powierzchni 73,88 m2, na wysokim parterze, w wolnostojącym budynku 2-lokalowym. W cenie nieruchomości jest jeszcze nieduży, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł36 m² 14 388,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem ->2-pokojowe w doskonałej kondycji i standardzie. Lokalizacja: osiedle Pastelowe jest zlokalizowane w gdańskich Łostowicach przy ul. Pastelowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł49 m² 8 670,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,48 m2 położone na II piętrze trzypiętrowego bloku z 2003 roku na osiedlu Szwederowo. Oferta wyłącznie w naszym biurze Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

530 145 zł50 m² 10 520,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.39 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

898 611 zł61 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Na 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Szczecin,zachodniopomorskie

849 000 zł59 m² 14 353,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, widok i komfort? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

210 000 zł36 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do prezentacji lokalu mieszkalnego, położonego w centrum miasta przy ulicy Wojska Polskiego 66. Mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 składa się z pokoju z balkonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kmicica

Kobyłka,mazowieckie

649 999 zł71 m² 9 106,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English version below! Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Link do strony Dewelopera g2dewelopment. Inwestycja Kmicica to osiedle mieszkaniowe składające się z 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

531 144 zł30 m² 17 835,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bliskość natury i miejskiego stylu życia Wyobraź sobie miejsce, gdzie rano słyszysz szum rzeki i śpiew ptaków, a jednocześnie znajdujesz się w samym sercu Poznania. Ta kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Głuszyca Górna

Głuszyca Górna,dolnośląskie

125 000 zł32 m² 3 925,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Idealna inwestycja pod wynajem krótkoterminowy czy na weekendowe wypady - funkcjonalna kawalerka w sercu górskich atrakcji. Na sprzedaż przytulna i w pełni funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Przestronne 2 pokoje z widokiem na Julianów potencjał, który urzeka! Ta oferta na łódzkim Julianowie to rzadka okazja 53 m czystego potencjału, ogromny salon i widok, który każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie premium | 68,42 m2| Osiedle Generałów | Grota Roweckiego | w opcji 4 pokoje, balkon, miejsce postojowe w hali garażowej, komórka lokatorska Tu luksus zaczyna się tuż za drzwiami To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczaka

Legnica,dolnośląskie

169 000 zł39 m² 4 366,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnej kawalerki praktycznie w samym sercu miasta? Remont ci niestraszny? Chcesz urządzić mieszkanie "pod siebie"? Mam coś dla Ciebie! ul. Korczaka, osiedle Tarninów Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

400 000 zł48 m² 8 368,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,80 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

721 648 zł42 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Krowodrzy Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zientara-Malewskiej

Złotów,wielkopolskie

431 000 zł69 m² 6 235,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 557 724 zł60 m² 26 005,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfort I jakość W otulinie trójmiejskiego parku krajobrazowego Nowoczesność i komfort | Luksus na łonie przyrody | W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 40M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Mieszkanie przeszło gruntowny remont Czynsz - 800 zł Pod blokiem zamykany parking na pilota Komunikacja: tramwajautobus Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

675 000 zł72 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości, która jest połączeniem wygód i udogodnień mieszkania w domu typu szeregowiec z atutami mieszkania w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

839 646 zł56 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

1000 ofert W jednym miejscu, różne lokalizacje, rozkłady, najlepsze promocje cenowe Nowe, stan deweloperski Bez podatku pcc / Bez prowizji / od dewelopera Zajmujemy się dystrybucją mieszkań od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

657 899 zł44 m² 15 072,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji w samym sercu Poznania. Promocja czasowa : prawie 50 tyś rabatu To połączenie śródmiejskiej wygody, sąsiedztwa Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł42 m² 14 326,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania z ogródkiem wykończonego w wysokim standardzie położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

675 000 zł50 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie w Wieliczce - ul. Chrobrego Ważne! Mieszkanie zostało przerobione na 2 pokoje, usunięto ściankę działową, nie ma przeszkód w przywróceniu mieszkania do pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Społeczna

Łódź,łódzkie

470 000 zł62 m² 7 615,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,7m położonego na 4 piętrze zadbanego bloku w spokojnej części dzielnicy Górna w Łodzi. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

1 490 000 zł167 m² 8 932,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 166,8 m , położone na 2 piętrze eleganckiej kamienicy w samym sercu Szczecina przy Alei Fontann (al. Papieża Jana Pawła II) - 5 dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 54 m2 , położone na parterze w bloku trzypiętrowym (blok po termomodernizacji) w nowszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsaka

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa, praga - Północ. Wzdłuż ulicy Kijowskiej stoi najdłuższy w mieście blok (508 metrów!), w którym mieszka ponad 1200 osób. Ale to nie tutaj znajduje się trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 500 000 zł109 m² 13 713,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 109,38 m (całkowitej 162,32 m2) położony w kameralnym, czterolokalowym domu przy ul. Matejki w Świnoujściu w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł49 m² 4 478,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m , położone na parterze budynku przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu. Układ i standard: pokoje: 2, kuchnia: osobna, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Duszy

Krapkowice,opolskie

715 000 zł59 m² 12 116,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie z widokiem na Odrę w Krapkowicach, w inwestycji Odrzańskie Tarasy. Budynek wyposażony w windę. Jedyna taka oferta na rynku! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł23 m² 20 660,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Poznaj miejsce, które daje nową jakość życia i realny potencjał inwestycyjny w samym sercu Warszawy. To przestrzeń z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Lutynia,dolnośląskie

729 000 zł124 m² 5 879,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi - Lutynia, ul. Jana III Sobieskiego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

659 000 zł65 m² 10 138,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Odkryj wyjątkową okazję zakupu własnościowego mieszkania w komfortowym niskim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł53 m² 7 950,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m w doskonałej lokalizacji przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł60 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

602 000 zł49 m² 12 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

239 000 zł35 m² 6 751,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,4 m2, położone w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Józefa.