dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

1 299 000 zł86 m² 15 104,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85,56m2 zlokalizowane w Centralnej Części Miasteczka Wilanów tuż obok Świątyni Opatrzności. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 825 zł54,09 m² 13 844,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 5 54,09 m | 3 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,09 m , położone na parterze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 950 zł58,50 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 loggie! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na VII piętrze o pow. 58,5 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł74 m² 18 243 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Taras 14 M2! apartament Z dobrym dojazdem do centrum. Pełna infrastruktura. Możliwy harmonogram płatności 20/80. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 846 zł52,70 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 loggie! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na IV piętrze o pow. 52,7 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 300 zł64,50 m² 12 206 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament Z garderobą I 2 loggiami! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na IV piętrze o pow. 64,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 724 518 zł116,90 m² 14 752 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! apartament Z antresolą. Możliwość samodzielnego wydzielenia nawet 4-5 pokoi. 2 ogródki Z tarasami 16 I 37 M2! Prezentujemy Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł45,20 m² 11 946,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem i oddzielną kuchnią. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2001 roku zlokalizowane na Tarchominie. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 285 830 zł65,90 m² 19 512 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Narożny, cichy apartament Z widokiem na patio Proponowany apartament na I piętrze o pow. 65,9 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł40,80 m² 11 495,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z 1975 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: -dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 105 zł46 m² 16 633 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, w 20 min. Dotrzesz do centrum Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 46 m2 na parterze. Apartament składa się pokoju dziennego z kuchnią 24,9 m2, sypialni 13,1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 084 zł70 m² 12 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 3 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 550 zł74,20 m² 12 608 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 loggie! 2 łazienki Z wc. W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na VII piętrze o pow. 74,2 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 074 zł37,20 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament mieszkalny w nowo powstałej inwestycji. Lokale inwestycyjne 23% vat Inwestycja wyróżniać się będzie elegancką i przyjazną architekturą oraz świetną lokalizacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 150 zł46,90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niestandardowe mieszkanie 3 pok. Z tarasem 16 M2! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 46,9 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, holu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł64,60 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w Koszalinie przy ul. Jagoszewskiego! Tylko u nas mieszkanie o powierzchni 64,60 m2, położone na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł35,80 m² 10 195,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem na Osiedlu Zacisze - świetna inwestycja lub komfortowe mieszkanie na start Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,80 m , położone na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49,36 m² 7 880,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,36 m2 zlokalizowane w niskim bloku przy ulicy Motorowej 7 w Lublinie. Blok został oddany do użytku w latach 60-tych. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 156 zł58 m² 21 037 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mokotów super lokalizacja Posiadamy do sprzedaży apartament z loggią położony na VI piętrze o powierzchni użytkowej 58 m2. Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 200 zł38,50 m² 19 901 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponowany apartament na II piętrze o pow. 38,5 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, holu, korytarzu oraz balkonu 3,8 m2. Inwestycja zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł65 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Suchej w Łagiewnikach. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 0/4. Nieruchomość o powierzchni: 65 mkw. składa się z 3 pokoi: 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 670 zł25 m² 17 347 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, w 20 min. Dotrzesz do centrum blisko do skm! na pograniczu pragi południe I wawra. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 25 m2 na III piętrze. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 849 zł108 m² 11 943 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m2. Mieszkanie położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S8 oraz nieopodal metra - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 588 671 zł97 m² 16 378 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje Z dużym balkonem przy stacji metra! Inwestycja idealna nie tylko dla rodzin, par, ale także dla inwestorów i osób poszukujących mieszkania w pobliżu metra oraz ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament Z dobrym dojazdem do centrum. Pełna infrastruktura. Możliwy harmonogram płatności 20/80. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 550 zł63 m² 16 945 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje Z tarasem Z bardzo dobrym dojazdem do centrum Funkcjonalne, słoneczne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do pkp tylko 200 metrów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 129 zł29 m² 23 246 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z innymi dzielnicami. Blisko na Lotnisko. W pobliżu inwestycji znajduje się Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 pokoje po remoncie, 63,49 m , parter, osobne wejście z zewnątrz i światłowód do 1 Gb/s. Lokal przy ul. Romualda Traugutta 26 w Boguszowie-Gorcach, gotowy do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 724 371 zł116,90 m² 14 751 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! apartament Z antresolą. Możliwość samodzielnego wydzielenia nawet 3-4 pokoi. 2 ogródki Z tarasami 38 I 37 M2! Prezentujemy Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55,54 m² 12 513,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa Huta / Bieńczyce, os. Kazimierzowskie - 3 pokoje, 55,54m2, 2 balkony / duża piwnica / parking Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 55,54m2.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł35 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bytom Śródmieście ul. Wrocławska 35 m2 / 1 pokój + balkon! we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przytulne i ustawne, 1 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł62,12 m² 6 905,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na piętrze przy ul. Myśliwskiej w zielonej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61,62 m² 13 777,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, które zaraz po wejściu wita zapachem drewna. Jest świeżo po remoncie i czeka na nowego właściciela. Lokalizacja jest świetna: z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Konduktorskiej. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 426 962 zł71,60 m² 19 930 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Blisko planowanego metra. Mieszkanie Z gabinetem I garderobą! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 71,6 m2 na 6 piętrze. Apartament składa się z salonu z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 821 758 zł95,40 m² 19 096 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazały narożny apartament Z dużym salonem! Proponowany apartament na II piętrze o pow. 95,4 m2 składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 934 zł54 m² 11 869 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 54 m2 z balkonem. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, 2 wc, holu oraz balkonu. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 011 144 zł63 m² 16 050 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wybierz swoje marzenie! Nowa inwestycja położona w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym we Włochach w pobliżu Alei Jerozolimskich. Proponowane mieszkanie o powierzchni 63 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 90 m2, usytuowany na poddaszu i parterze budynku trzy lokalowego w Wejherowie przy ulicy Pokoju (śmiechowo). Do lokalu przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 143 zł29 m² 23 488 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł34,67 m² 12 662,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego apartamentu z tarasem i ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.